Zbiórka The book supports the dojo - zdjęcie główne

The book supports the dojo

21 018 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Masztalerz - awatar

Piotr Masztalerz

Organizator zbiórki

Dear Friends!

Welcome to The Kingdom of Dust Translation Project. Every month we will publish free chapters of the book on this platform. The Kingdom of Dust was published in Polish in 2018. This is a book about being an Uchideshi- a full time student – about building a full time Dojo, and about the nature of teacher-student relationships. For us it is also another way to support our home, the Dojo, during the Covid Pandemic. Please support us if you can and enjoy the book!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • EIRINI BYROGLOU - awatar

  EIRINI BYROGLOU

  14.09.2022
  14.09.2022

  So happy to have your book. Wish all the best to you, to your beautiful family and to your dojo! You are a real fighter! Thank you!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.10.2021
  04.10.2021

  Keep up!

 • Elodie - awatar

  Elodie

  14.06.2021
  14.06.2021

  This book is a great ressource for every Aikido practitionner, and even more so for people that, just like me, did'nt have the opportunity to meetChiba sensei. It is a testimony of an incredible life experience and deep desire to learn and serve Aikido, and it can only inspire us to try and give our best on the tatami. Many thanks to Piotr Masztalerz sensei for writing it and to every person who donated their time and energy to translate it and create this webpage. 🙏🙏 Looking forward to meeting you all again, on the mat.

 • Bruce Bookman - awatar

  Bruce Bookman

  23.03.2021
  23.03.2021

  Beautifully written! Inspiring. The Kingdom of Dust offers so much insight into the love/hate relationship found in severe training and life as an uchideshi. This book also offers rare glimpses of Kazuo Chiba, one of the most accomplished and controversial teachers in aikido.

 • Daniel Brunner - awatar

  Daniel Brunner

  30.01.2021
  30.01.2021

  happy to be able to read this book without google translation! Good luck

  • Piotr Masztalerz - awatar

   Piotr Masztalerz - Organizator zbiórki

   30.01.2021
   30.01.2021

   Dear Sensei Thank you very much for your support!!!

21 018 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Masztalerz - awatar

Piotr Masztalerz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 72

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
160
EIRINI BYROGLOU - awatar
EIRINI BYROGLOU
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
166
Kimi Kärki - awatar
Kimi Kärki
150
Stavros Sarafidis - awatar
Stavros Sarafidis
200
Wilbert - awatar
Wilbert
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
130
Anonymous - awatar
Anonymous
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250
Matthew DIckerson - awatar
Matthew DIckerson
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij