Zbiórka Bary, Misiek Błagają o wsparcie - zdjęcie główne

Bary, Misiek Błagają o wsparcie

4 000 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 100 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciej Paw - awatar

Maciej Paw

Organizator zbiórki

Uwaga zdjęcia drastyczne!!! 

Telefon dostałem wieczorem. Pani Anna która dzwoniła była roztrzęsiona, powiedziała że natrafiła na psiaki w strasznym stanie. Prosiła o pomoc. Kiedy usłyszałem jej opis, jedyna myśl interwencja. Na drugi dzień byliśmy na miejscu. Przeżyłem wiele i widziałem wiele ale taki obraz ciężko wymazać z pamięci. Jestem facetem dość twardym ale kamień w gardle łzy w oczach... Odbiór psiaków był bezdyskusyjny. Właściciel jeszcze nie dojechał. Owczarek piszczał z bólu przy każdym kroku, widać było że strasznie cierpi 

Mniejszy wyglądał nie lepiej ale nadal obydwa lgneły do Nas. Natychmiast szybka decyzja do weterynarza nawet nie czekałem na rozmowę z właścicielem. Psy głodne wychudzone z licznymi ranami, onk rany na łapie z których sączy się krew z ropą ból nie pozwalał mu stawać na nią. Psy gryzły sobie skórę nawet przy nas. Mniejszy wielka rana na tylnych łapach i biodrach. Ogólnie obydwa to jedna wielka krwawa rana. 


Pojechałem do weterynarza psy zostają pod moją opieką i na mnie spadają koszty opieki,badania, morfologia, biochemia, leczenie skóry, odrobaczenie, szczepienia, kastracja być może po kolejnych badaniach (odpukać) pojawią się inne choroby. Bardzo proszę o wsparcie to kolejne psy pod moją opieką i kolejne koszty. Za każde udostępnienie i złotówkę, dziękuję, razem możemy wszytko. Dziękuję Pani Ani za reakcje to ona uratowłała im życie 

Po pierwszych badaniach świerzb, anemia, ropne wydzieliny, kulawizna, zmiany strupiaste. 

06.03 dziś kolejne badania, kolejne kroplówki. Dziękujemy wszystkim za wsparcie. 

08.03 Misiek poszedł znów do lekarza, ponownie krewka, zastrzyki. Morfologia w miarę, wątroba bez tragedii. Chłopaki wszytkie trzy dziękują Pani Aldonie z gabinetu,, Futrzak "za wspaniałą profesjonalną opiekę 24h. 

Witam. Toczymy walkę o łapę Szarika. Staw nie istnieje zaatakowana zakażeniem jest kość. Pierwsza wersja była, amputacja lub usztywnienie. Po konsultacjach z kilkoma wet. Walczymy, najpierw będziemy powstrzymywać zakaźenie. Następnie dostanie steryd do stawu i wtedy zobaczymy czy coś zacznie się dziać, czy staw zacznie się regenerować. Trzymajcie kciuki. Stan ogólny Szarika jak i Miśka uległ znacznej poprawie. Rany otwarte jak i ropne zasklepiły się i skóra wygląda już w miarę normalnie. Niestety potrzeba czasu, czasu, czasu na wszytko. Prosimy o wsparcie chłopaków. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Zizi - awatar

  Zizi

  07.03.21
  07.03.21

  Powodzenia 😪🍀

  • Maciej Paw - awatar

   Maciej Paw - Organizator zbiórki

   09.03.21
   09.03.21

   Dziękujemy

4 000 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 100 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciej Paw - awatar

Maciej Paw

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 100

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Alicja Ul - awatar
Alicja Ul
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Małgorzata - awatar
Małgorzata
10
Małgorzata Uzarowicz - awatar
Małgorzata Uzarowicz
20
Jolanta Rybacka - awatar
Jolanta Rybacka
20
Kasia - awatar
Kasia
20
Monika J-o - awatar
Monika J-o
24
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij