Zbiórka Operacja i rehabilitacja Kaliego - miniaturka zdjęcia

Operacja i rehabilitacja Kaliego Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Operacja i rehabilitacja Kaliego - zdjęcie główne

Operacja i rehabilitacja Kaliego

9 557 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 132 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Jesteśmy grupą specjalistów, która pomaga piłkarzom w osiąganiu wysokich celów. Tym razem chcemy pomóc naszemu zawodnikowi, który doznał kontuzji podczas meczu testowego Błękitni Stargard - Chojniczanka Chojnice. Wojtek Kalinowski, dla którego jest prowadzona zbiórka zerwał więzadła w kolanie i potrzebuje Waszego wsparcia. Sprawmy, żeby uśmiech, który często widniał na jego twarzy szybko powrócił.

Słowo od Kaliego:

Kochani. Zakopałem się w IV lidze. Zdawałem sobie sprawę, że "odkopać się" nie jest łatwo, lecz trafiłem na grupę wspaniałych ludzi, którzy sprawili, że na nowo uwierzyłem, że wrócę na centralny szczebel. Postanowiłem, że jako zawodnik ligi amatorskiej zacznę pracę z trenerem mentalnym i będę trenował minimum 5 razy w tygodniu, aby zachować profesjonalny mikrocykl.
Po udanej rundzie - gotowy mentalnie i fizycznie - dostaję szansę zaprezentowania się w klubie z II ligi. Początek lipca. Klasyczny tydzień testów i odpowiedź. Wtorek - sobota zakończona sparingiem z I-ligową Chojniczanką. Po dobrej dyspozycji w tygodniu zostałem zaproszony do pokoju trenera już w piątek i otrzymałem informację, że sparing to formalność, a rozmowa w towarzystwie vice prezesa miała na celu ustalenie warunków finansowych.
Sobota - sparing z Chojnicami, robię dużo wiatru na lewym skrzydle i asystuję przy bramce na 1:0. W 42. minucie wygrywam kolejny pojedynek 1 na 1 lecz spóźniony obrońca wbiega w lewą nogę, która została z tyłu. Delikatny ból powodem zmiany. Po meczu dyskomfort w kolanie, ale też adrenalina, okoliczności i słowa z ust trenera, że mam załatwiać papiery w związku z podpisaniem umowy. To niesie mnie bardzo wysoko i nie przyjmuję do wiadomości, że stało mi się coś poważnego. Wracam do II ligi! Podróż na chatę ponad 300 km. Po drodze informując najbliższych, że w końcu się udało. Następnego dnia kolano kompletnie zblokowane. Zerowy zakres ruchu. Jadę do szpitala prywatnego. Myślę sobie "Pojadę żeby powiedzieli, że mam obrzęk w kolanie i nic mi nie jest.". Doktor sprawdził więzadła i oznajmił, że podejrzewa uszkodzenie łąkotki. Nie będąc pewny diagnozy następnego dnia stawiam się na wizytę u Doktora Kacprzaka w Łodzi, który informuje o uszkodzeniu więzadła krzyżowego, pobocznego piszczelowego i łąkotki przyśrodkowej. Nie da się oddać uczucia, które mi towarzyszyło. Wszystko straciło znaczenie. Klub zrezygnował z podpisania kontraktu, a ja zostałem na lodzie. Teraz chcę po prostu działać. Wyzdrowieć i wrócić na boisko. Zdecydowałem się na operację, która odbędzie się w przyszłym tygodniu. Po 4 miesiącach rehabilitacji zagram w piłkę w styczniu. Uzbieraliśmy część pieniędzy na operację. Bardzo dziękuję przyjaciołom oraz rodzinie za szybką reakcję. Niestety ubezpieczenie nie zwraca kosztów leczenia, więc kieruję się z prośbą o wsparcie nawet najmniejszą kwotą żebym mógł opłacić koszty rehabilitacji, która obejmuje 60 jednostek treningowych. Z góry Wam dziękuję. Zrzutka kierowana przede wszystkim do osób, które mnie znają i wiedzą jakim człowiekiem jestem.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Professional Football Group - awatar

  Professional Football Group

  10.07.2019
  10.07.2019

  Zdjęcie Wojtka podczas meczu Błękitni vs Chojniczanka

  Zdjęcie aktualizacji 34 028

Komentarze


 • Zinedanin Zidenidenanowicz - awatar

  Zinedanin Zidenidenanowicz

  12.08.2019
  12.08.2019

  Life is full of regrets, but it doesn't pay to look back. Football, football, football... and one more time football my friend!!!

 • Grzegorz P - awatar

  Grzegorz P

  12.08.2019
  12.08.2019

  Wszyscy na Ciebie liczymy i trzymamy kciuki

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  13.07.2019
  13.07.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Łukasz Kawka - awatar

  Łukasz Kawka

  13.07.2019
  13.07.2019

  Powodzenia Kali! Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!

 • Renata Fransen - awatar

  Renata Fransen

  12.07.2019
  12.07.2019

  Trzymaj się Wojtek :)

9 557 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 132 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 132

Bill Gates - for Windows - awatar
Bill Gates - for Windows
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Spikerek - awatar
Spikerek
50
Zinedanin Zidenidenanowicz - awatar
Zinedanin Zidenidenanowicz
20
Grzegorz P - awatar
Grzegorz P
9
Piotrek Kołtun - awatar
Piotrek Kołtun
20
Adam Sinior - awatar
Adam Sinior
100
Zinedanin Zidenidenanowicz - awatar
Zinedanin Zidenidenanowicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Michał Brzozowski - awatar
Michał Brzozowski
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij