Zbiórka Łańcuchowy żywot... - zdjęcie główne

Łańcuchowy żywot...

1 050 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piesowa Ostoja - awatar

Piesowa Ostoja

Organizator zbiórki


Edycja 18.06.18 -  Bursztyn od kilku tygodni przebywa w domu. Kupiłyśmy mu piękną budę, opłacony został też ze zbiórki ostatni miesiąc, który spędził w hoteliku. Pieniądze, które zostały będą wykorzystane na leki wspomagające stawy, karmę i opiekę weterynaryjną.


Bursztynowe oczy i jego historia...

Dwa lata przykuty do krótkiego łańcucha, bez budy, bez schronienia. Spał na ziemi bez względu czy na zewnątrz siarczysty mróz, czy upał, czy pada, czy wieje...

Miski zawsze puste, nie było wody, nie było jedzenia. Był za to "pan" , który zapominał o jego istnieniu, a jak już sobie przypomniał to bił, za wszystko, za to, że szczeka, za to, że nie szczeka, za to, że się urwał i uciekł szukać jedzenia...

Poznałam go jak siedział tak i patrzył na mnie, z obolałą od kolejnych razów łapką i z pustym żołądkiem. Cztery miesiące dokarmiania, odwiedzania ukradkiem, wyrywania się z pracy żeby zawieźć wody - zakończyły się odebraniem go. Uciekałam z nim z tej patologii tak szybko jak tylko mogłam, uciekaliśmy razem. Trafił do fundacji, nie było mu dane tam zostać. Trafił do schroniska, gdzie zachorował. Odwiedzałam go, cały czas szukając rozpaczliwie domu, wyciągałam ze schroniska do lecznicy na badania, na leczenie. Robaki w ciele zrobiły swoje, spustoszyły organizm, gasł w oczach, chudł. Ale uparta jestem jak osioł, udało się! Wyleczyłam, znów wyglądał cudnie i kochał całym sercem. Nadszedł ten wyjątkowy dzień - adopcja! Trwała tydzień, państwo zamienili go na innego, małego pieska. Bursztyn miał wrócić do schroniska, dostałam jedną noc na znalezienie ratunku dla niego i rozwiązania. Znalazłam! Hotelik dla niego to było wybawienie, mnóstwo ludzi kibicowało, deklarowało pomoc...

No cóż...zostałam z nim sama, nadal rozpaczliwie szukam domu, wciąż zastanawiając się co z nim  jest nie tak, że nikt nie chce Bursztyna pokochać.

Jest w hoteliku, za który co miesiąc trzeba zapłacić. Skończyły się już wszystkie zebrane na niego pieniądze. Sama nie jestem w stanie, bo sama mam cztery przygarnięte psy i kilka bezdomnych do dokarmiania. Dlatego znów muszę prosić o pomoc w opłaceniu jego rachunków i wciąż szukam tego jednego, wyjątkowego człowieka, który go pokocha. Nie jest rasowy, nie jest szczeniaczkiem, ale kocha za to całym swym psim serduchem <3

Każda złotówka pomoże mu przetrwać, może w końcu ktoś go zauważy...

Za każdą pomoc dla mojej bidy z całego serca Wam dziękuję - Ewa i Bursztyn

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 050 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piesowa Ostoja - awatar

Piesowa Ostoja

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Mirosław Łuniewski - awatar
Mirosław Łuniewski
50
Magdalena Stawicka - awatar
Magdalena Stawicka
125
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kasia - awatar
Kasia
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Roman Turowicz - awatar
Roman Turowicz
50
Małgorzata Jędrzejczyk-Baranowska - awatar
Małgorzata Jędrzejczyk-Baranowska
100
Anna Maternia - awatar
Anna Maternia
20
Oliwia Boho - awatar
Oliwia Boho
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij