Zbiórka wymiana dachu na misji w Ruca - miniaturka zdjęcia

wymiana dachu na misji w Ruca

Zbiórka wymiana dachu na misji w Ruca - zdjęcie główne

wymiana dachu na misji w Ruca

0 zł z 90 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Beata Bienias - awatar

Beata Bienias

Organizator zbiórki

Szczesc Boze. Jestem misjonarka w Patagonii Polnocnej, i od roku pracuje w w rezerwacie Indian Mapuche w Ruca Choroy. Nasza obecnosc - siostr salezjanek w tej wspolnocie jest bardzo znaczaca, gdyz  zyjemy z Mapuche i tak jak oni, w  podobnych warunkach, starajac sie odpowiedziec na ich potrzeby i razem z nimi stawiac czola wyzwaniom i realiom w jakich dzis przyszlo im zyc. Prowadzimy m.in. radio, ktore jest tutaj jedynym srodkiem komunikacji (gdyz Ruca Choroy jest oddalone od najblizszego miasteczka o ok. 30 km. i nie dociera tu zadne inne radio. Potrzeb roznorodnych mamy wiele... jednak najbardziej naglaca w tej chwili jest wymiana dachu na budynku naszej misji (nie remontowanej od przeszlo 40 lat!), ktory w wielu miejscach przecieka i grozi zawaleniem.  Mamy juz kosztorys tej inwestycji - 90000 zl, ktory przerasta niepomiernie nasze mozliwosci. Dlatego postanowilam rowniez za pomoca tego srodka zwrocic sie do wszystkich ludzi dobrej woli, ktorzy chca zrobic cos dobrego i mogliby nam pomoc.. Z gory dziekuje za kazda, najmniejsza chocby wplate i zapewniam o modlitwie za wszystkich naszych dobroczyncow.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 90 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Beata Bienias - awatar

Beata Bienias

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij