Zbiórka Dramat, SZCZENIAKI w potrzebie!! - zdjęcie główne

Dramat, SZCZENIAKI w potrzebie!!

1 295 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób

DRAMAT!!!

Nie mamy już sił.. Nie mamy już pomysłów jak zakończyć to błędne koło.

Pewnie kojarzycie naszą interwencje w gospodarstwie u starszego Pana, gdzie przebywało ponad 20 psów dorosłych i kilkadziesiąt szczeniaków. Starszy Pan nie panował nad rozmnażaniem się psów. Wraz z gminą Dobrodzień postanowiliśmy właścicielowi pomóc w sterylizacji i utrzymaniu psów.

W ostatnich miesiącach zabraliśmy i znaleźliśmy domy 6 dorosłym suczkom i 22 szczeniakom. Udało się nam wysterylizować kilka suczek i niestety na tym koniec. Właściciel nie pozwolił wysterylizować ani jednej więcej. Jesteśmy załamani. Wiecie dlaczego?


BO KILKA DNI TEMU ZNÓW ZABRALIŚMY Z TEGO MIEJSCA KOLEJNE 10 SZCZENIAKÓW

Nie mamy już miejsc. Nie mamy już środków na utrzymanie tych wszystkich zwierząt. Maluchy zostały wręcz „upchnięte” po domach tymczasowych naszych wolontariuszy. No bo jak mieliśmy je tam zostawić? No jak? My już naprawdę PĘKAMY W SZWACH.

Takie błędne koło, którego nie potrafimy zamknąć. Zdajemy sobie sprawę, że właściciel nie znęca się nad psami, nie bije ich i nie maltretuje, dlatego chcieliśmy pomóc. Ale to walka z wiatrakami.

Musimy stamtąd również pilnie zabrać jedną suczkę, która jest już wysterylizowana, ale właściciel jej już nie chce. ALE GDZIE?!

PILNIE SZUKAMY DLA NIEJ DOMU POMÓŻCIE. Sunia jest łagodna, bardzo towarzyska. Dogaduje się z innymi psami, obecnie żyje w stadzie psów. Zostanie do nowego domu wydana odrobaczona, odpchlona i zaszczepiona.

Domu szukają również maluchy, które odebraliśmy. Są wśród nich suczki i pieski. Mają ok 8 tygodni. Będą małymi pieskami. Bardzo prosimy o dom dla nich.

To kolejne 10 istnień, które pochłoną nas finansowo. Dlatego BŁAGAMY o wsparcie. Ogromna prośba - prosimy udostępniajcie gdzie tylko się da i prosimy choćby o najmniejsze kwoty.


W hurtowych ilościach przy takiej gromadce schodzą nam również podkłady higieniczne, dlatego też jeśli ktokolwiek mógłby podarować choć paczkę BĘDZIEMY OGROMNIE WDZIĘCZNI (kontakt opole@toz.pl)

Aktualności


  • TOZ Opole - awatar

    TOZ Opole

    07.07.19
    07.07.19

    Wszystkie maluchy uratowane i mają swoje kochające domy !!

1 295 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób

Wpłaty: 36

Wmmv - awatar
Wmmv
20
Małgorzata P - awatar
Małgorzata P
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Mateusz Wojtkowski - awatar
Mateusz Wojtkowski
20
Olak - awatar
Olak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
JuJu - awatar
JuJu
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Pati - awatar
Pati
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij