Zbiórka Bąbelek z Fabryki Tygrysków - miniaturka zdjęcia

Bąbelek z Fabryki Tygrysków

Nadchodzi lato, a z nim coroczna katastrofa -rzeka nikomu niepotrzebnych kociąt. W samym centrum Łodzi funkcjonuje fabryka tygrysków. W ustronnym zakątku łódzkiego blokowiska żyją sobie kotki - trzy pręgowane buraski i ich kocie dzieci: szare tygryski, odlane jakby według jednego wzoru. Siedem kociąt zostało już zabranych z tego „raju”. Wszystkie mają szare futerka oraz załzawione i posklejane ropą oczy. Piątka kociaków kuruje się w lecznicy, dwa przebywają w Domu Bardzo Tymczasowym. 

Mamy nadzieję, że wszystkie dojdą do zdrowia.  Patrząc na ich zaropiałe, posklejane ślepka i zasmarkane noski, wiemy, że decyzja o zabraniu ich jest dobra. W fabryce tygrysków czeka jeszcze ich młodsze rodzeństwo, których katar jest równie zaawansowany, oraz ich kocie mamy, które musimy wysterylizować. Ta siódemka w odcieniach szarości dostała szansę: czas na wyleczenie oraz całkowite oswojenie się z człowiekiem. Niestety, leczenie i pobyt małych tygrysków w lecznicy kosztuje 80 zł dziennie - kociaki wymagają kuracji antybiotykowej i specjalistycznych kropli do oczu, odrobaczenia. 

Nasze Domy Tymczasowe są obecnie bardzo zakocone i nie mamy możliwości przejęcia tych maluchów. Jedyne, co możemy - to pomóc finansowo. Bardzo prosimy, abyście pochylili się nad losem tych zwykłych, szarych maluchów i wspomogli ich powrót do zdrowia. Każda wpłata będzie olbrzymim wsparciem.

Aktualności

 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  21.10.17
  21.10.17

  Na miejsce Michałka i Minnie do naszego dt przyjechał ich brat- Bąbelek. Kocurek wreszcie ma szansę na oswojenie. Do tej pory mieszkał w lecznicy, a później w mieszkaniu, w którym większą część dnia spędzał z bratem, a człowieka widywał tylko w porze karmienia. U nas okazał się być miłym, bardzo zabawowym młodzieńcem, niestety mocno wystraszonym. Na szczęście z każdym dniem dniem staje się coraz bardziej otwarty na ludzi. W miniony weekend tygrysek przeszedł zabieg kastracji. Była to jednak poważna operacja, gdyż Bąbelek był wnętrem i pani doktor musiała się mocno postarać, by znaleźć niewidoczne jajko. Zwracamy się do państwa z prośbą o pomoc w pokryciu kosztów kastracji.

  Zdjęcie aktualności 8 755

Wpłaty - 27

Justyna - awatar
5
Justyna
Alicja - awatar
10
Alicja
---- - awatar
30
----
---- - awatar
15
----
Paulina Hoppel - awatar
10
Paulina Hoppel
Anonimowy Darczyńca - awatar
60
Anonimowy Darczyńca
---- - awatar
15
----
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
150
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij