Zbiórka opłacenie faktur za leki - miniaturka zdjęcia

opłacenie faktur za leki

Zbiórka opłacenie faktur za leki - zdjęcie główne

opłacenie faktur za leki

6 153 zł z 6 037 zł (Cel)
Wpłaciło 159 osób
Wpłać teraz
 

Jesteśmy schroniskiem dla zwierząt prowadzonym przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce o/Słupsk. Pod naszą opieką przebywa ok 150 psów i ok. 90 kotów,  90% zwierząt które trafia do schroniska wymagają kosztownego leczenia. Obecnie mamy "koci sezon"-wszyscy wiemy jak wygląda kocia bezdomność- koci katar, zapalenie płuc, ciąże, niechciane kocięta. Każde zwierzę które przekroczy próg schroniska musi otrzymać pomoc, każde które pozostaje pod naszą opieką otrzymuje pełen pakiet weterynaryjny: profilaktykę w kierunku endopasożytów i ektopasożytów, szczepienia przeciwko chorobom wirusowym, niezbędne leczenie, sterylizację, kastrację. Często są to kwoty, które przekraczają nasze możliwości a kryzys w kraju potęguje trudną sytuację. Prosimy o pomoc i wsparcie. Liczy się każdy grosz!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • bbbk - awatar

  bbbk

  20.08.20
  20.08.20

  kilka zl ode mnie

 • Agnieszka Romanowska - awatar

  Agnieszka Romanowska

  18.08.20
  18.08.20

  Dla Chance na leczenie, trzymamy kciuki aby szybko znalazł domek.

6 153 zł z 6 037 zł (Cel)
Wpłaciło 159 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 159

Krzysiek - awatar
Krzysiek
3
Jacek - awatar
Jacek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Cezary Skowroński - awatar
Cezary Skowroński
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ilona Graf - awatar
Ilona Graf
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij