Zbiórka wymiana dachu na misji w Ruca - miniaturka zdjęcia

wymiana dachu na misji w Ruca Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka wymiana dachu na misji w Ruca - zdjęcie główne

wymiana dachu na misji w Ruca

0 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Bienias - awatar

Beata Bienias

Organizator zbiórki

Szczesc Boze. Jestem misjonarka w Patagonii Polnocnej, i od roku pracuje w w rezerwacie Indian Mapuche w Ruca Choroy. Nasza obecnosc - siostr salezjanek w tej wspolnocie jest bardzo znaczaca, gdyz  zyjemy z Mapuche i tak jak oni, w  podobnych warunkach, starajac sie odpowiedziec na ich potrzeby i razem z nimi stawiac czola wyzwaniom i realiom w jakich dzis przyszlo im zyc. Prowadzimy m.in. radio, ktore jest tutaj jedynym srodkiem komunikacji (gdyz Ruca Choroy jest oddalone od najblizszego miasteczka o ok. 30 km. i nie dociera tu zadne inne radio. Potrzeb roznorodnych mamy wiele... jednak najbardziej naglaca w tej chwili jest wymiana dachu na budynku naszej misji (nie remontowanej od przeszlo 40 lat!), ktory w wielu miejscach przecieka i grozi zawaleniem.  Mamy juz kosztorys tej inwestycji - 90000 zl, ktory przerasta niepomiernie nasze mozliwosci. Dlatego postanowilam rowniez za pomoca tego srodka zwrocic sie do wszystkich ludzi dobrej woli, ktorzy chca zrobic cos dobrego i mogliby nam pomoc.. Z gory dziekuje za kazda, najmniejsza chocby wplate i zapewniam o modlitwie za wszystkich naszych dobroczyncow.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Bienias - awatar

Beata Bienias

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij