Zbiórka Odbudujmy spalony warsztat. - zdjęcie główne

Odbudujmy spalony warsztat.

11 511 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 87 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Przyjaciele Pomagamy - awatar

Przyjaciele Pomagamy

Organizator zbiórki

Jako przyjaciele Fryderyka i jego rodziny prosimy o pomoc przy odbudowie warsztatu samochodowego. Budynek spłonął w nocy z dnia 5 na 6 listopada tego roku. Przyczyną pożaru było zwarcie wyważarki, a z czasem ogień zaczął się rozprzestrzeniać po całym warsztacie. Kłęby czarnego, gęstego dymu wydobywały się przez okna i bramy wjazdowe. Temperatura była tak wysoka, że popękały wszystkie okna w budynku. Pięć zastępów straży uczestniczyło w gaszeniu pożaru.  Nie możemy się pogodzić z tragedią naszego przyjaciela, który nigdy nie zostawił nikogo w potrzebie a teraz sam potrzebuje pomocy.

Przyjaciel, mąż, ojciec a przede wszystkim osoba o wielkim sercu i niepowtarzalnym usposobieniu, dbająca o drugiego człowieka. Każdy kto zna lub miał jakikolwiek kontakt z Fryderykiem, wie o jego bezinteresowności i uczciwości. 

Ten warsztat samochodowy był spełnionym marzeniem Fryderyka, które zrealizował ciężko pracując wiele lat za granicą. W stworzonym przez niego miejscu samorealizacji można było zawsze liczyć na pomoc.

Wśród przyjaciół wszyscy się wspieramy, dlatego postanowiliśmy założyć tę zbiórkę dla Fryderyka i pomóc mu w tych tragicznych okolicznościach. To silna i pracowita osoba, która ze wszystkim próbuje poradzić sobie sama, nie chcąc obarczać swoim nieszczęściem innych. Chcemy zebrać choć część pieniędzy potrzebnych na odbudowę warsztatu, by odciążyć go w tych trudnych chwilach i pokazać jak wiele osób go wspiera i docenia. Zrobimy wszystko by błysk w jego oczach powrócił i problemy, które się przytrafiły możliwie szybko dało się rozwiązać.

Dziękujemy strażakom i wszystkim wspierającym.

Prosimy o wpłacenie dowolnej kwoty jako symbol wsparcia i udowodnienie, że okazywana dobroć powraca.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Michał Niedźwiedź - awatar

  Michał Niedźwiedź

  09.11.2019
  09.11.2019

  Powodzenia!

 • Ariel i Agata - awatar

  Ariel i Agata

  07.11.2019
  07.11.2019

  trzymajcie się, będzie dobrze :)

11 511 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 87 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Przyjaciele Pomagamy - awatar

Przyjaciele Pomagamy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 87

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Iza W - awatar
Iza W
20
Adrianna Zaremba - awatar
Adrianna Zaremba
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Elżbieta i Marian Strzałka - awatar
Elżbieta i Marian Strzałka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Rafał - awatar
Rafał
110
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij