Zbiórka Rehabilitacja dla Bartłomieja - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja dla Bartłomieja

Urszula Klimecka - awatar

Urszula Klimecka

Organizator zbiórki

Codziennie zmagam się z chorobą syna, która powstała w wyniku uszkodzenia przy porodzie. Po 9 miesiącach dowiedziałam się, że moje dziecko nigdy nie będzie mogło rozwijać się jak inne zdrowe dzieci. Teraz Bartek ma 31 i choć jest pogodnym chłopcem, wymaga wiele uwagi i cierpliwości. Niestety życie sprawiło, że z problemami zostałam sama, przez co codzienne czynności takie jak higiena osobista, jedzenie czy poruszanie się Bartka nie byłoby beze mnie możliwe. 

Choroba Bartka ma duży wpływ także na moje zdrowie. Codziennie zmagam się z bólami kręgosłupa, stresem bólami rąk. Codziennie staram się stawiać czoło przeciwnościom ale jest mi bardzo trudno na polu finansowym. Serdecznie proszę Państwa o wsparcie. 

Syn od urodzenie choruje na dziecięce porażenie mózgowe, któremu współtowarzyszy wiele innych chorób i schorzeń, takich jak padaczka, refluks, niedoczynność tarczycy, wirus HCV czy niedokrwistość. Z uwagi na dużą spastyczność i przykurcze ścięgien jest dzieckiem niesamodzielnym. Wymaga pomocy przy każdej czynności dnia codziennego: nie je samodzielnie, nie myje się i nie ubiera sam. Wychowuje syna samotnie i nie jestem w stanie poradzić sobie ze wszystkimi kosztami jego leczenie i rehabilitacji.

Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc. Za każde wsparcie będę ogromnie wdzięczna. Dziękuję. Mama Bartka – Urszula Klimecka.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Urszula Klimecka - awatar

Urszula Klimecka

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij