Zbiórka starego, głuchego i ślepego psa - miniaturka zdjęcia

starego, głuchego i ślepego psa

Zbiórka starego, głuchego i ślepego psa - zdjęcie główne

starego, głuchego i ślepego psa

700 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać teraz
 
Hanna Bebak-Szczucka - awatar

Hanna Bebak-Szczucka

Organizator zbiórki

Kacperek to wyjątkowy i bardzo dzielny piesek.  Ma już 18 lat nie widzi, nie słyszy ale na dworze jeszcze  żwawo biega.  W domu spokojnie śpi i niestety załatwia się pod siebie.  Potrzebuje ręczniki jednorazowe, papier toaletowy - bardzo dużo  opiekunka p. Ewa zużywa do pielęgnacji Kacperka. Psinek nie ma już zębów więc je tylko mokrą karmę.  Dodatkowo ma nawracającą przypadłość - tworzą mu się guzy na ciele nasączone płynem i krwią. Przeszedł Kacperek w swoim życiu bardzo dużo operacji  bo  tylko pod narkozą można je usuwać.  Ostatnio ok. 2,5 roku temu miał je usuwane i niestety pojawiły się już kolejne.  Narkoza była bardzo delikatna by nie  obciążać organizmu psiaczka. Będziemy wdzięczne za każdą wpłatę. P. Ewa opiekuje się wieloma kotkami, przeszło 30. Jest schorowana i nie ma zasobów finansowych na pokrycie wszystkich kosztów związanych z opieką, leczeniem zwierząt. Jesteśmy wdzięczne za każdą darowiznę. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Hanna Bebak-Szczucka - awatar

  Hanna Bebak-Szczucka

  14.10.18
  14.10.18

  Witam bardzo serdecznie. Staruszek Kacperek bardzo rzadko wychodzi na spacery. Ma apetyt lecz jest słabiutki. Niestety część potrzeb załatwia w domu. P. Ewa zużywa bardzo dużo ręczników papierowych. Bardzo prosi o pomoc. Piesek nie jest jedynym zwierzakiem, którym opiekuje się p. Ewa więc potrzeb jest bardzo dużo. Mokra karma i ręczniki papierowe to jedne z bardzo ważnych potrzebnych rzeczy. Za każdą wpłatę bardzo serdecznie dziękujemy. <3

  Zdjęcie aktualności 20 775

Komentarze


 • Grażyna - awatar

  Grażyna

  09.08.18
  09.08.18

  Kacperku, dorzuciłam do równych 300. Może teraz pójdzie szybciej :) ZDROWIEJ MALUTKI !!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.05.18
  09.05.18

  Życzę powodzenia :)

  • Hanna Bebak-Szczucka - awatar

   Hanna Bebak-Szczucka - Organizator zbiórki

   11.05.18
   11.05.18

   Bardzo dziękuję.

700 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać teraz
 
Hanna Bebak-Szczucka - awatar

Hanna Bebak-Szczucka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Katarzyna Schulz - awatar
Katarzyna Schulz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda - awatar
Magda
20
Beata - awatar
Beata
20
Izabela Dorszewicz - awatar
Izabela Dorszewicz
20
Elżbieta Wiśniewska - awatar
Elżbieta Wiśniewska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Aneta Chojnacka - awatar
Aneta Chojnacka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij