Anna Przybyszewska - awatar

Anna Przybyszewska

Organizator zbiórki

Jestem mamą dwudziestoletniego chłopca o imieniu Piotr (oprócz Piotra mamy troje dzieci , dwóch dorosłych synów i czteroletnią córkę)


  Piotr urodził się jako zdrowe dziecko z 10 punktami lecz po kilku miesiącach okazało sie ,  że nie jest tak zupełnie zdrowy Diagnoza postawiona po roku brzmiała" Dziecięce Porażenie Mózgowe "       To był szok dla całej rodziny  , świat nam sie zawalił Najgorsze było to, że nikt nami nie pokierował tak jak powinien , nie zlecił rehabilitacji ,która powinna być od samego początku. Przez te wszystkie lata byliśmy pod opieką CZD w Warszawie ale nie wspominam tego dobrze , ciągle nam zmieniano neurologów, ciągano nas po wszystkich poradniach, ale nikt nie zaproponował tego co najważniejsze - rehabilitacji ,a my niestety nie wiedzieliśmy ,że coś takiego tam jest.  Może to brzmi głupio ale było to 20 lat temu i nie mieliśmy o niczym pojęcia .Tułaliśmy się po prywatnych ośrodkach zaciągając kredyty co było dla nas wielkim obciążeniem , ale trzeba było jakoś ratować dziecko. Wszystko naprawdę było dla nas  bardzo trudne, mieliśmy trudną sytuacje finansową ledwo wiązalismy koniec z końcem i w dodatku wszędzie daleko . Mieszkamy na małej wsi 140 km od Warszawy i zajmujemy się małym gospodarstwem rolnym  z czego dochody też nie są wielkie, ale dla Piotra robiliśmy wszystko co sie dało   Z czasem nauczyliśmy sie korzystać z pomocy różnych fundacji , Gopsu i walczyć o to ,ale łatwo nie było nigdy.Teraz Piotr jest już dorosłym chłopakiem a fundacje zazwyczaj pomagają dzieciom i droga się zamyka ,a rehabilitacja jest mu potrzebna jak powietrze do życia ,dlatego zmuszeni jesteśmy PROSIĆ ludzi dobrej woli o pomoc w tej rehabilitacji  .Piotr musi dostać mocnego "kopa" żeby stanąć na nogi bo wciąż ma na to szanse i widać że tego chce ,jest silnym chłopakiem i wiem że da sobie radę . Parę lat temu obok naszej wsi powsta Klinika Medyczna  z głównym naciskiem na rehabilitację Jest jednym z najleprzych ośrodków rehabilitacji neurologicznej w Polsce , najlepszy sprzęt ,najnowsze metody , ale niestety czas oczekiwania na NFZ to 4 lata - zbyt długo. W tym wszystkim dobre jest chociaż to, że można dostać się tam prywatnie w niedługim czasie Koszt dziennego pobytu to 150 zł POMÓŻCIE NAM ZEBRAĆ TĄ SUMĘ O KTÓRĄ PROSIMY ,ABY PIOTR PRZESZEDŁ W TYM ROKU   INTENSYWNĄ REHABILITACĘ         Za każdą złotówkę z góry serdecznie  Dziękujemy       

Wybierz kwotę

Anna Przybyszewska - awatar

Anna Przybyszewska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.