Dzieciaki z Domu Dziecka

51 846 zł  z 75 000 zł (Cel)
Wpłaciły 462 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dom Dziecka - awatar

Dom Dziecka

Organizator zbiórki

Witajcie! 

Przedstawiamy Wam grupę cudownych dzieciaków, których sytuacja życiowa zmusiła do zamieszkania w  Centrum Opiekuńczo-Wychowawczym Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety w Legnicy. 

Dzieci zmagają się z różnymi problemami... Przeszły i przechodzą wiele ciężkich i smutnych momentów w swoim życiu. 

My, wolontariusze, chcemy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby dać im trochę radości, zbudować piękny plac zabaw oraz zaaranżować miejsce z wiatą do letniego grillowania. 

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci, dlatego chcemy wybudować wewnętrzną drogę dojazdową dla dostawców z niewielkim parkingiem. Chcemy również wyremontować teren dookoła ich Domu Dziecka, naprawić płot, wybudować go tam, gdzie go nie ma a powinien, aby dzieci bez obaw mogły korzystać z ogromnego ogrodu, który posiadają. 


Dołączysz do nas?


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.01.2023
  22.01.2023

  Trzymajcie się tam. Pozdro 33-112

 • Michał dzięki OG - awatar

  Michał dzięki OG

  20.01.2023
  20.01.2023

  Dzięki og

 • KAMIL SKOWROŃSKI - awatar

  KAMIL SKOWROŃSKI

  30.10.2020
  30.10.2020

  Cześć Dzieciaki! Tak jak i Wy pochodzę z domu dziecka, co prawda wychowywałem się w rodzinie zastępczej, jednak wiem co czujecie.. Pamiętajcie! Jeśli tylko chcecie spełnicie swoje marzenia! Trzeba tylko mocno tego chcieć i robić wszystko co w naszej mocy, a reszta przyjdzie sama, obiecuje Wam! Mam 25 lat, skończone studia, które sam opłaciłęm jednocześnie pracując. Obecnie mam dobra pracę, mieszkanie i jestem w pełni samodzielny. Jeszcze raz, PAMIĘTAJCIE, że chcieć znaczy móc! Trzymam za Was kciuki, każdego z osobna!!!!

 • Stworek - awatar

  Stworek

  21.05.2020
  21.05.2020

  Niech Was Pan błogosławi i strzeże! :)

 • Ania Furjan - awatar

  Ania Furjan

  30.04.2020
  30.04.2020

  Dużo zdrówka, pozdrawiam!

51 846 zł  z 75 000 zł (Cel)
Wpłaciły 462 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dom Dziecka - awatar

Dom Dziecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 462

Tibor - awatar
Tibor
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Michał dzięki OG - awatar
Michał dzięki OG
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Trzmajtasiętam - awatar
Trzmajtasiętam
20
Krzysztof Kroyna - awatar
Krzysztof Kroyna
1
Kamil - awatar
Kamil
82
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij