Jest taki koń, folblut, który kiedyś był ozdobą torów, błyszczał wśród fleszy aparatów, dopóki nie stała się tragedia i nie doznał kontuzji. Wiadomo, niesprawny sportowiec to zero osiągnięć i wyrok. Znalazły się 2 dobre dusze, które odkupiły kontuzjowanego sportowca i 6 lat temu dały mu możliwość nowego życia.

Los jednak bywa przewrotny, życie  i osobista sytuacja spowodowały, że od 5 miesięcy piękny, 10 letni folblut, został bez środków na swoje utrzymanie, dług w pensjonacie rósł, a pensjonat nie może utrzymywać cudzego konia w nieskończoność... Mamy czas do końca lutego by spłacić dług w pensjonacie i znaleźć nowy, dobry dom dla tego fantastycznego kawalera. Jaki jest Tower? Koń z bardzo dobrą "głową", już zdrowy, aby chodził pod siodłem trzeba go będzie sukcesywnym treningiem wdrożyć (przez ostatnie 4 lata nie robił nic innego jak tylko jadł i brykał po łące, czasem miał trening na lonży dla zdrowotności oczywiście). Koń o wielkim sercu, nie bojący się niczego, wspaniały i zgodny w stadzie, przekochany do ludzi.

Cena życia Towera to 2500 zł, do tego przydałaby się nawet niewielka kwota by dołożyć się do transportu do nowego domu, no i oczywiście zostanie pobrana prowizja, którą też musimy w zbiórce uwzględnić. Tak więc finalnie, podliczając koszty, potrzebujemy 3600 zł na zabezpieczenie dalszego życia tego majestatycznego chłopaka.


Za każdą pomoc ogromnie dziękujemy w imieniu własnym i Tower'a

Film nagrany po wyleczeniu Tower'a - 


Wpłaty - 5

Aneta Janowska - awatar
100
Aneta Janowska
Luiza - awatar
50
Luiza
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anna szymaniak - awatar
20
Anna szymaniak
Paulina Przełożyńska - awatar
100
Paulina Przełożyńska

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.