Zbiórka Rehabilitacja dla Bartłomieja - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja dla Bartłomieja Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rehabilitacja dla Bartłomieja - zdjęcie główne

Rehabilitacja dla Bartłomieja

20 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Urszula Klimecka - awatar

Urszula Klimecka

Organizator zbiórki

Codziennie zmagam się z chorobą syna, która powstała w wyniku uszkodzenia przy porodzie. Po 9 miesiącach dowiedziałam się, że moje dziecko nigdy nie będzie mogło rozwijać się jak inne zdrowe dzieci. Teraz Bartek ma 31 i choć jest pogodnym chłopcem, wymaga wiele uwagi i cierpliwości. Niestety życie sprawiło, że z problemami zostałam sama, przez co codzienne czynności takie jak higiena osobista, jedzenie czy poruszanie się Bartka nie byłoby beze mnie możliwe. 

Choroba Bartka ma duży wpływ także na moje zdrowie. Codziennie zmagam się z bólami kręgosłupa, stresem bólami rąk. Codziennie staram się stawiać czoło przeciwnościom ale jest mi bardzo trudno na polu finansowym. Serdecznie proszę Państwa o wsparcie. 

Syn od urodzenie choruje na dziecięce porażenie mózgowe, któremu współtowarzyszy wiele innych chorób i schorzeń, takich jak padaczka, refluks, niedoczynność tarczycy, wirus HCV czy niedokrwistość. Z uwagi na dużą spastyczność i przykurcze ścięgien jest dzieckiem niesamodzielnym. Wymaga pomocy przy każdej czynności dnia codziennego: nie je samodzielnie, nie myje się i nie ubiera sam. Wychowuje syna samotnie i nie jestem w stanie poradzić sobie ze wszystkimi kosztami jego leczenie i rehabilitacji.

Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc. Za każde wsparcie będę ogromnie wdzięczna. Dziękuję. Mama Bartka – Urszula Klimecka.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Urszula Klimecka - awatar

Urszula Klimecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij