Zbiórka Diagnostyka kocich maluszków - miniaturka zdjęcia

Diagnostyka kocich maluszków

Zbiórka Diagnostyka kocich maluszków - zdjęcie główne

Diagnostyka kocich maluszków

511 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Aga Małecka - awatar

Aga Małecka

Organizator zbiórki

Jesteśmy cztery. Cztery byle jakie kocięta. Los nie był dla nas hojny , dał nam pospolite czarno-białe futerka , osierocenie i bezdomność na start. Kiedy trafiliśmy do schroniska jako niesamodzielne kocięta,  jakoś nie było lasu rąk żeby nas uratować...Zlitowała się nad nami jedna dzielna wolontariuszka, która zobaczyła w nas to , co najważniejsze - cztery bijące serduszka, cztery życia, nie kolor futerka.Mieliśmy urosnąć i znaleźć najlepsze domy. Niestety, wkrótce okazało się , że męczy nas jakaś tajemnicza choroba. Raz na jakiś czas mamy objawy neurologiczne nóżki się plączą i mamy bardzo wysoką gorączkę. Już kilka razy byliśmy hospitalizowani i ledwo uszliśmy z życiem. Nasza tymczasowa Mama nikomu się nie skarżyła, ale wiemy, że jesteśmy dla niej dużym obciążeniem finansowym. Potrzebujemy pieniędzy na diagnostykę, by przeżyć.Mieliśmy tyle woli przetrwania, a teraz zastanawiamy się, że może lepiej, jakby nas wtedy nie uratowała. Przecież i tak nikt nas nie chce, nikt na nas nie czeka. Na byle jakie czarno białe kocięta...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anna Maria - awatar

    Anna Maria

    23.10.18
    23.10.18

    Super, że jesteście!!!

511 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Aga Małecka - awatar

Aga Małecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
EwaK - awatar
EwaK
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
AGNIESZKA - awatar
AGNIESZKA
20
khoci - awatar
khoci
50
AgaK - awatar
AgaK
20
Anna Maria - awatar
Anna Maria
20
Asia - awatar
Asia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij