Zbiórka Pomoc dla Laury -choroba wątroby - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Laury -choroba wątroby Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla Laury -choroba wątroby - zdjęcie główne

Pomoc dla Laury -choroba wątroby

0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Krzewinska Dienst - awatar

Joanna Krzewinska Dienst

Organizator zbiórki

Witam, jestem mamą dwójki córek, 3 letniej Gabrysi oraz półtora rocznej Laury. Córki były okazami zdrowia aż pewnego dnia młodsza zaczela bezustannie goraczkowac do 40,5 stopni. Trwało to 12 dni i  Trafiliśmy do szpitala z stwierdzeniem niemego zapalenia płuc. Bezobjawowewgo. Po czym córka załapała na oddziale rotawirusa. Na kontroli poszpitalnej znów goraczkowala oraz okazalo się że próby wątroby są bardzo wysokie. Zostaliśmy znów na oddziale ,spadły wyniczki i znów wzrosły przy kolejnej wizycie kontrolnej. Szpital odesłał nas do Poznania . Tu też na miejscu Okazuje się ,że córka ma polekowe zapalenie wątroby, przyjmowała za dużo leków w poprzednim szpitalu i tak też jej wątroba zareagowala na to wszystko.. badania nadal trwają a wizyty prywatne u lekarzy kosztowały nas bardzo wiele... Chciałabym prosić o pomoc w dalszym leczeniu, leki będzie musiała przyjmować jeszcze dłuższy czas, oraz wiadomo środki czystości , pieluszki. Z całego serca sciskamy i pozdrawiamy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Krzewinska Dienst - awatar

Joanna Krzewinska Dienst

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij