Zbiórka Pomoc dla autystycznego 8 latka - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla autystycznego 8 latka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla autystycznego 8 latka - zdjęcie główne

Pomoc dla autystycznego 8 latka

0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Joanna - awatar

Joanna Joanna

Organizator zbiórki

Witajcie Kochani..

Jestem mamą cudownego małego autysty :) 

Piotr jest bardzo mądrym, inteligentnym, wrażliwym i czułym chłopcem...

Pan Autyzm jest jego towarzyszem, który niespodziewanie gdy Piotruś miał 3 latka  zapukał do naszych drzwi...

Pierwsze miesiące były koszmarem.. Nie mogliśmy zrozumieć dlaczego to spotkało właśnie nas.. Dlaczego spotkało to taką cudowną istotkę jak nasz syn :( 

Szukając pomocy spotykaliśmy mur, każdy odsyłał nas od specjalisty do specjalisty... Z marnym rezultatem.. W końcu sami podjeliśmy próby kontaktu z innymi rodzicami, którzy także mierzą się z Panem Autystą.. I dopiero te cudowne osoby krok po kroku wskazały nam drogę działania..

Nawiązaliśmy kontakt z cudownym olinofrenopedagogiem, który podjął się pomocy dla Piotrusia i wziął go do swojego wspaniałego specjalistycznego prywatnego przedszkola... I to był strzał w dziesiątkę.. :) :)

Piotruś i my otrzymaliśmy tam ogrom wsparcia, miłości, opieki i bezpieczeństwa.

Jednak nie zaprzestaliśmy na tym. Szukałam innej pomocy dla synka nie tylko terapie. 

Udało nam się dostać do kobiety która zajmuje się od wielu lat dziećmi z autyzmem. Ona wyznaczyła nam drogę, którą mamy iść aby pomoc synkowi.

Dieta, która oparta jest na jedzeniu robionym tylko przeze mnie na zdrowych. ekologicznych produktach. Wyeliminowanie całkowicie z codziennego menu nabiał zwierzęcy, jajka, cukier, pszenice, ryż, wieprzowinę, ryby morskie,czarną herbatę, jabłka i banany. Wywary KOLAGENOWE na jelita z mięsa drobiu z warzywami, które gotuje po 16-18h, Kąpiele w różnych lekach. No i leki sprowadzane z Niemiec, Holandii i Anglii. Niestety są strasznie drogie.

Te działania dały widoczną poprawę w zachowaniu synka ale wiem że mogę mu pomóc bardziej. Niestety w związku z jego problemami musiałam zrezygnować z pracy i dlatego jest bardzo ciężko. Syna nadal ma problemy z agresją, z brakiem koncentracji, zna zasady lecz ich nie rozumie, często mówi mi, że jest zły, że nic nie potrafi i prosi żebym zabrała Pana Autystę bo to on mu to robi.

 SERCE mi wtedy pęka... Tłumacze mu ale wiem że mogła bym mu pomóc bardziej jednak nie mam pieniędzy. Jest w chwili obecnej wiele możliwości czy to leczenie CBD, metoda Toamatisa, kapsuła ciśnieniowa, specjalistyczni lekarze zagranicą. Dlatego potrzebujemy 10000zł. Miesięcznie na leki wydaje ok 1500zł, prywatne terapie to kwota ok 400zł miesięcznie, jedzenie ok 2500zł. To są kosmiczne kwoty już teraz.. czasem wspiera nas rodzina ale ile mogą..Nie stać mnie na dodatkowe terapie które są prowadzone np w innym mieście.. nocleg, transport itd..... 

Proszę każda złotówka jest dla nas na wagę złota.... 

Wierzę że nie pozostaniecie głusi na mój APEL...

Proszę w imieniu Synka pomóżcie nam wyprosić za drzwi PANA AUTYSTĘ. 

POMÓŻCIE PIOTRUSIOWI !!!!! 

PIENIĄDZE ze zbiórki dadzą mu możliwość WALKI z Panem AUTYSTĄ!!!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Joanna - awatar

Joanna Joanna

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij