Zbiórka Uratujmy Darka! - zdjęcie główne

Uratujmy Darka!

50 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
EM Ka - awatar

EM Ka

Organizator zbiórki

Dzień dobry wszystkim! :)

 Chciałabym, abyście pomogli mi uratować Darka. Jest to facet walczący do końca. Niestety jego koniec jest bliski. Nie chodzi o śmierć ciała, ale koniec godnego życia. 

Spróbuję Wam w skrócie opisać jego historię. Darek był przedsiębiorczym mężczyzną, zawsze powodziło mu się w pracy. Któregoś dnia postanowił otworzyć własny interes. Plany, biznesplany, umowy z podwykonawcami, wszystko szło jak z płatka. Do momentu, kiedy odezwał się do niego KRD... I wtedy właśnie nastąpił początek końca. Bank odmówił kredytu, musiał zerwać umowy z wykonawcami itp, itd... Stracił zaliczki... Przez jeden błędny wpis KRD marzenia runęły. Lokal, który miał być przeznaczony na zupełnie inną działalność gospodarczą, stał się kolejnym lumpeksem i komisem z meblami używanymi. Nie przynosił odpowiednich dochodów, więc było coraz gorzej. (Umowa na najem lokalu podpisana na kilka lat) Oszczędności topniały w tempie zastraszającym. Walka sądowa o odzyskanie utraconych pieniędzy przez KRD ciągnęła i ciągnie się nadal. Podjął się dodatkowej pracy, aby móc z czego opłacać ZUS i resztę rachunków. Uległ wypadkowi w pracy i jest w tej chwili niezdolny do wykonywania jakiejkolwiek innej.

W tej chwili wygląda to tak, że nie ma na opłaty, nie ma nawet na chleb. Pomagam mu, jak tylko mogę, czasem dowożę obiady, daję na węgiel. Ale sama nie mogę za wiele, mam na utrzymaniu dwójkę dzieci... 

Mieszkanie jest zadłużone, za chwilę przejmie je komornik, odetną mu gaz i prąd... Nie może wrócić do pracy z powodu urazu, jakiego doznał w poprzedniej, leki i rehabilitacja też sporo kosztują i zawsze musi z czegoś rezygnować...Pożyczał pieniądze, żeby żyć, płacić ZUS i inne opłaty. Często chorował, bo zima choć krótka nie była łagodna. Bez węgla, nie ma grzania, więc często miał tak zimno w domu, że nie można było usiedzieć przez 5 minut bez dostania dreszczy... Okropnie... 

Nie mogę mu inaczej już pomóc, jak tylko Was prosić o wsparcie. Liczę na cud i Wasze wsparcie.

Proszę pomóżmy razem stanąć człowiekowi na nogach, żeby nie powiększył grona bezdomnych... Nie ma rodziny, nie ma na kogo liczyć.

Gdybyście mieli jakieś pytania lub coś było niezrozumiałe, chętnie odpowiem.

Magda


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
50 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
EM Ka - awatar

EM Ka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Abpol - awatar
Abpol
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij