Zbiórka Walka z nowotworem - chcę żyć - miniaturka zdjęcia

Walka z nowotworem - chcę żyć Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Walka z nowotworem - chcę żyć - zdjęcie główne

Walka z nowotworem - chcę żyć

46 791 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 295 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Knapik - awatar

Paulina Knapik

Organizator zbiórki

Mam na imię Paulina. Mam 31 lat. Jestem mamą dwóch wspaniałych Córek w wieku 6 i 8 lat. Jestem pedagogiem. Dotychczas pomagałam dzieciom w placówce opiekuńczo - wychowawczej. Pełniłam w niej rolę wychowawcy. 

W ubiegłym roku w kwietniu moje życie legło w gruzach. Usłyszałam diagnozę: rak piersi lewej z przerzutami do węzłów chłonnych.  Rozpoczął się mój dramat.  Podczas badań okazało się, że jestem obciążona mutacją genu BRCA2. Z powodu bardzo wysokiego Ki67-ok. 80% ( co świadczy o dużej agresywności nowotwora ) już w maju otrzymałam pierwszą (z czterech) czerwoną chemię. Następnie były 4 białe. Z końcem września zakończyłam cykl chemioterapii. W październiku przeszłam obustronną mastektomię z jednoczasową rekonstrukcją w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii. Kolejnym krokiem było poddanie się radioterapii. Odpowiedź chemioterapii wystąpiła w 90 %. Z początkiem lutego tego roku musiałam poddać się kolejnej operacji - usunięcie jajników i jajowodów w Szpitalu Położniczo - Ginekologicznym Ujastek Krakowie. Jestem w trakcie hormonoterapii. Z wyników badań wiadomo, że komórki rakowe w dalszym ciągu krążą w moim organiźmie. Leczenie mnie osłabiło.

Od zeszłego roku nie pracuję zawodowo.  Koszty leczenia ( leki, dojazdy do lekarzy, tu w szczególności do Szczecina, gdzie spotkałam ludzi o dobrym serduchu i chętnych do pomocy - ponad 600 km, wizyty u lekarzy, koszty życia codziennego  z dwójką dzieci przewyższają nasze możliwości finansowe. Nie chciałabym by moje życie uzależnione było od tego, czy mam, czy nie mam i czy stać mnie na wykorzystanie wszelkich możliwości związanych z leczeniem. Chcę wygrać tę walkę i żyć, bo jestem jeszcze potrzebna zarówno swoim Dzieciom, jak i Dzieciom, które czekają na mnie w placówce, Rodzinie, Bliskim i Znajomym! Mam dopiero 31 lat i nie chcę jeszcze umierać! Nie poddam się tak łatwo!!!

Dlatego jeżeli czytasz mój apel, proszę pomóż w marę swoich możliwości. Za co bardzo dziękuję!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Łukasz Krawczyk - awatar

  Łukasz Krawczyk

  02.04.2023
  02.04.2023

  Dużo zdrowia, wytrwałości i siły!

  • Paulina Knapik - awatar

   Paulina Knapik - Organizator zbiórki

   02.04.2023
   02.04.2023

   Dziękuję ♥️

 • Agnieszka i Daniel - awatar

  Agnieszka i Daniel

  29.03.2023
  29.03.2023

  Bądź silna, wygrasz !!!

 • Ania i Kacper M - awatar

  Ania i Kacper M

  26.03.2023
  26.03.2023

  Trzymamy kciuki,Walcz,Nie poddawaj się!Będzie dobrze!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.03.2023
  24.03.2023

  Wygrasz te walkę:)!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.03.2023
  23.03.2023

  Będzie dobrze! Zdrówka!

46 791 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 295 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Knapik - awatar

Paulina Knapik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 295

Urszula - awatar
Urszula
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Elżbieta Wojas - awatar
Elżbieta Wojas
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
AnKr - awatar
AnKr
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij