Zbiórka Książka na podstawie bloga - miniaturka zdjęcia

Książka na podstawie bloga

Asia Prorok - awatar

Asia Prorok

Organizator zbiórki

                      Kiedyś ktoś powiedział, że wszystkie nasze marzenia możemy spełnić,                                                                      jeśli będziemy mieć odwagę do nich dążyć.


Witam wszystkich!

Nazywam się Asia, pozytywnie chodzę już po świecie 34 wiosny, a od ponad 2.5 roku noszę w sobie nowe, zdrowe i lepiej funkcjonujące serce. Podarował mi je młody dawca, który jeszcze zza życia wyraził zgodę o oddaniu swoich narządów po śmierci. 

Od czasu wpisania na listę do przeszczepu serca prowadziłam bloga, którego teraz chcę przenieść na kartki papieru. Bloga w którym opisywałam swoją całą wędrówkę począwszy od podpisania dokumentów na transplantację, poprzez telefon informujący o dawcy i wyjazd karetką do szpitala, a skończywszy na walce o szybki powrót do funkcjonowania po tak ciężkiej operacji. 

Dlaczego ten projekt jest dla mnie taki ważny?

Mam dwa powody. Pierwszym bardzo osobistym jest mój syn, który odziedziczył po mnie kardiomiopatię przerostową i ma już prowadzone badania kwalifikacyjne pod względem przeszczepu. Transplantacja organów i ich dawstwo jest w Polsce bardzo trudnym tematem, a wiedza na jej temat jest bardzo uboga wśród społeczeństwa. Często spotykam się z pytaniami- czy można żyć z cudzym sercem, czy jest w całości przeszczepiane lub ile będę z nim żyła. Dopóki problem nie dotknie kogoś z nas lub kogoś z naszych bliskich nie mamy świadomości jak ważna może być kiedyś decyzja o podarowaniu komuś organów po naszej śmierci. Decyzja dzięki której uratujemy być może komuś życie. 

Drugą sprawą jest fakt, że swoimi doświadczeniem chciałabym pomagać innym osobom- tym które znalazły się w takiej sytuacji jak ja kiedyś a pozytywne podejście pomaga przetrwać wszystko, oraz takim których bliskie osoby są chore. Zachęcić ich do walki, lub do pełnego korzystania z życia. 

Na co idą twoje pieniądze?

Z początkiem grudnia rękopis wyrusza już do wydawnictwa PWN na korekty, skład i projekt okładki. Maszyna ruszyła i zostało już mało czasu na dalszą realizację do której należy sam druk, który nastąpi na przełomie styczeń- luty, dlatego zbiórkę przewiduję z końcem stycznia. Premierę książki planuje w połowie marca- w 3 rocznicę zarówno śmierci mojego dawcy jak i mojego NOWEGO ŻYCIA. 

Niełatwo jest prosić o wsparcie finansowe, ale tylko dzięki waszej pomocy mogę postawić kolejny krok.  Potrzebuję wsparcia bo samej niestety ciężko jest udzwignąć pozostałe koszty w które wchodzi sam druk książki. Wierzę w to, że projekt ten wniesie dużo dobrego zarówno w wasze życie jak i w edukację społeczeństwa, bo ze swoim pozytywnym przesłaniem chcę dotrzeć do jak największej ilości osób. A jako zodiakalny baran cechujący się ogromną upartością i determinacją idę w zaparte naprzód. 


Co jeśli zbiorę więcej?

Książkę chcę wydać w nakładzie 2 tysięcy egzemplarzy. Z natury jestem osobą pozytywnie otwartą na świat i twardo stąpającą po ziemi i planuję zrobić wokół niej trochę głośnego szumu co z perspektywy czasu, kiedy zaczęłam myśleć nad tym projektem wcale nie jest takie trudne, więc jeśli zajdzie taka potrzeba- zrobię dodruk egzemplarzy. 

Od samego początku także mam również plan, aby część pieniędzy ze sprzedaży książek przeznaczyć na marzenie dla ciężko chorego dzieciątka z FUNDACJI MAM MARZENIE. Wywołać uśmiech na dziecięcej chorej buzce, aby chociaż na chwilę mogło zapomnieć o towarzyszącym codziennym bólu lub walce z chorobą. Relacja z tego wydarzenia oczywiście będzie opublikowana na moim blogu i fanpage na fb. Tak więc każda nawet minimalna suma, którą zechcecie mnie wesprzeć bedzie dla mnie ogromną pomocą. Uszczęśliwi zarówno mnie jak i was, że przyczynicie sie do spełnienia marzenia, które kiedyś nieosiągalne- dziś jest w zasiegu ręki. 

Swojej rekomendacji udzielił mi min prof. Marian Zembala, a w książce znajdują się jeszcze recenzje i mądre słowa wspaniałych osób, ale to już zostawię jako miłą niespodziankę. 

Skontaktuj się ze mną, dowiedz się więcej:

Jestem na fb: Asia Prorok                                                                                                           Zapraszam na mojego bloga: Kardio zakręcony świat  / fanpage pod taką samą nazwą                   Czekam również na: p.joanna84@gmail.com


Każdemu, kto wspomoże mnie kwotą 60zł i większą oferuję przedpremierową książkę z dedykacją i drobną niespodzianką (w kwocie tej uwzględnione są już koszty przesyłki) wystarczy tylko wysłać mi na emaila swój adres. 

Liczę na waszą pomoc. Razem możemy zdziałać naprawdę dużo.                                                   DOBRO WRACA.


Pozdrawiam. Asia.

Wybierz kwotę

Aktualności

 • Asia Prorok - awatar

  Asia Prorok

  22.11.18
  22.11.18

  A tutaj parę słów prawie na żywo 😬😁 Jeśli możesz, jeśli chcesz podarować mi cegiełkę szczęścia, która doprowadzi do wydania książki, będę Ci niezmiernie wdzięczna. Kwota już zebrana to 6 457zł. Każda pomoc jest na wagę złota.Tak niewiele już zostało, a czas goni ❤️

Komentarze

 • Emila:) - awatar

  Emila:)

  08.01.19
  08.01.19

  Asia chętnie przeczytam Twoją książkę. Trzymam kciuki 🤞 🍀 ❤️

 • Agnieszka Jurkowska - awatar

  Agnieszka Jurkowska

  07.01.19
  07.01.19

  Trzymamy kciuki, pozdrawiamy serdecznie ✌️

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  01.12.18
  01.12.18

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Klasa II A - awatar

  Klasa II A

  30.11.18
  30.11.18

  Życzymy powodzenia.

 • Kasia Mering - awatar

  Kasia Mering

  27.11.18
  27.11.18

  Jesteśmy z Tobą

Asia Prorok - awatar

Asia Prorok

Organizator zbiórki

Wpłaty - 130

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Maria Orlikowska - awatar
20
Maria Orlikowska
Ma Sier - awatar
20
Ma Sier
ewa i marian - awatar
200
ewa i marian
Justyna Niewiadomska - awatar
100
Justyna Niewiadomska
Emila:) - awatar
60
Emila:)
Agnieszka Jurkowska - awatar
60
Agnieszka Jurkowska
Ewelina Orchowska - awatar
50
Ewelina Orchowska
Wioletta Prymaka - awatar
200
Wioletta Prymaka
AKUKU - awatar
20
AKUKU

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij