Zbiórka Dramat, SZCZENIAKI w potrzebie!! - zdjęcie główne

Dramat, SZCZENIAKI w potrzebie!!

1 295 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób

DRAMAT!!!

Nie mamy już sił.. Nie mamy już pomysłów jak zakończyć to błędne koło.

Pewnie kojarzycie naszą interwencje w gospodarstwie u starszego Pana, gdzie przebywało ponad 20 psów dorosłych i kilkadziesiąt szczeniaków. Starszy Pan nie panował nad rozmnażaniem się psów. Wraz z gminą Dobrodzień postanowiliśmy właścicielowi pomóc w sterylizacji i utrzymaniu psów.

W ostatnich miesiącach zabraliśmy i znaleźliśmy domy 6 dorosłym suczkom i 22 szczeniakom. Udało się nam wysterylizować kilka suczek i niestety na tym koniec. Właściciel nie pozwolił wysterylizować ani jednej więcej. Jesteśmy załamani. Wiecie dlaczego?


BO KILKA DNI TEMU ZNÓW ZABRALIŚMY Z TEGO MIEJSCA KOLEJNE 10 SZCZENIAKÓW

Nie mamy już miejsc. Nie mamy już środków na utrzymanie tych wszystkich zwierząt. Maluchy zostały wręcz „upchnięte” po domach tymczasowych naszych wolontariuszy. No bo jak mieliśmy je tam zostawić? No jak? My już naprawdę PĘKAMY W SZWACH.

Takie błędne koło, którego nie potrafimy zamknąć. Zdajemy sobie sprawę, że właściciel nie znęca się nad psami, nie bije ich i nie maltretuje, dlatego chcieliśmy pomóc. Ale to walka z wiatrakami.

Musimy stamtąd również pilnie zabrać jedną suczkę, która jest już wysterylizowana, ale właściciel jej już nie chce. ALE GDZIE?!

PILNIE SZUKAMY DLA NIEJ DOMU POMÓŻCIE. Sunia jest łagodna, bardzo towarzyska. Dogaduje się z innymi psami, obecnie żyje w stadzie psów. Zostanie do nowego domu wydana odrobaczona, odpchlona i zaszczepiona.

Domu szukają również maluchy, które odebraliśmy. Są wśród nich suczki i pieski. Mają ok 8 tygodni. Będą małymi pieskami. Bardzo prosimy o dom dla nich.

To kolejne 10 istnień, które pochłoną nas finansowo. Dlatego BŁAGAMY o wsparcie. Ogromna prośba - prosimy udostępniajcie gdzie tylko się da i prosimy choćby o najmniejsze kwoty.


W hurtowych ilościach przy takiej gromadce schodzą nam również podkłady higieniczne, dlatego też jeśli ktokolwiek mógłby podarować choć paczkę BĘDZIEMY OGROMNIE WDZIĘCZNI (kontakt [email protected])

Aktualności


  • TOZ Opole - awatar

    TOZ Opole

    07.07.19
    07.07.19

    Wszystkie maluchy uratowane i mają swoje kochające domy !!

1 295 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób

Wpłaty: 36

Wmmv - awatar
Wmmv
20
Małgorzata P - awatar
Małgorzata P
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Mateusz Wojtkowski - awatar
Mateusz Wojtkowski
20
Olak - awatar
Olak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
JuJu - awatar
JuJu
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Pati - awatar
Pati
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij