Zbiórka Nie pozwól naszej Mamie umrzeć! - miniaturka zdjęcia

Nie pozwól naszej Mamie umrzeć! Jak założyć taką zbiórkę?

Nie pozwól naszej Mamie umrzeć!

1 493 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Karol Kr - awatar

Karol Kr

Organizator zbiórki

Nasza Mama chce żyć, dla nas! Dla was...

Wpłacając najdrobniejszą kwotę możemy pomóc naszej Mamie w tej ciężkiej walce każdego dnia. Wierzę, że wśród moich znajomych i wszystkich osób znajdą się chętni do pomocy ;) "RAZEM MAMY WIELKĄ MOC!" DOBRO POWRACA. Zrobienie przelewu trwa mniej niż minutę a możemy się wspólnie przyczynić do czegoś wielkiego... Liczę na WAS !!! ;)

Dzień dobry wszystkim, jestem synem Wiesławy K. wraz z moją siostrą Zuzią lat 16 i najbliższą rodziną walczymy każdego dnia o troskę i dobre samopoczucie naszej Mamy. Jesteśmy mieszkańcami Ostrowa Wielkopolskiego od zawsze...

Ból głowy który Mamę dopadł pewnego dnia podczas zakupów, stał się koszmarem - utrata koncentracji i chwilowe tracenie świadomości - z Mamy ust zawsze to brzmiało - zaraz przejdzie, tylko głowa mnie boli, aż do następnego dnia kiedy zaczęły jej wypadać z rąk łyżeczki, kubki z herbatą, czy chwilowe braki i zaniki pamięci... i ten brak kontroli nad samym sobą, nie móc sobie samemu w żaden sposób pomóc - choc na moment. Widok osoby którą, się zna całe życie, a tu nagle totalnie rozsypana osoba bez swojej życiowej świadomości, i kontroli osobistej. Z Mamą jedziemy do szpitala na S.O.R badania, konsultacje jakieś płyny, zastrzyki i do domu... Z każdym dniem, były objawy silniejsze aż nadszedł lekki udar, prawej strony ciała. Pogotowie natychmiast, zabiera nam Mamę na sygnale do szpitala, informacja lekarska dla nas jest jak laska dynamitu podłożona pod kubkiem z kawą. Usłyszeliśmy po wstępnych badaniach - Państwa Mama ma w głowie dużego guza z obrzękiem ( Glioblastoma G IV - Nowotwór złośliwy ). Najgorszy z możliwych... 

Zaczęły się szpitale i walka z czasem o jak najszybszą diagnozę i operację guza - pobyty w szpitalach stały się naszą codziennością, badania, konsultacje i czekanie na wyznaczoną operację dłużyły nam się nie możliwie - jak czekanie na koniec świata... Nadszedł czas kiedy przetransportowano Mamę do kolejnego szpitala celem operacji i usunięcia dużego guza mózgu z okolicy ciemieniowo - potylicznej prawej o wymiarach 45x52 mm z obrzękiem i efektem masy. Ten czas był dla nas bardzo ciężki, modliliśmy się aby wszystko było dobrze - byliśmy psychicznie przygotowani na wszystko... 

Życie w jednym momencie, stanęło nam przed oczami - zwłaszcza mojej młodszej siostrze, bojąc się o utratę swojej ukochanej Mamy.

Bóg nas posłuchał... 

Operacja się udała, guza usunięto (złośliwego) można powiedzieć po wszystkim, w między czasie kolejny szpital i zaczęto leczenie radioterapią + temodalem która trwała aż 6 tygodni... 

Rozłąka jaka nam towarzyszyła dała nam do zrozumienia że kogoś nam brakuje, nie wątpliwie nas to bolało i nie dawało nam spokoju. Każdy nam pomagał, nie było osoby obojętnej wobec naszej sytuacji - tym bardziej że wiedzieliśmy że nasz spokój da spokój i wypoczynek naszej Mamie. Powrót do domu, i kolejne wizyty w szpitalach w wyznaczonych terminach ponieważ zapobiegawczo zaczęto podawanie chemii w tabletkach, cyklów aż 12 za tym kolejne badania, i badania... i znowu szok, niedowierzanie, płacz i strach w naszych oczach...

" Usłyszeliśmy : Niestety wznowa procesu rozrostowego w obrębie prawej półkuli mózgu. 

Wznowa nieoperacyjna o wielkości 30x22 mm i nadal rośnie... 

Skierowanie do kolejnego szpitala na drugi koniec Polski, bez rezultatów nawet konsultacji w tym roku... wracamy z papierkowym wyrokiem. 

27.12.2016 Chora nie kwalifikuje się do operacji. Dalsze leczenie paliatywne.

Nasze zdanie jest takie : Nie damy się mu - będziemy się starać z nim wygrać walkę o życie naszej Mamy, choc będzie to bardzo ciężkie do zrobienia. Aby go pokonac - trzeba miec nadzieję - my ją Mamy!

Na tą stronę trafiłem dzięki innym osobom które zachęciły mnie abym spróbował odnaleźć wsparcie także w sieci i wspomóc nas w leczeniu. Na dzień dzisiejszy staramy się finansować i wspierać Mamę na ile się da i na ile możemy, bardzo często wspierają nas osoby znajome, rodzina i ludzie całkiem nam obcy. Finansowanie i podjęcie lub przedłużenie obecnego leczenia jest bardzo drogie sięgające już teraz ok. 1000 zł miesięcznie, chcemy ściągnąć lekarstwa które są uznane za granicami naszego kraju a nie są powszechne czy refundowane u nas przez Narodowy Fundusz Zdrowia. W ostatnim czasie bardzo dużo przeczytałem o sposobie leczenia metodą NanoTherm która kosztuje około 15 000–20 000 EUR, ponadto należy doliczyć koszt chemioterapii, który wynosi do 10 000 EUR za miesiąc. ale na dzień dzisiejszy to nasze marzenie, szukamy innych sposobów na leczenie być może tańsze a również skuteczniejsze, sięgamy obecnie po sposoby nawet metody leczenia niekonwecjonalnego. Chwytamy się wszystkiego, aby jak najdłużej cieszyć się życiem naszej Mamy, choć dla niej myślami bardzo często to już przegrana walka...

Każda jedna wpłacona złotówka, będzie dla nas na wagę złota, w próbie podjęcia walki i dalszego leczenia ( jak to Mama mówi - kolegi w głowie ). Z całego serducha już wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc, i wsparcie dla nas.  Trzymajcie kciuki, i do zobaczenia w życiu codziennym... Pozdrawiam serdecznie. Karol Kr.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Dane do wpłat na różne sposoby :

Na prośbę kilku osób zamieszczam blankiet do wpłat w tradycyjny sposób. Kwotę sami ustalacie według swojej sugestii. Dziękujemy bardzo za każdy grosik :)  

WAŻNE BY NIE ZMIENIAC TYTUŁU WPŁATY NA BLANKIECIE!

Zastrzegam sobie możliwość edytowania, dodawania nowych wpisów czy ewentualne umieszczanie nowych zdjęć z postępów leczenia. Jeżeli możecie udostępnijcie tą akcję na swoim profilu, stronie czy dodaj do stopki w swoim e-mailu. 


Dziękujemy za każdy podjęty krok :) 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Karol Kr - awatar

  Karol Kr

  17.03.2017
  17.03.2017

  Dzień dobry,
  Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe wpłaty - <3

  Jeżeli możesz to udostępnij naszą akcję ponownie! Dziękujemy!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.04.2017
  06.04.2017

  Pomagamy

  • Karol Kr - awatar

   Karol Kr - Organizator zbiórki

   06.04.2017
   06.04.2017

   Dokładnie, pomagamy i udostępniamy! Dziękujemy za wpłatę! <3

 • Magdalena SB - awatar

  Magdalena SB

  04.04.2017
  04.04.2017

  Powodzenia!

  • Karol Kr - awatar

   Karol Kr - Organizator zbiórki

   04.04.2017
   04.04.2017

   Dziękujemy bardzo! Pozdrawiamy

 • Karina Bajlak - awatar

  Karina Bajlak

  03.04.2017
  03.04.2017

  Ja pomagam !!! a Wy ???

  • Karol Kr - awatar

   Karol Kr - Organizator zbiórki

   03.04.2017
   03.04.2017

   Dziękujemy bardzo!

 • Edyta - awatar

  Edyta

  30.03.2017
  30.03.2017

  Zdrówka dla mamusi

  • Karol Kr - awatar

   Karol Kr - Organizator zbiórki

   30.03.2017
   30.03.2017

   Dziękujemy bardzo i pozdrawiamy :)

 • Ewa x - awatar

  Ewa x

  18.03.2017
  18.03.2017

  Zdrowia i wiary w lepsze jutro 😊

  • Karol Kr - awatar

   Karol Kr - Organizator zbiórki

   21.03.2017
   21.03.2017

   Dziękujemy

1 493 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Karol Kr - awatar

Karol Kr

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 42

Agnieszka Ograbek - awatar
Agnieszka Ograbek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Magdalena SB - awatar
Magdalena SB
100
Karina Bajlak - awatar
Karina Bajlak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Daria W. - awatar
Daria W.
50
Marcin Stodolny - awatar
Marcin Stodolny
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij