Zbiórka Leczenie, pomoc dla Ewy i Dzieci - zdjęcie główne

Leczenie, pomoc dla Ewy i Dzieci

21 417 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 333 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Ignatowska - awatar

Anna Ignatowska

Organizator zbiórki

Kochani, przedstawię Wam moją kochaną Przyjaciółkę Ewę. 

Ewa jest wspaniałą, ciepłą osobą. Świetną mamą 3 Dzieci (z czego dwójka jest jeszcze mała) i kochającą Babcią małego, wielkiego chorowitka. Dorosła córka Ewy radzi sobie od niedawna z chorowitkiem sama, po tym jak zginął w wypadku tata malucha i narzeczony córki mieszkali wraz z Ewą. Dziewczyny radziły sobie same. Dzielne Kobiety! Wiele środków szło na leczenie małego gdyż ma wiele ciężkich schorzeń. 

 I chciałabym napisać, że po tym wszystkim żyli długo i szczęśliwie, ale niestety... Ewa jest chora, okazało się, że diagnoza brzmi : "nowotwór złośliwy".

Zamieszanie covidowe w międzyczasie pozbawiło Ewę pracy. 

Ewunia przeszła dwie operacje kobiece, nowotwór okazał się być zjadliwy i nie odpuszcza. Przed Ewą dużo badań, leków, dieta i prawdopodobnie chemia. Nie wiemy co jeszcze czeka Ewę. Wiemy na pewno, że nie może pracować, nie może dźwigać, ma odpoczywać i dobrze się odżywiać. Musi przyjmować leki i suplementy. Jednocześnie zajmując się i wychowując samotnie dzieci. Tylko jak to wszystko zrobić bez pracy, bez pomocy. Ciężko sobie wyobrazić jak wielki to ciężar. Ewa jest załamana. Potrzebuje też siły i modlitwy. 

Postanowiłam pomóc Ewie prosząc o wsparcie wszystkich ludzi o dobrym sercu, z chęcią dzielenia się z potrzebującymi, samotnymi mamami i dziećmi. Wierzę, że znam wiele osób wiary, ludzi o wielkim sercu, którzy pomogą mi zebrać pomoc dla Ewy.

Kwota, którą podałam jest kwotą, jaką zakładam, że rodzina będzie potrzebowała na jedzenie, leczenie Ewy i najważniejsze potrzeby na najbliższe kilka miesięcy. Nie wiemy tak naprawdę czy to wystarczy, ale od czegoś trzeba przecież zacząć. Ewa będzie zbierała wszystkie rachunki i na tej podstawie zorientujemy się jaką zbiórkę będzie trzeba jeszcze zorganizować.

Kochani, błagam Was o pomoc mojej Przyjaciółce Ewie. Pierwszy raz robię taką zbiórkę, nie mam doświadczenia, proszę udostępniajcie u siebie na portalach społecznościowych, w mailach, gdzie tylko możecie moją prośbę. Liczy się każda pomoc Ewie i jej dzieciom. 

Sama, mając ośmioosobową rodzinę nie jestem w stanie dużo pomóc Ewie. Mimo najszczerszych chęci. 

Wierzę, że mi pomożecie, że mogę na Was liczyć, na Wasze kochające serca. Całym sercem dziękuję i obiecuję modlitwę w Waszych intencjach. ❤️

Ania Ignatowska 

Dołączam zdjęcia papierów medycznych Ewy. Ze względu na rodo zasłoniłam PESEL i nazwisko. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Ignatowska - awatar

  Anna Ignatowska

  14.12.20
  14.12.20

  Kochane, Kochani, Wasza pomoc dzięki Waszym dobrym sercom działa! Dzięki dotychczasowym środkom spora część rachunków została spłacona, dzieci mają kurtki i buty. Jednak nie możemy się poddawać, pomoc wciąż jest potrzebna. Teraz Ewa ma skierowanie na badanie, które trzeba zrobić pilnie. Pilniej niż proponuje Ewie NFZ. :( Bardzo drogie badanie. Kosztuje aż 900 zł. Poniżej wklejam Wam skierowanie. Wyniki poprzednich TK niestety nie są dobre, potrzebna jest bardziej szczegółowa diagnostyka. Tymczasem Ewa bardzo cierpi :( i musi być na lekach przeciwbólowych. Pomodlcie się za Nią, trzymajcie kciuki, ślijcie dobre myśli. ❤️

  Zdjęcie aktualizacji 59 833

Komentarze


 • Paulina - awatar

  Paulina

  11.06.21
  11.06.21

  Kubek lisek i z misiem :)

 • AniaMi bazarek - awatar

  AniaMi bazarek

  24.05.21
  24.05.21

  zdrowka!

 • Kornelia Maduzia - awatar

  Kornelia Maduzia

  19.05.21
  19.05.21

  Zestaw z Krasnalem

 • Renata Szulc - awatar

  Renata Szulc

  18.05.21
  18.05.21

  Kartka

 • Paulina Łazarska - awatar

  Paulina Łazarska

  15.05.21
  15.05.21

  Sówka magnes

21 417 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 333 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Ignatowska - awatar

Anna Ignatowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 333

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anna Ignatowska - awatar
Anna Ignatowska
150
Paulina - awatar
Paulina
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina Łazarska - awatar
Paulina Łazarska
28
Anna Mo - awatar
Anna Mo
26
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Agata Barbara - awatar
Agata Barbara
65
AniaMi bazarek - awatar
AniaMi bazarek
63
Marta Kozik - awatar
Marta Kozik
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij