Zbiórka Wydłużenie ręki w 100 dni - zdjęcie główne

Wydłużenie ręki w 100 dni

31 409 zł  z 400 000 zł (Cel)
Wpłaciło 258 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Hubert to młody chłopak, który od urodzenia dzielnie zmaga się z niepełnosprawnością. Każdego dnia udowadnia, że niemożliwe dla niego nie istnieje. Obecnie, Hubert koniecznie potrzebuje operacji polegającej na założeniu aparatu wydłużającego przedramię o 6 cm w 100 dni. Tak trudną operację można wykonać jedynie u Dr Dror Paley’a z Paley European Instytut. Jej koszt to 400 000 zł! Bardzo prosimy o wsparcie!

Hubert urodził się w 2008 z martwicą mięśni i skóry na lewym przedramieniu. Jeszcze jako niemowlę przeszedł skomplikowaną operację  usunięcia mięśni, prostowników oraz martwej skóry.

W miejsce po usunięciu wszczepiono mu sztuczna skórę, tzw. integrę i skórę z jego głowy.

Hubert jest po 10 operacjach ręki (usuwanie martwych mięśni i skóry, ustawianie nadgarstka).To nie wszystkie problemy. Chłopiec ma również krótszą nogę. Z tego powodu przeszedł kolejną operację, tym razem krótszej kończyny dolnej. Było to niezbędne, gdyż prawa nogą rośnie wolniej niż lewa. A to w przyszłości skutkowałoby nie tylko problemami z poruszaniem się, ale również kłopotami z całą sylwetką oraz silnymi bólami kręgosłupa.

Hubert jest dzieckiem niedowidzącym (na prawe oko) oraz jest leczony farmakologicznie, ponieważ ma padaczkę.

Cały czas zmagamy się z problemami z lewą ręką Huberta, która jest skrócona o 6 cm. Może to wydawać się niedużo, a jadnak implikuje kolejne problemy z poruszaniem się i kłopoty z wykonywaniem prostych czynności dnia codziennego.

Po wizycie u Dr Dror Paley’a z Paley European Instytut pojawiła się szansa na wydłużenie przedramienia. Zbieramy na operację – założenie aparatu wydłużającego przedramiene o 6 cm w 100 dni. Koszt operacji + wizyty w Warszawie co 2-3 tygodnie, rehabilitacja i koszty dodatkowe to koszt ok. 400 000 złotych!

W późniejszym etapie mamy nadzieję, że uda się zrobić transfer mięśni i nerwu, aby poprawić sprawność ręki. Więc te koszty na pewno będą dwa razy wyższe.

Tak ogromna suma przewyższa możliwości finansowe rodziny Huberta. Dlatego z całego serca zwracamy się o pomoc i wsparcie do wszystkich osób, które mogą pomóc chłopcu. Każda Wasza darowizna, to krok naprzód w dążeniu do zdrowia Huberta i jego walce o pełnoprawność…

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Sylwia B. - awatar

  Sylwia B.

  23.05.2023
  23.05.2023

  Wytrwałości 🙂

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.05.2023
  10.05.2023

  Szybkiego powrotu do zdrowia Hubert!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.05.2023
  09.05.2023

  Pomagajmy bo zdrowie najważniejsze!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.05.2023
  07.05.2023

  Powodzenia!

 • Ada S - awatar

  Ada S

  06.05.2023
  06.05.2023

  Zdrowia!

31 409 zł  z 400 000 zł (Cel)
Wpłaciło 258 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 258

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Beata Wojna - awatar
Beata Wojna
360
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
LW- licytacja - awatar
LW- licytacja
100
Maciej Be - awatar
Maciej Be
135

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij