Zbiórka Pilna operacja Czesia! - zdjęcie główne

Pilna operacja Czesia!

1 793 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Sprawa jest poważna

Zbieramy na pilną operację naszego małego Czesia! Bez niej biedaczek nie ma szans. 

Czesio to taki fajny, mały piesek. Sympatyczny, o ciekawym umaszczeniu. Od pierwszego wejrzenia budzący sympatię. Zatem dlaczego Czesio jest z nami już wiele lat? Nie znamy jego całej historii, nie wiemy co się z nim działo od chwili urodzenia, gdzie mieszkał, z kim, czy był kochany?

Trafił do nas po tym, jak jeździł w jedną i drugą stronę tramwajem po warszawskim Powiślu. Był mega zaniedbany, zakleszczony, bez sił. 

Zdjęcie opisu zbiórki Pilna operacja Czesia!

Pomóż!

Czesio liczy sobie teraz około 9 lat i jest bardzo chory. Ma nowotwór, z którym radzi sobie już drugi rok. Nowotwór węzła chłonnego jamy brzusznej. Ten wstrętny rak blokuje jelita Cześka!

Bez operacji, która kosztuje ok.1500 zł psiak zostanie zaczopowany i odejdzie za Tęczowy Most. Operacja musi odbyć się jak najszybciej! 

Zbieramy finanse na ratowanie naszego podopiecznego.

Pomóż! On czeka na pomoc.

Zdjęcie opisu zbiórki Pilna operacja Czesia!Zdjęcie opisu zbiórki Pilna operacja Czesia!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Em - awatar

  Em

  04.02.2016
  04.02.2016

  zdrowiej kochany :*

 • Natalia - awatar

  Natalia

  04.02.2016
  04.02.2016

  warto walczyć i wspierać!

 • AgnieszkaS - awatar

  AgnieszkaS

  04.02.2016
  04.02.2016

  Zdrowka dla Czesia

 • Basia - awatar

  Basia

  04.02.2016
  04.02.2016

  Czesiu, dla Ciebie psinko..obyś żył jeszcze przez długie lata.

 • Ilona - awatar

  Ilona

  04.02.2016
  04.02.2016

  Walczymy Czesiu <3

1 793 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 54

Maria - awatar
Maria
10
Kamila - awatar
Kamila
50
Roman - awatar
Roman
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Basia - awatar
Basia
5
Ida - awatar
Ida
150
Malgorzata - awatar
Malgorzata
50
Joanna - awatar
Joanna
10
Bożena - awatar
Bożena
10
Alicja - awatar
Alicja
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij