Zbiórka Ratunek dla młodej Misi - zdjęcie główne

Ratunek dla młodej Misi

131 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Wawrzyniak - awatar

Damian Wawrzyniak

Organizator zbiórki

Zbiórkę organizuje z moją dziewczyną :)

Witam, Proszę wszystkich o pomoc w spłacie długu za kosztowną operację mojej kochanej 2-3 letniej psiny. Misia jest psem w typie yorka, przygarnęłam ją ze schroniska w kwietniu zeszłego roku. Jest to piesek po przejściach. Do schroniska trafiła w ciężkim stanie i spędziła tam kilka miesięcy zanim do siebie doszła i mogła być zaadoptowana. Los chciał że trafiła na mnie, a ja od razu ją pokochałam. Do niedawna był to  bardzo żwawy, wesoły piesek którego wszędzie było pełno. Niestety miesiąc temu zaczęła piszczeć z bólu i pojawiły się problemy w stawianiu tylnej lewej łapki. Udałam się z nią do weterynarza myśląc, że może to nie jest nic poważnego i, że najpewniej w coś wskoczyła co jej utkwiło w łapce przez co kuleje. Lekarz zrobił dokładne badania i niestety okazało się, że sytuacja jest bardzo poważna. Misia miała zerwane  wiązadło, zwichniętą rzepkę, jej łapka była wykrzywiona i przesunięta, staw biodrowy również był przesunięty, a w miejscu gdzie powinna być schowana rzepka  nie było na nią miejsca.  Z dnia na dzień każdy krok sprawiał jej coraz większy ból.  Było mi jej bardzo szkoda, ponieważ widziałam jak bardzo cierpiała. Jestem w dziewiątym miesiącu ciąży i musiałam się zaopatrzyć w rzeczy niezbędne dla naszego przyszłego maleństwa.  Misia potrzebowała kosztownej trzystopniowej operacji, na którą nie mieliśmy pieniędzy. Ponieważ sytuacja wymagała szybkiego leczenia byliśmy zmuszeni się zadłużyć. Teraz Bardzo proszę o pomoc finansową w spłacie długu, a także we wsparciu nas w dalszym leczeniu naszej psiny. Każda złotówka jest na wagę złota. W kwietniu Misia wygrała z babeszjozą, a dawano jej tylko 50% szans na przeżycie. Operację też już ma za sobą i wszystko zapowiada się dobrze. Jej chęć do życia jest wielka. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
131 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Wawrzyniak - awatar

Damian Wawrzyniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Maciej Jasiński - awatar
Maciej Jasiński
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Marika - awatar
Marika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aldona - awatar
Aldona
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij