Zbiórka Pilna operacja Czesia! - zdjęcie główne

Pilna operacja Czesia!

1 793 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Sprawa jest poważna

Zbieramy na pilną operację naszego małego Czesia! Bez niej biedaczek nie ma szans. 

Czesio to taki fajny, mały piesek. Sympatyczny, o ciekawym umaszczeniu. Od pierwszego wejrzenia budzący sympatię. Zatem dlaczego Czesio jest z nami już wiele lat? Nie znamy jego całej historii, nie wiemy co się z nim działo od chwili urodzenia, gdzie mieszkał, z kim, czy był kochany?

Trafił do nas po tym, jak jeździł w jedną i drugą stronę tramwajem po warszawskim Powiślu. Był mega zaniedbany, zakleszczony, bez sił. 

Zdjęcie opisu zbiórki Pilna operacja Czesia!

Pomóż!

Czesio liczy sobie teraz około 9 lat i jest bardzo chory. Ma nowotwór, z którym radzi sobie już drugi rok. Nowotwór węzła chłonnego jamy brzusznej. Ten wstrętny rak blokuje jelita Cześka!

Bez operacji, która kosztuje ok.1500 zł psiak zostanie zaczopowany i odejdzie za Tęczowy Most. Operacja musi odbyć się jak najszybciej! 

Zbieramy finanse na ratowanie naszego podopiecznego.

Pomóż! On czeka na pomoc.

Zdjęcie opisu zbiórki Pilna operacja Czesia!Zdjęcie opisu zbiórki Pilna operacja Czesia!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Em - awatar

  Em

  04.02.2016
  04.02.2016

  zdrowiej kochany :*

 • Natalia - awatar

  Natalia

  04.02.2016
  04.02.2016

  warto walczyć i wspierać!

 • AgnieszkaS - awatar

  AgnieszkaS

  04.02.2016
  04.02.2016

  Zdrowka dla Czesia

 • Basia - awatar

  Basia

  04.02.2016
  04.02.2016

  Czesiu, dla Ciebie psinko..obyś żył jeszcze przez długie lata.

 • Ilona - awatar

  Ilona

  04.02.2016
  04.02.2016

  Walczymy Czesiu <3

1 793 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 54

Maria - awatar
Maria
10
Kamila - awatar
Kamila
50
Roman - awatar
Roman
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Basia - awatar
Basia
5
Ida - awatar
Ida
150
Malgorzata - awatar
Malgorzata
50
Joanna - awatar
Joanna
10
Bożena - awatar
Bożena
10
Alicja - awatar
Alicja
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij