Zbiórka Wyposażenie szkoły rodzenia - miniaturka zdjęcia

Wyposażenie szkoły rodzenia

Zbiórka Wyposażenie szkoły rodzenia - zdjęcie główne

Wyposażenie szkoły rodzenia

3 565 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby
Wpłać teraz
 
Czarna Feniks Kornaszewska - awatar

Czarna Feniks Kornaszewska

Organizator zbiórki

Moim marzeniem jest stworzenie szkoły rodzenia i laktacji. Szkoły która służy kobietom i dzieciom a dzięki temu także całej rodzinie.

Szkoły która pozwoli mi realizować zawodowo pasje jaką jest położnictwo, rodzicielstwo i karmienie naturalne. 

Pragnę rozwinąć ideę grupy kobiet -kręgu mającego na celu wsparcie wzajemne w nowych,pięknych jednak trudnych momentach życia kobiet. Krąg nie wyklucza mężczyzn z naszego życia, wręcz przeciwnie. Celem jest zrozumienie i radzenie sobie z kobiecymi emocjami, problemami tak by poznanie swej kobiecej natury i mocy pozytywnie wplywalo na relacje partnerskie i rodzicielskie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Martyna - awatar

  Martyna

  10.07.17
  10.07.17

  Nie poddawaj się!

 • Sergiusz - awatar

  Sergiusz

  10.07.17
  10.07.17

  Trzymamy kciuki Kochana 😘

3 565 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby
Wpłać teraz
 
Czarna Feniks Kornaszewska - awatar

Czarna Feniks Kornaszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 62

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anne - awatar
Anne
40
Monika - awatar
Monika
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aleksandraska - awatar
Aleksandraska
30
Jola Kowalska - awatar
Jola Kowalska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Martyna - awatar
Martyna
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij