Zbiórka Sprawność z przed wypadku... - miniaturka zdjęcia

Sprawność z przed wypadku... Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Sprawność z przed wypadku... - zdjęcie główne

Sprawność z przed wypadku...

885 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Malinowski - awatar

Damian Malinowski

Organizator zbiórki

Witajcie...

Jestem Damian, mam 20 lat...wydawałoby się, że całe życie przede mną. 

Otóż tak myślałem 3 lata temu, kiedy moje życie zaczynało nabierać barw, miałem plany, marzenia, które chciałem realizować. To wszystko Mnie ominęło przez te 3 lata, bo wtedy kiedy wyszedłem z kolegą w wieczór majowy tak po prostu się przejść stało się najgorsze...

Wracaliśmy ze sklepu, kiedy z ogromnym uderzeniem uderzyło we mnie auto. Kierowca nie udzielił mi pomocy, odjechał jakby nic się nie stało...Nic nie pamiętam. Kilka miesięcy śpiączki, uszkodzenie mózgu, uraz wielonarządowy cała lista komplikacja jaka wystąpiła w następnych miesiącach...SEPSA

Dałem radę z tego wyjść. Nikt mi nie dawał szans na to , że będę chodził, mówił ,rozumiał i miał nadał plany. Niestety mimo ciągłej rehabilitacji jeszcze dużo pracy przede mną. Ciągłe wyjazdy na rehabilitację są bardzo kosztowne, to koszt ok 7tyś,zł. za trzytygodniowy pobyt.

Dzięki pomocy wielu ludzi osiągnąłem już bardzo wiele. Stanąłem na nogi, chodzę co prawda jeszcze z pomocą ale zaczynam już sam pokonywać krótkie dystanse. Marzę ,by skończyć szkołę, pójść na studia, być normalnym, samodzielnym jak prawie każdy 20latek. 

Wasze wsparcie finansowe może mi w tym pomóc, będę z pewnością dążył do tego. 

I będę bardzo wdzięczny Państwu za pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Aleksandra Piekarska - awatar

  Aleksandra Piekarska

  19.04.2017
  19.04.2017

  Nie zatrzymuj się Damian :)

  • Damian Malinowski - awatar

   Damian Malinowski - Organizator zbiórki

   20.04.2017
   20.04.2017

   Dziękuje bardzo za tak solidną darowiznę, obecnie "jesteśmy" na badaniach, które wzmocnią moją odporność... i może doprowadzą do usunięcia rurki (tracheostomii). Dziękuje bardzo za tak "solidną" wpłatę, obiecuje, że nie zatrzymam się w miejscu i będę cały czas brnął do przodu po tym jak zobaczyłem jak wielu ludzi we mnie uwierzyło nie mam zamiaru ich zawieść... :) Jeszcze raz dziękuje za tak choiną darowiznę...

885 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Malinowski - awatar

Damian Malinowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Arek - awatar
Arek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewelina Frątczak - awatar
Ewelina Frątczak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Tomasz Łaszczak - awatar
Tomasz Łaszczak
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij