Dzieciaki z Domu Dziecka

38 243 zł  z 75 000 zł (Cel)
Wpłaciło 425 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dom Dziecka - awatar

Dom Dziecka

Organizator zbiórki

Witajcie! 

Przedstawiamy Wam grupę cudownych dzieciaków, których sytuacja życiowa zmusiła do zamieszkania w  Centrum Opiekuńczo-Wychowawczym Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety w Legnicy. 

Dzieci zmagają się z różnymi problemami... Przeszły i przechodzą wiele ciężkich i smutnych momentów w swoim życiu. 

My, wolontariusze, chcemy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby dać im trochę radości, zbudować piękny plac zabaw oraz zaaranżować miejsce z wiatą do letniego grillowania. 

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci, dlatego chcemy wybudować wewnętrzną drogę dojazdową dla dostawców z niewielkim parkingiem. Chcemy również wyremontować teren dookoła ich Domu Dziecka, naprawić płot, wybudować go tam, gdzie go nie ma a powinien, aby dzieci bez obaw mogły korzystać z ogromnego ogrodu, który posiadają. 


Dołączysz do nas?


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • KAMIL SKOWROŃSKI - awatar

  KAMIL SKOWROŃSKI

  30.10.2020
  30.10.2020

  Cześć Dzieciaki! Tak jak i Wy pochodzę z domu dziecka, co prawda wychowywałem się w rodzinie zastępczej, jednak wiem co czujecie.. Pamiętajcie! Jeśli tylko chcecie spełnicie swoje marzenia! Trzeba tylko mocno tego chcieć i robić wszystko co w naszej mocy, a reszta przyjdzie sama, obiecuje Wam! Mam 25 lat, skończone studia, które sam opłaciłęm jednocześnie pracując. Obecnie mam dobra pracę, mieszkanie i jestem w pełni samodzielny. Jeszcze raz, PAMIĘTAJCIE, że chcieć znaczy móc! Trzymam za Was kciuki, każdego z osobna!!!!

 • Stworek - awatar

  Stworek

  21.05.2020
  21.05.2020

  Niech Was Pan błogosławi i strzeże! :)

 • Ania Furjan - awatar

  Ania Furjan

  30.04.2020
  30.04.2020

  Dużo zdrówka, pozdrawiam!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.08.2019
  21.08.2019

  "Dużo bólu w małych ciałach i nie ma z kim pogadać"

 • Michał Mroszczak Charytatywni 2018 - awatar

  Michał Mroszczak Charytatywni 2018

  07.02.2018
  07.02.2018

  Buziaki dla wszystkich dzieciaków :*

38 243 zł  z 75 000 zł (Cel)
Wpłaciło 425 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dom Dziecka - awatar

Dom Dziecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 425

AaaP - awatar
AaaP
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
An an - awatar
An an
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Kornel Zaremski - awatar
Kornel Zaremski
5
Ryszard - awatar
Ryszard
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Marcin Wojtysiak - awatar
Marcin Wojtysiak
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij