Zbiórka 7 kichających burych tygrysków+1 - miniaturka zdjęcia

7 kichających burych tygrysków+1

Nadchodzi lato, a z nim coroczna katastrofa -rzeka nikomu niepotrzebnych kociąt. W samym centrum Łodzi funkcjonuje fabryka tygrysków. W ustronnym zakątku łódzkiego blokowiska żyją sobie kotki - trzy pręgowane buraski i ich kocie dzieci: szare tygryski, odlane jakby według jednego wzoru. Siedem kociąt zostało już zabranych z tego „raju”. Wszystkie mają szare futerka oraz załzawione i posklejane ropą oczy. Piątka kociaków kuruje się w lecznicy, dwa przebywają w Domu Bardzo Tymczasowym. 

Mamy nadzieję, że wszystkie dojdą do zdrowia.  Patrząc na ich zaropiałe, posklejane ślepka i zasmarkane noski, wiemy, że decyzja o zabraniu ich jest dobra. W fabryce tygrysków czeka jeszcze ich młodsze rodzeństwo, których katar jest równie zaawansowany, oraz ich kocie mamy, które musimy wysterylizować. Ta siódemka w odcieniach szarości dostała szansę: czas na wyleczenie oraz całkowite oswojenie się z człowiekiem. Niestety, leczenie i pobyt małych tygrysków w lecznicy kosztuje 80 zł dziennie - kociaki wymagają kuracji antybiotykowej i specjalistycznych kropli do oczu, odrobaczenia. 

Nasze Domy Tymczasowe są obecnie bardzo zakocone i nie mamy możliwości przejęcia tych maluchów. Jedyne, co możemy - to pomóc finansowo. Bardzo prosimy, abyście pochylili się nad losem tych zwykłych, szarych maluchów i wspomogli ich powrót do zdrowia. Każda wpłata będzie olbrzymim wsparciem.

Aktualności

 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  22.08.17
  22.08.17

  To trzy kociaki z Fabryki Tygrysków, do których los się nie chce uśmiechnąć. Za tydzień kończy im się możliwość pobytu w lecznicy, dlatego bardzo pilnie szukamy dla nich domów stałych lub tymczasowych. To zwykłe buraski, jeszcze nie do końca ufne, ale z wielkim potencjałem. Pięcioro kociąt pochodzących z tego samego miejsca spędza szczęśliwe dzieciństwo w domach stałych i domu tymczasowym, ale Tigga, Tiger i Bąbelek takiej szansy nie dostały… Ich przyszłość cały czas jest niepewna, brak perspektyw na dom, stabilizację, stały kontakt z człowiekiem. Potrzebujemy dla tej trójki również wsparcia finansowego - przedłużający się pobyt w lecznicy pochłania spore koszty :(

  Zdjęcie aktualności 7 252

Wpłaty - 26

Alicja - awatar
10
Alicja
---- - awatar
30
----
---- - awatar
15
----
Paulina Hoppel - awatar
10
Paulina Hoppel
Anonimowy Darczyńca - awatar
60
Anonimowy Darczyńca
---- - awatar
15
----
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
150
Anonimowy Darczyńca
Jan Dobaczewski - awatar
10
Jan Dobaczewski

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij