Zbiórka Zbieramy dla Rodzin Ludzi Morza - miniaturka zdjęcia

Zbieramy dla Rodzin Ludzi Morza

Zbieramy dla Rodzin Ludzi Morza

0 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Wioletta Kukier - awatar

Wioletta Kukier

Organizator zbiórki

Jesteśmy grupą Studentów z Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni. Gdynia - Miasto z morza i marzeń. I my chcemy spełnić tu swoje marzenie i marzenia innych. 

Uwaga, każdy Darczyńca otrzyma od nas zdjęcie wykonane specjalnie dla Niego/Niej z insirujacą myślą lub cytatem, który będziecie mógł sobie sam wybrać :)


Marzenia innych...

Zbieramy pieniądze w ramach ogólnoświatowego projektu zwanego 24 PEAKS CHALLENGE. Zbieramy je dla Rodzin Ludzi Morza, którym w pewnym momencie życia przydarzyło się coś złego i teraz muszą pozostać na lądzie. Często bez ukochanego członka rodziny, pieniędzy, marzeń, tego co zawsze dawało im radość życia i chęć do tego życia - morza.

Pieniądze ze zbiórki przekażemy Fundacji Seafarers UK, która od ponad 100 lat zajmuje się pomocą działalnością charytatywną. W jej działalności podoba nam się to, że fundacja ta nie przekazuje swoim podopiecznym gotówki do ręki, ale daję tzw. wędkę, np. w postaci stypendiów, opłaty za akdemik, itp. Tak było w przypadku stypendiów ułatwiających start w dorosłe życie, które Fundacja przeznaczyła dzieciakom z domu dziecka.

W wydarzeniu biorą udział 24 drużyny z całego świata (my jesteśmy jedną z dwóch drużyn w Polsce) i nie chcemy być gorsi od innych. Do zebrania mamy około 20 000 zł. i wierzymy, że na pewo się nam to uda.

Pamietajcie - liczy się każda złotówka. 

Nasze marzenia...

Każdy z nas chciałby zrobić w swoim życiu coś dobrego, nabyć przy tym doświadczenie, które przyda się po skończeniu studiów. I do tego zwiedzić "kawałek świata".

I to wszystko daje nam uział w tej akcji. Zdobywamy doświadczenie (każdy z nas jest zaangażowany w jakiś kawałek tego projektu), robimy coś dobrego (każda złotówka to czyjeś spełnione marzenie) a na koniec będziemy mieli okazję sprawdzić się podczas 24 PEAKS CHALLENGE i zdfobyć kolejne pieniaze dla Fundacji (za każdy szczyt, który zdobędziemy, sponsorzy przeznaczają pewne kwoty na ten cel).

Chcecie do nas dołaczyć? 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Wioletta Kukier - awatar

Wioletta Kukier

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij