Zbiórka Pomoc dla Vanessy - zdjęcie główne

Pomoc dla Vanessy

166 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Renia - awatar

Renata Renia

Organizator zbiórki

Mam na imię Renata proszę o pomoc dla Vanessy w styczniu skończyła 5 lat. Jej walką o życie zaczęła się zaraz po porodzie. Zdiagnozowano u niej Encefalopatie niedokrwienno-niedotlenieniową, padaczke lekooporną, kardiomiopaitę przerostową, przewlekłą niewydolność oddechowa .2 lata temu została założona tracheostioma,od urodzenia karmiona gastrostomią.Niestety przez ostatnimi czasy stan sie pogygorszyl gastostomia przestała spełniać swoją rolę .Konieczne było założenie sondy do nosowej co powodowało częste zapalenie płuc.Konieczny zabieg zaszycia starej gtastrostomi utworzenie nowej dojelitowej. Karmienie musi odgrywać się wlewem ciągłym przez 24godziny na dobę. W związku z czym ptrzebuje pompy do karmienia dojelitowego .Czas goni a środków nie ma.Zwracam się z blaganiem o pomoc.Pomóżcie jej jeść .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Renata Renia - awatar

    Renata Renia

    15.08.2019
    15.08.2019

    Dziękuję za każdy grosz kwota idzie do przodu ale nadal mała .Pragnę jednego żeby żyła godnie .Nie prosiłam o pomoc nigdy .Nikogo ale teraz błagam pomóżcie nie chce żeby dłużej była w szpitalu.Dzis dotknęła mnie też śmierć co prawda tylko pies jak ktoś powie ale to aż pies była ze mną pocieszała na widok łez a dziś odeszła.Teraz już nie ma kto pocieszać .Zostaliście tylko wy każdemu dziękuję .Choćby złotówka a może pomóc wyjść w końcu ze szpitala.

166 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Renia - awatar

Renata Renia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Piotr Gawlak - awatar
Piotr Gawlak
30
Piotr G. - awatar
Piotr G.
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Ania - awatar
Ania
20
Krzysztof Mach - awatar
Krzysztof Mach
10
Martyna Dąbrowska - awatar
Martyna Dąbrowska
5
Tomasz Mordarski - awatar
Tomasz Mordarski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Miłosz Janowski - awatar
Miłosz Janowski
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij