Zbiórka Wyposażenie szkoły rodzenia - miniaturka zdjęcia

Wyposażenie szkoły rodzenia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wyposażenie szkoły rodzenia - zdjęcie główne

Wyposażenie szkoły rodzenia

3 565 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Czarna Feniks Kornaszewska - awatar

Czarna Feniks Kornaszewska

Organizator zbiórki

Moim marzeniem jest stworzenie szkoły rodzenia i laktacji. Szkoły która służy kobietom i dzieciom a dzięki temu także całej rodzinie.

Szkoły która pozwoli mi realizować zawodowo pasje jaką jest położnictwo, rodzicielstwo i karmienie naturalne. 

Pragnę rozwinąć ideę grupy kobiet -kręgu mającego na celu wsparcie wzajemne w nowych,pięknych jednak trudnych momentach życia kobiet. Krąg nie wyklucza mężczyzn z naszego życia, wręcz przeciwnie. Celem jest zrozumienie i radzenie sobie z kobiecymi emocjami, problemami tak by poznanie swej kobiecej natury i mocy pozytywnie wplywalo na relacje partnerskie i rodzicielskie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Martyna - awatar

  Martyna

  10.07.2017
  10.07.2017

  Nie poddawaj się!

 • Sergiusz - awatar

  Sergiusz

  10.07.2017
  10.07.2017

  Trzymamy kciuki Kochana 😘

3 565 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Czarna Feniks Kornaszewska - awatar

Czarna Feniks Kornaszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 62

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anne - awatar
Anne
40
Monika - awatar
Monika
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aleksandraska - awatar
Aleksandraska
30
Jola Kowalska - awatar
Jola Kowalska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Martyna - awatar
Martyna
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij