Zbiórka Ratunek dla młodej Misi - miniaturka zdjęcia

Ratunek dla młodej Misi

Zbiórka Ratunek dla młodej Misi - zdjęcie główne

Ratunek dla młodej Misi

131 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Damian Wawrzyniak - awatar

Damian Wawrzyniak

Organizator zbiórki

Zbiórkę organizuje z moją dziewczyną :)

Witam, Proszę wszystkich o pomoc w spłacie długu za kosztowną operację mojej kochanej 2-3 letniej psiny. Misia jest psem w typie yorka, przygarnęłam ją ze schroniska w kwietniu zeszłego roku. Jest to piesek po przejściach. Do schroniska trafiła w ciężkim stanie i spędziła tam kilka miesięcy zanim do siebie doszła i mogła być zaadoptowana. Los chciał że trafiła na mnie, a ja od razu ją pokochałam. Do niedawna był to  bardzo żwawy, wesoły piesek którego wszędzie było pełno. Niestety miesiąc temu zaczęła piszczeć z bólu i pojawiły się problemy w stawianiu tylnej lewej łapki. Udałam się z nią do weterynarza myśląc, że może to nie jest nic poważnego i, że najpewniej w coś wskoczyła co jej utkwiło w łapce przez co kuleje. Lekarz zrobił dokładne badania i niestety okazało się, że sytuacja jest bardzo poważna. Misia miała zerwane  wiązadło, zwichniętą rzepkę, jej łapka była wykrzywiona i przesunięta, staw biodrowy również był przesunięty, a w miejscu gdzie powinna być schowana rzepka  nie było na nią miejsca.  Z dnia na dzień każdy krok sprawiał jej coraz większy ból.  Było mi jej bardzo szkoda, ponieważ widziałam jak bardzo cierpiała. Jestem w dziewiątym miesiącu ciąży i musiałam się zaopatrzyć w rzeczy niezbędne dla naszego przyszłego maleństwa.  Misia potrzebowała kosztownej trzystopniowej operacji, na którą nie mieliśmy pieniędzy. Ponieważ sytuacja wymagała szybkiego leczenia byliśmy zmuszeni się zadłużyć. Teraz Bardzo proszę o pomoc finansową w spłacie długu, a także we wsparciu nas w dalszym leczeniu naszej psiny. Każda złotówka jest na wagę złota. W kwietniu Misia wygrała z babeszjozą, a dawano jej tylko 50% szans na przeżycie. Operację też już ma za sobą i wszystko zapowiada się dobrze. Jej chęć do życia jest wielka. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
131 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Damian Wawrzyniak - awatar

Damian Wawrzyniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Maciej Jasiński - awatar
Maciej Jasiński
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Marika - awatar
Marika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aldona - awatar
Aldona
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij