Zbiórka Zadośćuczynienie mojego życia - miniaturka zdjęcia

Zadośćuczynienie mojego życia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zadośćuczynienie mojego życia - zdjęcie główne

Zadośćuczynienie mojego życia

1 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Bogumił Nowak - awatar

Bogumił Nowak

Organizator zbiórki

Nazywam się Bogumił, mam 54 lata i sam nie mogę sobie wybaczyć tego o czym nie mogę zapomnieć i Państwu za chwilę opiszę... Nigdy nikogo nie prosiłem w życiu o pomoc, ale sprawa jest nadzwyczajna... 

To był dla mnie zwyczajny poranek, wstałem jak co dzień do pracy, ale gdy dojechałem na miejsce w szatni czekał na mnie mój Szef. Powiedział mi, że bardzo mu przykro, ale musimy się rozstać po dwudziestu pięciu latach, ponieważ firma przechodzi poważny kryzys. Myślicie: historia jakich wiele, ale to nie koniec pasma nieszczęść jakie mnie spotkały tego dnia. Całe życie stanęło mi w jednej chwili przed oczami: co ja powiem żonie, dzieciom... ,że niedługo nie będziemy mieli za co żyć, że nie pójdą na wymarzone studia, że nie dołożę im do mieszkań, wesel, itd, bo gdzie człowiek w moim wieku znajdzie pracę.  

Byłem bardzo roztrzęsiony i nieobecny zarazem w tej chwili. Teraz jestem Polakiem mądrym po szkodzie, bo wiem, że tamtego dnia nie powinienem w takim stanie wsiadać za kierownicę. Pomimo to postanowiłem pojechać gdzieś przed siebie, poukładać myśli... W pewnym momencie gdy już tak jechałem w niewiadomym kierunku i celu zacząłem tracić świadomość z otaczającym mnie światem... Przed oczami zrobiło mi się ciemno, gdy już się ocknąłem było już po wszystkim... Uświadomiłem sobie, że przez swoją głupotę zniszczyłem życie nie tylko sobie, ale też innej osobie... Możecie mnie Państwo potępiać, ale tego felernego dnia potrąciłem osobę niepełnosprawną na pasach. 

Chłopak mi to szybko wybaczył, bo ma wspaniałe nastawienie do świata. Ja sam sobie nie potrafię wybaczyć, a on tak zwyczajnie i jeszcze mnie potrafi pocieszać... Oczywiście wózek inwalidzki odkupiono mu z ubezpieczenia, ale jest jeszcze ogrom innych kosztów, które są następstwem tego wypadku, to są prywatne rehabilitacje, masaże,spotkania z psychologiem... Ja w tej chwili pracuję dorywczo na budowach, pomagam jak tylko mogę, ale to jest tylko kropla w wielkim oceanie... Możecie mnie Państwo przeklinać, potępiać, ale ja na prawdę chciałbym mu pomóc. Dlatego bardzo liczę na liczne wpłaty i wsparcie, bo nie chcę się w żaden sposób usprawiedliwiać, bo gardzę sam sobą. Przepraszam,że nie wstawiam żadnych zdjęć ,  linków,ale poszkodowany tego sobie nie życzy, nawet słysząc o zbiórce powiedział, że nie mam tego robić, ale ja czuję taką potrzebę,ponieważ jego przebaczenie jest moim największym długiem wdzięczności. Oczywiście mogą Państwo do mnie pisać i poprę to wydarzenie artykułem z gazety. 


Jeżeli nie są w stanie Państwo pomóc finansowo, proszę udostępnić moje wołanie o pomoc. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Bogumił Nowak - awatar

Bogumił Nowak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij