Zbiórka intensywna rehabilitacja - zdjęcie główne

intensywna rehabilitacja

0 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Przybyszewska - awatar

Anna Przybyszewska

Organizator zbiórki

Jestem mamą dwudziestoletniego chłopca o imieniu Piotr (oprócz Piotra mamy troje dzieci , dwóch dorosłych synów i czteroletnią córkę)


  Piotr urodził się jako zdrowe dziecko z 10 punktami lecz po kilku miesiącach okazało sie ,  że nie jest tak zupełnie zdrowy Diagnoza postawiona po roku brzmiała" Dziecięce Porażenie Mózgowe "       To był szok dla całej rodziny  , świat nam sie zawalił Najgorsze było to, że nikt nami nie pokierował tak jak powinien , nie zlecił rehabilitacji ,która powinna być od samego początku. Przez te wszystkie lata byliśmy pod opieką CZD w Warszawie ale nie wspominam tego dobrze , ciągle nam zmieniano neurologów, ciągano nas po wszystkich poradniach, ale nikt nie zaproponował tego co najważniejsze - rehabilitacji ,a my niestety nie wiedzieliśmy ,że coś takiego tam jest.  Może to brzmi głupio ale było to 20 lat temu i nie mieliśmy o niczym pojęcia .Tułaliśmy się po prywatnych ośrodkach zaciągając kredyty co było dla nas wielkim obciążeniem , ale trzeba było jakoś ratować dziecko. Wszystko naprawdę było dla nas  bardzo trudne, mieliśmy trudną sytuacje finansową ledwo wiązalismy koniec z końcem i w dodatku wszędzie daleko . Mieszkamy na małej wsi 140 km od Warszawy i zajmujemy się małym gospodarstwem rolnym  z czego dochody też nie są wielkie, ale dla Piotra robiliśmy wszystko co sie dało   Z czasem nauczyliśmy sie korzystać z pomocy różnych fundacji , Gopsu i walczyć o to ,ale łatwo nie było nigdy.Teraz Piotr jest już dorosłym chłopakiem a fundacje zazwyczaj pomagają dzieciom i droga się zamyka ,a rehabilitacja jest mu potrzebna jak powietrze do życia ,dlatego zmuszeni jesteśmy PROSIĆ ludzi dobrej woli o pomoc w tej rehabilitacji  .Piotr musi dostać mocnego "kopa" żeby stanąć na nogi bo wciąż ma na to szanse i widać że tego chce ,jest silnym chłopakiem i wiem że da sobie radę . Parę lat temu obok naszej wsi powsta Klinika Medyczna  z głównym naciskiem na rehabilitację Jest jednym z najleprzych ośrodków rehabilitacji neurologicznej w Polsce , najlepszy sprzęt ,najnowsze metody , ale niestety czas oczekiwania na NFZ to 4 lata - zbyt długo. W tym wszystkim dobre jest chociaż to, że można dostać się tam prywatnie w niedługim czasie Koszt dziennego pobytu to 150 zł POMÓŻCIE NAM ZEBRAĆ TĄ SUMĘ O KTÓRĄ PROSIMY ,ABY PIOTR PRZESZEDŁ W TYM ROKU   INTENSYWNĄ REHABILITACĘ         Za każdą złotówkę z góry serdecznie  Dziękujemy       

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Przybyszewska - awatar

Anna Przybyszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij