Zbiórka Pomoc dla Oskara. - zdjęcie główne

Pomoc dla Oskara.

463 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Ewa Szczepaniak - awatar

Ewa Szczepaniak

Organizator zbiórki

Ta zbiórka dedykowana jest Oskarowi, ale chciałabym też przez nią uwrażliwić ludzi na los potrzebujących zwierząt, zwłaszcza, gdy warunki atmosferyczne na zewnątrz, są szczególnie niesprzyjające ich bytowaniu.

Zarówno niskie temperatury zimą, jak i wysokie latem, bywają wykańczające nie tylko dla nas.

Zwierzęta bezdomne, oraz wolnobytujące, często nie mogą poradzić sobie bez pomocy człowieka. 

Tak było w przypadku Oskara.

Wycieńczony upałem, dokarmiany przez przypadkowych ludzi, widziany był już wcześniej, w różnych okolicach Władysławowa.

Ostatecznie znalazł sobie  niezbyt bezpieczne miejsce do bytowania - w krzakach, przy ulicy, w osiedlu zupełnie nieprzyjaznym zwierzętom.

Jego proszące o pomoc i chwilę uwagi oczy, przepełnione były smutkiem. Widać w nich było  długą drogę, którą przeszedł. Nie mogliśmy przejść obok niego obojętnie. 

Choć nie znamy jego historii, kocurek jest bardzo pro-ludzki, dlatego też możliwe, iż posiadał wcześniej dom.  Został zabezpieczony i obecnie przebywa w domu tymczasowym.

Będziemy mu szukać domu stałego. Wcześniej jednak musimy wykonać podstawowe badania krwi, oraz testy na obecność FIV i Felv. 

Oskar miał bardzo dużo szczęścia.  Trafił pod cudowną opiekę, do domu tymczasowego, w którym znajduje się też dużo innych potrzebujących zwierząt. Pani Kasia posiada ich około trzydziestu... i wkłada w pomoc zwierzakom całe swoje serce. Mimo wszystko, prowadzenie domu tymczasowego, to naprawdę duży wydatek .. Dlatego teraz ja liczę na wasze dobre serducha, ponieważ tak ważne jest  wsparcie zarówno finansowe, jak i  w postaci materialnej.  Oprócz finansowania badań, potrzebujemy karmy i żwirku.

W przypadku pytań, proszę piszcie :) 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ewa Szczepaniak - awatar

  Ewa Szczepaniak

  08.09.2018
  08.09.2018

  Podczas pierwszej wizyty u weterynarza, okazało się, że Oskar został kilkakrotnie postrzelony...musiał komuś bardzo przeszkadzać..Słowa nie wyrażają tego co czuję. Biedak musiał naprawdę sporo w życiu wycierpieć.
  Z jego ciała wyciągnięto kilka śrótów :(..

  W poniedziałek czeka go kolejna wizyta u weta, a z nią zabiegi, w tym również i zębów, które są w fatalnym stanie.
  Potrzebujemy uzbierać pieniądze na zbiórce, aby móc je jak najszybciej opłacić.

  Bardzo dziękujemy za Waszą dotychczasową pomoc.

  Przypominam, ze można też pomóc w postaci karmy, czy żwirku.

  Przesyłam po raz kolejny link do zbiórki, jakby ktoś jeszcze zechciał wspomóc akcję.

  Będziemy tez szukać dla Oskara najlepszego pod słońcem domu.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.09.2018
  09.09.2018

  Zdrowiej szybko kotku

463 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Ewa Szczepaniak - awatar

Ewa Szczepaniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anna Gosiowa - awatar
Anna Gosiowa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta - awatar
Marta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
M... - awatar
M...
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij