Zbiórka Turnus Rehabilitacyjny Nikuś - miniaturka zdjęcia

Turnus Rehabilitacyjny Nikuś Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Turnus Rehabilitacyjny Nikuś - zdjęcie główne

Turnus Rehabilitacyjny Nikuś

3 000 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Ja - awatar

Barbara Ja

Organizator zbiórki

Jestem mamą 3 letniego Nikusia. 

Nikodem urodził się zdrowy, byłam najszczęśliwszą mamą, na świecie, kiedy usłyszałam jego płacz i kiedy usłyszałam o przyznanych 10 pkt w skali Apgar. Rósł jak na drożdzach, do 11 mc wszystko rozwijało się prawidłowo. Do czasu ... Nikuś nie raczkował, neurolog stwierdziła, że ma obniżone napięcie mięśniowe, jednak dała nam czas do 18 mc, kiedy synek miał stanąć na nóżki. Poszedł mając 16 mc. Szalałam ze szczęścia, że wszystko szło dobrze. 

Jako czujna mama czekałam na kolejny ruch ze strony mojego aniołka, chciałam bardzo usłyszeć słowa mama, a potem kocham Cię ... czekałam, czekałam, czekanie powoli zaczęło mnie niepokoić. W wieku niecałych 3 latek usłyszałam diagnozę afazja motoryczna, poczytałam, stwierdziłam, że damy radę, przecież ludzie nie takie „góry przenosili”, po 4 mc, kiedy Nikodem zaczął uczęszczać do przedszkola integracyjnego usłyszałam ponowną diagnozę autyzm. 

Początkowo płacz, potem obwinianie wszystkich o wszystko, teraz?

Walka i postanowienie, że nigdy się nie poddam :)

Nikodem nie mówi w dalszym ciągu, w swoim przedszkolu uczęszcza na terapie, jako mama staram się zapewnić mu również terapię poza przedszkolem. Wiadomo wiąże się to z kosztami, ale walczę o przyszłość swojego dziecka i tutaj, nie ma mowy, że czegoś nie będę w stanie zrobić.

O turnusach rehabilitacyjnych, Gdzie Nikuś miałby 2 tygodniowy program terapeutyczny ( zajęcia integracji sensorycznej, dogoterapie, terapię ręki, hipoterapię, basen, masaże, muzykoterapię a także wiele wiele innych zajęć dla dzieci autystycznych ) dowiedziałam się od zaprzyjaźnionych osób, jednak nie jestem w stanie pokryć całkowicie 100% kosztów, około 6 tys. Przysięgłam sobie, że choćby nie wiadomo co Nikuś tam pojedzie, chce w końcu pomóc mu w jakikolwiek możliwy sposób. A walczyć będę do końca :) o każde słowo, każdy wyraz emocji, każdy postęp :)

Rzadko proszę o pomoc, jestem osobą, która wstydzi się prosić o pomoc jednak są sytuacje a może nie tyle sytuacje co koszta, które mnie zwyczajnie przewyższają. Znajoma powiedziała mi: „ Basia spróbuj, dzieci z takich turnusów wracają odmienione ...” 

Mam głęboką nadzieję, że w następnym roku uda nam się wyjechać :)

A za każdą pomoc dziękuje cudownym uśmiechem mojego dziecka, który widzę na codzień.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Barbara Ja - awatar

  Barbara Ja

  29.09.2018
  29.09.2018

  Kochani potwierdzone jedziemy 13 marca :))))))) doczekać się nie mogę :)))))

Komentarze


 • Kasia Liberek - awatar

  Kasia Liberek

  13.11.2018
  13.11.2018

  Powodzenia dla Was

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.05.2018
  14.05.2018

  Powodzenia. Pozdrawiam Was serdecznie 😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.05.2018
  14.05.2018

  Powodzenia

3 000 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Ja - awatar

Barbara Ja

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Mama chrzestna - awatar
Mama chrzestna
430
Grażyna Kosińska - awatar
Grażyna Kosińska
50
Kasia Liberek - awatar
Kasia Liberek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Samanta - awatar
Samanta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Patryk Chomicki - awatar
Patryk Chomicki
50
Magdalena Tarnawska - awatar
Magdalena Tarnawska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
198
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij