Zbiórka dla Alberta - zdjęcie główne

dla Alberta

0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Di Ana - awatar

Di Ana

Organizator zbiórki

Kochani zobaczylam dzis apel z zaprzyjaźnionego schroniska. Pomożemy?

Albert został dziś zauważony przez dobrą duszę...wyszedł z lasu i...nie chciał odejść :( ktos chciał go skrzywdzić ? znęcał się ? chciał się go pozbyć ? nie wiemy...może ktoś poznaje psa ? Rana cięta na grzbiecie , którą zaczynała się interesować muchy :O Guzy na odbycie spowodowane brakiem kastracji...guz na oku - dodatkowo musiał zostać uderzony w głowę, ponieważ oko jest uszkodzone, a czaszka z tej strony wklęsła (tłumaczymy na chłopski rozum)/ Reasumując: oko do usunięcia ponieważ obecnie psiak odczuwa ogromny ból, oczyszczenie + zszycie rany, usunięcie guzów na odbycie oraz musi odbyć się kastracja, bo guzy będą wychodzić...:( Nie mamy pojęcia, jak można doprowadzić psa do takiego stanu :( Wiemy jedno : NIE MOŻNA BYŁO CZEKAĆ ! Psiak jeszcze dziś będzie operowany, to jego zycie w cierpieniu lub życie bez cierpienia! POMÓŻCIE NAM zawalczyć o niego :( Każdy grosz potrzebny :( Na tą chwilę koszta są szacowane na ok 800 zł, może więcej :( Potrzebna nam będzie również karma mokra dla dziadków :( Ktoś może nam podarować ? ...teraz wszystko nas przerasta :( Błagamy :( 

PayPal:

 [email protected]

 Tytułem : ''Dla Alberta '' 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Di Ana - awatar

Di Ana

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij