Zbiórka Zbieramy dla Rodzin Ludzi Morza - miniaturka zdjęcia

Zbieramy dla Rodzin Ludzi Morza Jak założyć taką zbiórkę?

Zbieramy dla Rodzin Ludzi Morza

0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Wioletta Kukier - awatar

Wioletta Kukier

Organizator zbiórki

Jesteśmy grupą Studentów z Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni. Gdynia - Miasto z morza i marzeń. I my chcemy spełnić tu swoje marzenie i marzenia innych. 

Uwaga, każdy Darczyńca otrzyma od nas zdjęcie wykonane specjalnie dla Niego/Niej z insirujacą myślą lub cytatem, który będziecie mógł sobie sam wybrać :)


Marzenia innych...

Zbieramy pieniądze w ramach ogólnoświatowego projektu zwanego 24 PEAKS CHALLENGE. Zbieramy je dla Rodzin Ludzi Morza, którym w pewnym momencie życia przydarzyło się coś złego i teraz muszą pozostać na lądzie. Często bez ukochanego członka rodziny, pieniędzy, marzeń, tego co zawsze dawało im radość życia i chęć do tego życia - morza.

Pieniądze ze zbiórki przekażemy Fundacji Seafarers UK, która od ponad 100 lat zajmuje się pomocą działalnością charytatywną. W jej działalności podoba nam się to, że fundacja ta nie przekazuje swoim podopiecznym gotówki do ręki, ale daję tzw. wędkę, np. w postaci stypendiów, opłaty za akdemik, itp. Tak było w przypadku stypendiów ułatwiających start w dorosłe życie, które Fundacja przeznaczyła dzieciakom z domu dziecka.

W wydarzeniu biorą udział 24 drużyny z całego świata (my jesteśmy jedną z dwóch drużyn w Polsce) i nie chcemy być gorsi od innych. Do zebrania mamy około 20 000 zł. i wierzymy, że na pewo się nam to uda.

Pamietajcie - liczy się każda złotówka. 

Nasze marzenia...

Każdy z nas chciałby zrobić w swoim życiu coś dobrego, nabyć przy tym doświadczenie, które przyda się po skończeniu studiów. I do tego zwiedzić "kawałek świata".

I to wszystko daje nam uział w tej akcji. Zdobywamy doświadczenie (każdy z nas jest zaangażowany w jakiś kawałek tego projektu), robimy coś dobrego (każda złotówka to czyjeś spełnione marzenie) a na koniec będziemy mieli okazję sprawdzić się podczas 24 PEAKS CHALLENGE i zdfobyć kolejne pieniaze dla Fundacji (za każdy szczyt, który zdobędziemy, sponsorzy przeznaczają pewne kwoty na ten cel).

Chcecie do nas dołaczyć? 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Wioletta Kukier - awatar

Wioletta Kukier

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij