Zbiórka dla Alberta - zdjęcie główne

dla Alberta

0 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Di Ana - awatar

Di Ana

Organizator zbiórki

Kochani zobaczylam dzis apel z zaprzyjaźnionego schroniska. Pomożemy?

Albert został dziś zauważony przez dobrą duszę...wyszedł z lasu i...nie chciał odejść :( ktos chciał go skrzywdzić ? znęcał się ? chciał się go pozbyć ? nie wiemy...może ktoś poznaje psa ? Rana cięta na grzbiecie , którą zaczynała się interesować muchy :O Guzy na odbycie spowodowane brakiem kastracji...guz na oku - dodatkowo musiał zostać uderzony w głowę, ponieważ oko jest uszkodzone, a czaszka z tej strony wklęsła (tłumaczymy na chłopski rozum)/ Reasumując: oko do usunięcia ponieważ obecnie psiak odczuwa ogromny ból, oczyszczenie + zszycie rany, usunięcie guzów na odbycie oraz musi odbyć się kastracja, bo guzy będą wychodzić...:( Nie mamy pojęcia, jak można doprowadzić psa do takiego stanu :( Wiemy jedno : NIE MOŻNA BYŁO CZEKAĆ ! Psiak jeszcze dziś będzie operowany, to jego zycie w cierpieniu lub życie bez cierpienia! POMÓŻCIE NAM zawalczyć o niego :( Każdy grosz potrzebny :( Na tą chwilę koszta są szacowane na ok 800 zł, może więcej :( Potrzebna nam będzie również karma mokra dla dziadków :( Ktoś może nam podarować ? ...teraz wszystko nas przerasta :( Błagamy :( 

PayPal:

 [email protected]

 Tytułem : ''Dla Alberta '' 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Di Ana - awatar

Di Ana

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij