Zbiórka intensywna rehabilitacja - miniaturka zdjęcia

intensywna rehabilitacja

Zbiórka intensywna rehabilitacja - zdjęcie główne

intensywna rehabilitacja

0 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Anna Przybyszewska - awatar

Anna Przybyszewska

Organizator zbiórki

Jestem mamą dwudziestoletniego chłopca o imieniu Piotr (oprócz Piotra mamy troje dzieci , dwóch dorosłych synów i czteroletnią córkę)


  Piotr urodził się jako zdrowe dziecko z 10 punktami lecz po kilku miesiącach okazało sie ,  że nie jest tak zupełnie zdrowy Diagnoza postawiona po roku brzmiała" Dziecięce Porażenie Mózgowe "       To był szok dla całej rodziny  , świat nam sie zawalił Najgorsze było to, że nikt nami nie pokierował tak jak powinien , nie zlecił rehabilitacji ,która powinna być od samego początku. Przez te wszystkie lata byliśmy pod opieką CZD w Warszawie ale nie wspominam tego dobrze , ciągle nam zmieniano neurologów, ciągano nas po wszystkich poradniach, ale nikt nie zaproponował tego co najważniejsze - rehabilitacji ,a my niestety nie wiedzieliśmy ,że coś takiego tam jest.  Może to brzmi głupio ale było to 20 lat temu i nie mieliśmy o niczym pojęcia .Tułaliśmy się po prywatnych ośrodkach zaciągając kredyty co było dla nas wielkim obciążeniem , ale trzeba było jakoś ratować dziecko. Wszystko naprawdę było dla nas  bardzo trudne, mieliśmy trudną sytuacje finansową ledwo wiązalismy koniec z końcem i w dodatku wszędzie daleko . Mieszkamy na małej wsi 140 km od Warszawy i zajmujemy się małym gospodarstwem rolnym  z czego dochody też nie są wielkie, ale dla Piotra robiliśmy wszystko co sie dało   Z czasem nauczyliśmy sie korzystać z pomocy różnych fundacji , Gopsu i walczyć o to ,ale łatwo nie było nigdy.Teraz Piotr jest już dorosłym chłopakiem a fundacje zazwyczaj pomagają dzieciom i droga się zamyka ,a rehabilitacja jest mu potrzebna jak powietrze do życia ,dlatego zmuszeni jesteśmy PROSIĆ ludzi dobrej woli o pomoc w tej rehabilitacji  .Piotr musi dostać mocnego "kopa" żeby stanąć na nogi bo wciąż ma na to szanse i widać że tego chce ,jest silnym chłopakiem i wiem że da sobie radę . Parę lat temu obok naszej wsi powsta Klinika Medyczna  z głównym naciskiem na rehabilitację Jest jednym z najleprzych ośrodków rehabilitacji neurologicznej w Polsce , najlepszy sprzęt ,najnowsze metody , ale niestety czas oczekiwania na NFZ to 4 lata - zbyt długo. W tym wszystkim dobre jest chociaż to, że można dostać się tam prywatnie w niedługim czasie Koszt dziennego pobytu to 150 zł POMÓŻCIE NAM ZEBRAĆ TĄ SUMĘ O KTÓRĄ PROSIMY ,ABY PIOTR PRZESZEDŁ W TYM ROKU   INTENSYWNĄ REHABILITACĘ         Za każdą złotówkę z góry serdecznie  Dziękujemy       

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Anna Przybyszewska - awatar

Anna Przybyszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij