Zbiórka Operacja nóżki Pięknej Kotki - miniaturka zdjęcia

Operacja nóżki Pięknej Kotki Jak założyć taką zbiórkę?

Operacja nóżki Pięknej Kotki

303 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Konrad Łobodzin - awatar

Konrad Łobodzin

Organizator zbiórki

Wieczorem, wracając do domu, zobaczyłem leżące w rowie kocię, a gdy się zatrzymałem okazało się, że powleka tylną łapką i nie może normalnie chodzić.  Prawdopodobnie została potrącona lub ktoś ją wyrzucił w takim stanie. Zabrałem ją do domu, była bardzo głodna i zaniedbana. Widać było, że każdy krok sprawia jej ból i nie mogła utrzymać równowagi. Leżała cały dzień, karmę jadła także na leżąco, nie mogła normalnie skorzystać z kuwety. Mimo że była u nas kilka chwil, już okazywała nam swoją wdzięczność mrucząc i łasząc się główką.

 Na drugi dzień zabrałem ją do lecznicy. Po prześwietleniu okazało się, że ma poważnie złamaną kość udową i konieczna jest kosztowna operacja. Każdy dzień zwłoki to dodatkowy ból dla Kotki, dlatego liczy się każda minuta, aby jak najszybciej udało się ją zoperować, w przeciwnym razie grozi jej amputacja nóżki :(

Przewidywany koszt operacji to 500zl.

Na potwierdzenie dodaje kosztorys z lecznicy i jednocześnie bardzo proszę Państwa o pomoc i wsparcie w leczeniu Kitki. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Konrad Łobodzin - awatar

  Konrad Łobodzin

  09.12.2018
  09.12.2018

  Dziś mija tydzień odkąd Kiki jest z nami. Zadomowiła sie już całkowicie, zaczyna nawet psocić :) jedyne co jej przeszkadza w zabawie to chora nóżka, którą nadal powłócza. Nie wiemy od kiedy ma ją złamaną, ale minęło juz sporo czasu odkąd ją znaleźliśmy, kość zacznie się krzywo zrastać co może utrudnić operację. Dlatego zdecydowaliśmy zarezerwować jej już termin w najbliższym tygodniu na zabieg, mimo że nie udało nam się uzbierać kwoty. Można sie domyślać jaki musi czuć ból, tak jakby człowiek chodził ze złamaną nogą bez zabezpieczenia. Prosimy o ostatnie wsparcie, liczy się każda złotówka

  Zdjęcie aktualizacji 22 808

303 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Konrad Łobodzin - awatar

Konrad Łobodzin

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Marcin - awatar
Marcin
20
Karolina - awatar
Karolina
50
Basia B - awatar
Basia B
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Pomagacz - awatar
Pomagacz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij