Zbiórka Domek dla seniora z interwencji - zdjęcie główne

Domek dla seniora z interwencji

2 719 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać teraz
 

Jako jednostka interwencyjna rocznie odbieramy dziesiątki zwierząt utrzymywanych w nieodpowiednich warunkach - maltretowanych, źle traktowanych, głodzonych. Niestety, nie  wszystkie od razu znajdują domy. Często po wyleczeniu trafiają one do Schroniska w Korabiewicach, gdzie spędzają kolejne miesiące. 

Dla najbardziej potrzebujących psiaków potrzebujemy jednak czegoś więcej niż ciepłych bud. Idzie zima a nasi interwencyjni seniorzy potrzebują ciepła. Oczywiście nic nie zastąpi im domów docelowych, ale w czekaniu na pewno pomogłoby ciepłe i suche miejsce, w którym starsze psiaki spokojnie mogłyby spędzać zimowe wieczory. 

Postawienie porządnego ocieplonego domku w schroniskowym kojcu to koszt około 2 000 zł. Na tę cenę składają się: koszt samego domku, koszty transportu, podmurówki, ocieplenia. Jednak komfort seniorów wart jest tych kosztów...!

Przed zimą chcemy postawić choć jeden taki domek dla naszych odebranych interwencyjnie podopiecznych. Jeden domek może dać ciepło dwóm psiakom! Pomożecie? :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Radziorek - awatar

    Radziorek

    24.10.18
    24.10.18

    Cafe me+me

2 719 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 39

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Radziorek - awatar
Radziorek
100
Cafe Me + Me, Ania - awatar
Cafe Me + Me, Ania
50
Cafe Me+Me, Paulina - awatar
Cafe Me+Me, Paulina
60
Kasia, Cafe Me&Me - awatar
Kasia, Cafe Me&Me
200
Cafe Me+Me, Machoni - awatar
Cafe Me+Me, Machoni
100
Cafe Me+Me, Nadia - awatar
Cafe Me+Me, Nadia
50
Cafe Me+Me, Berenika i Natalia - awatar
Cafe Me+Me, Berenika i Natalia
100
Paweł Gałwa - awatar
Paweł Gałwa
30
Paweł Gałwa - awatar
Paweł Gałwa
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij