Zbiórka starego, głuchego i ślepego psa - zdjęcie główne

starego, głuchego i ślepego psa

700 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Hanna Bebak-Szczucka - awatar

Hanna Bebak-Szczucka

Organizator zbiórki

Kacperek to wyjątkowy i bardzo dzielny piesek.  Ma już 18 lat nie widzi, nie słyszy ale na dworze jeszcze  żwawo biega.  W domu spokojnie śpi i niestety załatwia się pod siebie.  Potrzebuje ręczniki jednorazowe, papier toaletowy - bardzo dużo  opiekunka p. Ewa zużywa do pielęgnacji Kacperka. Psinek nie ma już zębów więc je tylko mokrą karmę.  Dodatkowo ma nawracającą przypadłość - tworzą mu się guzy na ciele nasączone płynem i krwią. Przeszedł Kacperek w swoim życiu bardzo dużo operacji  bo  tylko pod narkozą można je usuwać.  Ostatnio ok. 2,5 roku temu miał je usuwane i niestety pojawiły się już kolejne.  Narkoza była bardzo delikatna by nie  obciążać organizmu psiaczka. Będziemy wdzięczne za każdą wpłatę. P. Ewa opiekuje się wieloma kotkami, przeszło 30. Jest schorowana i nie ma zasobów finansowych na pokrycie wszystkich kosztów związanych z opieką, leczeniem zwierząt. Jesteśmy wdzięczne za każdą darowiznę. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Hanna Bebak-Szczucka - awatar

  Hanna Bebak-Szczucka

  14.10.18
  14.10.18

  Witam bardzo serdecznie. Staruszek Kacperek bardzo rzadko wychodzi na spacery. Ma apetyt lecz jest słabiutki. Niestety część potrzeb załatwia w domu. P. Ewa zużywa bardzo dużo ręczników papierowych. Bardzo prosi o pomoc. Piesek nie jest jedynym zwierzakiem, którym opiekuje się p. Ewa więc potrzeb jest bardzo dużo. Mokra karma i ręczniki papierowe to jedne z bardzo ważnych potrzebnych rzeczy. Za każdą wpłatę bardzo serdecznie dziękujemy. <3

  Zdjęcie aktualizacji 20 775

Komentarze


 • Grażyna - awatar

  Grażyna

  09.08.18
  09.08.18

  Kacperku, dorzuciłam do równych 300. Może teraz pójdzie szybciej :) ZDROWIEJ MALUTKI !!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.05.18
  09.05.18

  Życzę powodzenia :)

  • Hanna Bebak-Szczucka - awatar

   Hanna Bebak-Szczucka - Organizator zbiórki

   11.05.18
   11.05.18

   Bardzo dziękuję.

700 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Hanna Bebak-Szczucka - awatar

Hanna Bebak-Szczucka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Katarzyna Schulz - awatar
Katarzyna Schulz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda - awatar
Magda
20
Beata - awatar
Beata
20
Izabela Dorszewicz - awatar
Izabela Dorszewicz
20
Elżbieta Wiśniewska - awatar
Elżbieta Wiśniewska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Aneta Chojnacka - awatar
Aneta Chojnacka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij