Zbiórka Proszę o pomoc w spłacie długu.. - miniaturka zdjęcia

Proszę o pomoc w spłacie długu.. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Proszę o pomoc w spłacie długu.. - zdjęcie główne

Proszę o pomoc w spłacie długu..

1 zł  z 9 200 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Lena Leszczyńska - awatar

Lena Leszczyńska

Organizator zbiórki

Na imię mam Lena i mam 26 lat. Moje życie dotychczas było piękne, miałam oboje rodziców, miałam rodzinę, a do tego cudownego psa. Dwa lata temu całe moje życie zaczęło się sypać. Mój ojciec zachorował, na raka. Walczyliśmy ile mogliśmy ale...nie udało się. W tym samym czasie utraciłam też najlepszego przyjaciela - Maxa, był już staruszkiem. Rodzina zaczęła robić nam problemy, odsunęli nas. Zostałyśmy z mamą same, ja kończyłam dopiero naukę, poszukiwałam pracy. Dorabiałam jako niania, ale tego było za mało, a do tego wiele zatrudniających nie było w porządku. Łatwo byłam zwalniana bo nagle już nie potrzebowali niani bo ktoś z rodziny lub znajomych mógł zająć się dzieckiem. A ja? Musiałam szukać kolejnej pracy, a wydatków przybywało. I tak ciągle. Brałam małe pożyczki, spłacałam i brałam kolejne. I tak nazbierało się tego trochę. Bank nie chce dać mi pożyczki ratalnej, starałam się o nią wielokrotnie. Obecny zarobek jest za mały, moja mama nie pracuje. Ma marną rentę po tacie ale wiadomo jak to wygląda. Jestem już zdesperowana. Zaczynam się już bać, nie mam jak spłacać, a czas płynie. Mam zaciagniętych kilka pożyczek, które muszę spłacić już za parę dni, a część dopiero w połowie sierpnia. Proszę o pomoc. Bardzo was o nią proszę. Kiedy mogłam zawsze wspierałam różne zbiórki, a teraz sama potrzebuję pomocy. Błagam Was, pomóżcie mi.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 9 200 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Lena Leszczyńska - awatar

Lena Leszczyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij