Zbiórka Pomoc dla Igusi 😘 - zdjęcie główne

Pomoc dla Igusi 😘

0 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Esterka Krzysztof Grosz - awatar

Esterka Krzysztof Grosz

Organizator zbiórki

Witam serdecznie każdego kto odwiedzi nasza zbiórkę :) Długo się zastanawiałam czy zakładać ja ale stwierdziłam że jednak może warto poprosić o pomoc.

Nazywam się Estera Grosz jestem mama Igi 17 miesięcy Iga ma stwierdzona astme oraz alergie leczenie leki to wszytko pochłania nas do dużych wydatków robimy co możemy ale nie ma poprawy.Iga w wieku 6 miesięcy trafiła do szpitala z zapaleniem płuc i oskrzeli tych pobytów do dnia dzisiejszego było 8 gdyż niestety ale nawracają stale te zapalenia płuc i oskrzeli kilka razy miała tak silna duszność że stan był ciezki.Kochani obecnym naszym problemem jest plesn w domu może on jest przyczyną jej chorób i chciałabym go jakoś usunąć ale nie mam na to środków finansowych.Mieszkamy w domu jednorodzinnym dostałam go od babci lecz jest on po powodzi która była kilka lat temu i być może stąd ta plesn.Bedziemy wdzięczni za każdą pomoc to dla mnie naprawdę wazne gdyż mała z jednego antybiotyku wchodzi na kolejny.Liczy się każdy grosz może znajda się duszyczki które nam pomogą za każdą pomoc już dziś dziękujemy z całego serca.Wszytkie papiery posiadam więc mogę pokazać.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Esterka Krzysztof Grosz - awatar

Esterka Krzysztof Grosz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij