Zbiórka Gucio z rudery - zdjęcie główne

Gucio z rudery

3 570 zł  z 4 700 zł (Cel)
Wpłaciło 116 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maria Kłys - awatar

Maria Kłys

Organizator zbiórki

Już bezpieczny, najedzony wykastrowany, przebadany a jednak nie jest dobrze. Śmiertelny wirus zabija, zabija powoli zabija dobre samopoczucie zabija chęć do zabawy. Kot spuszony skulony. Badania pokazują chorobę, śmiertelną nieulexzalną dostępnymi środkami. Jedynie droga kuracja może mu uratować życie. Już dwa tygodnie dzięki uprzejmości innej chorej kotki i jej tymczasowej rodzinki oraz innym dobrym duszom kot jest leczony z dobrym skutkiem. Już nie siedzi skulony, zbolaly. Ma apetyt, a na jego pyszczku maluje się spokój. Powoli zaczyna się bawić. To cieszy. Czy pomożesz uratować kota z rudery? Ja jestem Maja od Żorskich kotełków na Fb. Jestem przyjacielem zwierząt. Pomagam jak mogę i proszę innych o pomoc. Gucio został wyłapany wraz z 11 innymi kotami do kastracji i dwoma 2 miesięcznymi maluszkami,

Pomagaj bo warto. Wyleczyliśmy w zeszłym roku Mufkę. Leczymy już miesiąc Zosieńkę. Wdzięczność tych zwierząt jest nieoceniona 😍

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Maria Kłys - awatar

  Maria Kłys

  21.03.2023
  21.03.2023

  Zakupiliśmy dwie fiolki warte 300 zł. Trzecią i 4 i 5 dostaliśmy dzięki uprzejmości opiekunów Zosieńki, którą udało mi się złapać z okropnych warunków wraz z sistrzyczką . Kocur ma się dobrze, je bawi się, rozrabia. Bez środków na lek nie uda się go uratować. To silny i dzielny zawodnik. Na ten moment potrzeba jeszcze conajmniej 12 fiolek jak nie więcej. Młody waży już 3,5 kg i jeszcze nabierze wagi

  Zdjęcie aktualizacji 115 995

Komentarze


 • Ela Gala - awatar

  Ela Gala

  25.03.2023
  25.03.2023

  Gucio1

3 570 zł  z 4 700 zł (Cel)
Wpłaciło 116 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maria Kłys - awatar

Maria Kłys

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 116

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
62
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna Rzyp - awatar
Joanna Rzyp
13
Joanna Rzyp - awatar
Joanna Rzyp
9
Izabela Hyziewicz - awatar
Izabela Hyziewicz
5
Małgorzata Ludowska - awatar
Małgorzata Ludowska
15
Bazarek A St Ma - awatar
Bazarek A St Ma
50
Agnieszka Pietrzak Rozynska - awatar
Agnieszka Pietrzak Rozynska
10
Anna Łukasik - awatar
Anna Łukasik
27
Iwona Kapustka - awatar
Iwona Kapustka
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij