Zbiórka Walka Cleosi z MUO - zdjęcie główne

Walka Cleosi z MUO

1 965 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sandra Hammerszmidt - awatar

Sandra Hammerszmidt

Organizator zbiórki

Witam, 

Mam na imię Cleo, ale wszyscy, którzy mnie znają, mówią do mnie Cleosia. Na świat przyszłam 10.08. 2017 roku w jednej spod Wrocławskich miejscowości. Jednak rodziców (ludzi) poznałam dopiero w Wigilie 2017 roku. W styczniu 2018 roku odbyłam swoją pierwszą, długą podróż do Anglii, gdzie mieszkam do dnia dzisiejszego.  

Hi,

My name is Cleo but everybody who knows me is calling me Cleosia. I was born on 10.08.2017 in small city near Wroclaw in Poland. I have meet my true parents (people) on Christmas Eve. In January 2018 I travel to England for first time where I live since that time.

Ostatnio bardzo źle się poczułam i rodzice/opiekunowie postanowili zabrać mnie do Pani weterynarz.  Chyba musiało być ze mną bardzo źle gdyż zostaliśmy skierowani do kliniki weterynaryjnej w Derby gdzie spędziłam aż trzy dni. Mimo, że byłam z dala od mojego domku, otoczono mnie tam wspaniałą opieką. 

I was very poorly lately so my parents decided to take me to vet. My condition must be seriouse because my doctor referred me to veterinary clinic in derby where I spent 3 days. Despite I have been far from home but I had very good care. 

Więcej informacji o moim stanie zdrowie napiszą Wam moi rodzice/opiekunowie poniżej. 

My parents/owners will share with you more information about my health.


Ja w tym miejscu chciałabym Wam bardzo podziękować, że utworzyliście dla mnie zbiórkę i jestem bardzo wdzięczna za każdy grosik, który daje mi szanse na życie:)

CLEOSIA:)

I would like to thank you that you open collection for me and i am very grateful for every penny that gives me a chance for living.

Cleosia:)


Bardzo serdecznie witamy, każdą dobrą duszyczkę, która otworzyła ten wpis. 

Welcome everybody.

Chorobą, którą zdiagnozowano u naszej mopsinki jest immunogenne zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych o nieznanym pochodzeniu (MUO). Jest to bardzo rzadka choroba  o podłożu immunologicznym. Układ odpornościowy atakując mózg wywołuje napady padaczki. 

Disease which they diagnosed is immune-mediated meningoencephalitis of unknown origin (MUO). This is rare condition her immune system is attacking brain which is trigging epilepsy seizures.

Niestety nasza psinka do końca życia musi zażywać leki (Epiphen, Omeprazole, Prednisolone, Gabapentin).  Jednak na samych lekach się nie kończy. Nasza Cleosia potrzebuje minimum sześć serii chemioterapii CYTRABINY, której podawanie odbywa się tylko i wyłącznie w klinice. Koszt jednej kroplówki to około 550 funtów (2750zł) plus co trzy tygodniowe badania krwi sprawdzające poziom fenobarbitalu. 

Unfortunately our Cleo will have to be on medication till end of her life (Epiphen, Omeprazole, Prednisolone, Gabapentin) Apart of that she will need atleast 6 series of chemotherapy (cytrabine) in Derby clinic. Cost o one is approx. 550 GPB  plus every three weeks blood test checking phenobarbital levels.


Udało nam się sfinansować pobyt Cleosi w klinice, wszystkie konieczne badania w tym rezonans magnetyczny oraz pierwszą serie chemii. Niestety dalsze leczenie jest bardzo kosztowne. W związku z czym bardzo prosimy o pomoc i dziękujemy za każde wsparcie dla naszej kochanej mopsinki.

We financed her treatment in derby, all test she needed including MRI scan as well as first serie of chemotherapy. Unfortunately further treatment is very expensive and thats why we asking all people of good will for help ant we are very gratefull for every help.

 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • mopsia mama - awatar

  mopsia mama

  23.03.2019
  23.03.2019

  powodzenia!

 • Oliwia & Pugs - awatar

  Oliwia & Pugs

  21.03.2019
  21.03.2019

  Wraz z moimi mopsami życzymy dużo zdrowia <3

1 965 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sandra Hammerszmidt - awatar

Sandra Hammerszmidt

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 63

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mops Yoda - awatar
Mops Yoda
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mopsik Nela - awatar
Mopsik Nela
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Od Stefana - awatar
Od Stefana
50
Joanna B. - awatar
Joanna B.
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij