Zbiórka Chmielu - zdjęcie główne

Chmielu

19 026 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 155 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Chmielińska - awatar

Anna Chmielińska

Organizator zbiórki

Witajcie!K Krzysiek był pogodną, aktywną osobą. Utalentowany muzyk, basista, który zagrał na każdym instrumencie. Nawet na skrzypcach, które dla mnie przygotował. Bo jest też lutnikiem. Bardzo dobrym. Zawsze otwarty na ludzi. Zawsze gotowy, by pomóc. Otoczony ludźmi. I zwierzakami, na które rzekomo miał alergię. Teraz jest osamotniony w szpitalu, bo... Pandemia. Krzysiek na dzień dzisiejszy bardzo mocno niedowidzi. Nie bardzo może mówić. Nie chodzi samodzielnie. Ledwo mówi. Wiele trzeba zrobić i to bardzo szybko. Póki On chce walczyć o siebie. Proszę, pomóżcie. Niech jeszcze raz zagra.

Kilka nieudanych przeszczepów rogówki. Śpiączka, bo lekarz rodzinny nie przyszedł, szpital nie przyjął. Miopatia mięśni. Walka o powrót do zdrowia.  Potem walka o możliwość chodzenia, bo osteoporoza posterydowa. Endoproteza biodra. Właśnie wyjęta. 

Pomóżcie, proszę. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Łukasz - awatar

  Łukasz

  16.06.21
  16.06.21

  Krzychu wracaj do zdrowia, naprawiles moją gitarę teraz czas naprawić Twoje zdrowie!!!

 • Sławomir Karpiński - awatar

  Sławomir Karpiński

  16.06.21
  16.06.21

  Nie znam Cię ale....lubimy ten sam instrument

 • Adam Żak - awatar

  Adam Żak

  25.05.21
  25.05.21

  Nie poddawaj sie ! Mam nadzieje ze juz zaczoles kopac tunel z tego szpitala. Do zobaczyska w przyszlosci :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.05.21
  24.05.21

  Powrotu do zdrowia, Panie Krzysztofie!

 • Aleksandra - awatar

  Aleksandra

  24.05.21
  24.05.21

  Dużo siły dla Was!!! Trzymajcie się

19 026 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 155 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Chmielińska - awatar

Anna Chmielińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 155

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Krzysztof Babski - awatar
Krzysztof Babski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Magdalena K - awatar
Magdalena K
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Mirka i Willi z Werne - awatar
Mirka i Willi z Werne
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij