Zbiórka Diagnostyka kocich maluszków - miniaturka zdjęcia

Diagnostyka kocich maluszków Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Diagnostyka kocich maluszków - zdjęcie główne

Diagnostyka kocich maluszków

511 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aga Małecka - awatar

Aga Małecka

Organizator zbiórki

Jesteśmy cztery. Cztery byle jakie kocięta. Los nie był dla nas hojny , dał nam pospolite czarno-białe futerka , osierocenie i bezdomność na start. Kiedy trafiliśmy do schroniska jako niesamodzielne kocięta,  jakoś nie było lasu rąk żeby nas uratować...Zlitowała się nad nami jedna dzielna wolontariuszka, która zobaczyła w nas to , co najważniejsze - cztery bijące serduszka, cztery życia, nie kolor futerka.Mieliśmy urosnąć i znaleźć najlepsze domy. Niestety, wkrótce okazało się , że męczy nas jakaś tajemnicza choroba. Raz na jakiś czas mamy objawy neurologiczne nóżki się plączą i mamy bardzo wysoką gorączkę. Już kilka razy byliśmy hospitalizowani i ledwo uszliśmy z życiem. Nasza tymczasowa Mama nikomu się nie skarżyła, ale wiemy, że jesteśmy dla niej dużym obciążeniem finansowym. Potrzebujemy pieniędzy na diagnostykę, by przeżyć.Mieliśmy tyle woli przetrwania, a teraz zastanawiamy się, że może lepiej, jakby nas wtedy nie uratowała. Przecież i tak nikt nas nie chce, nikt na nas nie czeka. Na byle jakie czarno białe kocięta...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anna Maria - awatar

    Anna Maria

    23.10.2018
    23.10.2018

    Super, że jesteście!!!

511 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aga Małecka - awatar

Aga Małecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
EwaK - awatar
EwaK
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
AGNIESZKA - awatar
AGNIESZKA
20
khoci - awatar
khoci
50
AgaK - awatar
AgaK
20
Anna Maria - awatar
Anna Maria
20
Asia - awatar
Asia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij