Zbiórka Zbieramy dla Rodzin Ludzi Morza - miniaturka zdjęcia

Zbieramy dla Rodzin Ludzi Morza

Zbieramy dla Rodzin Ludzi Morza

0 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Wioletta Kukier - awatar

Wioletta Kukier

Organizator zbiórki

Jesteśmy grupą Studentów z Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni. Gdynia - Miasto z morza i marzeń. I my chcemy spełnić tu swoje marzenie i marzenia innych. 

Uwaga, każdy Darczyńca otrzyma od nas zdjęcie wykonane specjalnie dla Niego/Niej z insirujacą myślą lub cytatem, który będziecie mógł sobie sam wybrać :)


Marzenia innych...

Zbieramy pieniądze w ramach ogólnoświatowego projektu zwanego 24 PEAKS CHALLENGE. Zbieramy je dla Rodzin Ludzi Morza, którym w pewnym momencie życia przydarzyło się coś złego i teraz muszą pozostać na lądzie. Często bez ukochanego członka rodziny, pieniędzy, marzeń, tego co zawsze dawało im radość życia i chęć do tego życia - morza.

Pieniądze ze zbiórki przekażemy Fundacji Seafarers UK, która od ponad 100 lat zajmuje się pomocą działalnością charytatywną. W jej działalności podoba nam się to, że fundacja ta nie przekazuje swoim podopiecznym gotówki do ręki, ale daję tzw. wędkę, np. w postaci stypendiów, opłaty za akdemik, itp. Tak było w przypadku stypendiów ułatwiających start w dorosłe życie, które Fundacja przeznaczyła dzieciakom z domu dziecka.

W wydarzeniu biorą udział 24 drużyny z całego świata (my jesteśmy jedną z dwóch drużyn w Polsce) i nie chcemy być gorsi od innych. Do zebrania mamy około 20 000 zł. i wierzymy, że na pewo się nam to uda.

Pamietajcie - liczy się każda złotówka. 

Nasze marzenia...

Każdy z nas chciałby zrobić w swoim życiu coś dobrego, nabyć przy tym doświadczenie, które przyda się po skończeniu studiów. I do tego zwiedzić "kawałek świata".

I to wszystko daje nam uział w tej akcji. Zdobywamy doświadczenie (każdy z nas jest zaangażowany w jakiś kawałek tego projektu), robimy coś dobrego (każda złotówka to czyjeś spełnione marzenie) a na koniec będziemy mieli okazję sprawdzić się podczas 24 PEAKS CHALLENGE i zdfobyć kolejne pieniaze dla Fundacji (za każdy szczyt, który zdobędziemy, sponsorzy przeznaczają pewne kwoty na ten cel).

Chcecie do nas dołaczyć? 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Wioletta Kukier - awatar

Wioletta Kukier

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij