Zbiórka Kocie dzieci śmieci - zdjęcie główne

Kocie dzieci śmieci

990 zł  z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wyrzucone kocie śmieci...
Trzy kocie śmieci, oddychają,  ruszają się, płaczą, więc żyją jeszcze, może mają 2 tygodnie... Temperatura powietrza ponad 30 stopni, nie da się samodzielne przetrwać, a my znów musimy zebrać środki na ich utrzymanie i ratunek... znów ktoś z nas wolontariuszy musi przestawić swój świat codzienny by one żyły, gdzieś kotka matka ich rozpaczliwie szuka... znów bezduszny człowiek zdecydował, co mamy Wam powiedzieć? Pomocy...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  26.09.2022
  26.09.2022

  Wszystkie dzieciaki są już w swoich domach :) Kaktus zamieszkał razem z Ananasem. Wiśnia teraz Tosia zamieszkała z kotką Polą a Kiwi z kotką Nitką, trzymajcie kciuki za socjalizację i nowe kocie przyjaźnie. Wszystkim naszym podopiecznym życzymy tak wspaniałych opiekunów :) Dziecieki były wyjątkowe i takich też opiekunów przyciągnęli do siebie. Za wasze wsparcie kochani darczyńcy serdecznie dziękujemy, dzięki Wam te dzieciaki żyją :)

  Zdjęcie aktualizacji 102 326

990 zł  z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 34

Aga Białecka - awatar
Aga Białecka
10
Emilia Andrysiak - awatar
Emilia Andrysiak
20
Izaa - awatar
Izaa
20
Karolina - awatar
Karolina
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
5
Patrycja - awatar
Patrycja
10
kuba - awatar
kuba
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij