Zbiórka Zbieramy dla Rodzin Ludzi Morza - miniaturka zdjęcia

Zbieramy dla Rodzin Ludzi Morza Jak założyć taką zbiórkę?

Zbieramy dla Rodzin Ludzi Morza

0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Wioletta Kukier - awatar

Wioletta Kukier

Organizator zbiórki

Jesteśmy grupą Studentów z Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni. Gdynia - Miasto z morza i marzeń. I my chcemy spełnić tu swoje marzenie i marzenia innych. 

Uwaga, każdy Darczyńca otrzyma od nas zdjęcie wykonane specjalnie dla Niego/Niej z insirujacą myślą lub cytatem, który będziecie mógł sobie sam wybrać :)


Marzenia innych...

Zbieramy pieniądze w ramach ogólnoświatowego projektu zwanego 24 PEAKS CHALLENGE. Zbieramy je dla Rodzin Ludzi Morza, którym w pewnym momencie życia przydarzyło się coś złego i teraz muszą pozostać na lądzie. Często bez ukochanego członka rodziny, pieniędzy, marzeń, tego co zawsze dawało im radość życia i chęć do tego życia - morza.

Pieniądze ze zbiórki przekażemy Fundacji Seafarers UK, która od ponad 100 lat zajmuje się pomocą działalnością charytatywną. W jej działalności podoba nam się to, że fundacja ta nie przekazuje swoim podopiecznym gotówki do ręki, ale daję tzw. wędkę, np. w postaci stypendiów, opłaty za akdemik, itp. Tak było w przypadku stypendiów ułatwiających start w dorosłe życie, które Fundacja przeznaczyła dzieciakom z domu dziecka.

W wydarzeniu biorą udział 24 drużyny z całego świata (my jesteśmy jedną z dwóch drużyn w Polsce) i nie chcemy być gorsi od innych. Do zebrania mamy około 20 000 zł. i wierzymy, że na pewo się nam to uda.

Pamietajcie - liczy się każda złotówka. 

Nasze marzenia...

Każdy z nas chciałby zrobić w swoim życiu coś dobrego, nabyć przy tym doświadczenie, które przyda się po skończeniu studiów. I do tego zwiedzić "kawałek świata".

I to wszystko daje nam uział w tej akcji. Zdobywamy doświadczenie (każdy z nas jest zaangażowany w jakiś kawałek tego projektu), robimy coś dobrego (każda złotówka to czyjeś spełnione marzenie) a na koniec będziemy mieli okazję sprawdzić się podczas 24 PEAKS CHALLENGE i zdfobyć kolejne pieniaze dla Fundacji (za każdy szczyt, który zdobędziemy, sponsorzy przeznaczają pewne kwoty na ten cel).

Chcecie do nas dołaczyć? 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Wioletta Kukier - awatar

Wioletta Kukier

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij