Zbiórka 7 kichających burych tygrysków+1 - miniaturka zdjęcia

7 kichających burych tygrysków+1

Nadchodzi lato, a z nim coroczna katastrofa -rzeka nikomu niepotrzebnych kociąt. W samym centrum Łodzi funkcjonuje fabryka tygrysków. W ustronnym zakątku łódzkiego blokowiska żyją sobie kotki - trzy pręgowane buraski i ich kocie dzieci: szare tygryski, odlane jakby według jednego wzoru. Siedem kociąt zostało już zabranych z tego „raju”. Wszystkie mają szare futerka oraz załzawione i posklejane ropą oczy. Piątka kociaków kuruje się w lecznicy, dwa przebywają w Domu Bardzo Tymczasowym. 

Mamy nadzieję, że wszystkie dojdą do zdrowia.  Patrząc na ich zaropiałe, posklejane ślepka i zasmarkane noski, wiemy, że decyzja o zabraniu ich jest dobra. W fabryce tygrysków czeka jeszcze ich młodsze rodzeństwo, których katar jest równie zaawansowany, oraz ich kocie mamy, które musimy wysterylizować. Ta siódemka w odcieniach szarości dostała szansę: czas na wyleczenie oraz całkowite oswojenie się z człowiekiem. Niestety, leczenie i pobyt małych tygrysków w lecznicy kosztuje 80 zł dziennie - kociaki wymagają kuracji antybiotykowej i specjalistycznych kropli do oczu, odrobaczenia. 

Nasze Domy Tymczasowe są obecnie bardzo zakocone i nie mamy możliwości przejęcia tych maluchów. Jedyne, co możemy - to pomóc finansowo. Bardzo prosimy, abyście pochylili się nad losem tych zwykłych, szarych maluchów i wspomogli ich powrót do zdrowia. Każda wpłata będzie olbrzymim wsparciem.

Aktualności

 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  29.06.17
  29.06.17

  A co tam u naszych Tygrysków? Jak już wiecie aktualnie dwa kociaki przebywają w naszym domu tymczasowym (Minnie i Michaś), pięć w jednej lecznicy i jeden w kolejnej. Ten jeden, ma wstępnie zaklepany domek. Dwie kocie mamy zostały już wysterylizowane (jedna z nich również została wyleczona z kataru) i wypuszczone w miejsce bytowania. Piątka kociaków najbardziej potrzebuje kontaktu z człowiekiem, 4 są mniej ufne, ale dają brać się na ręce (Tigga, Tygrysek, Puchatek, Bąbelek), Myszeńka – najmniejszy kotek, bardzo lgnie do człowieka, wdrapuje się na szyję, ale jest w bardzo złym stanie – ciężko się leczy z kataru, dodatkowo ma na boku brzydką, jątrzącą się ranę. Kociaki czeka drugie odrobaczenie, jeszcze kichają, dostają lek na odporność. Ciągle polecamy je Waszej pamięci

  Zdjęcie aktualności 5 957

Wpłaty - 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
60
Anonimowy Darczyńca
---- - awatar
15
----
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
150
Anonimowy Darczyńca
Jan Dobaczewski - awatar
10
Jan Dobaczewski
Krystyna Tarchala - awatar
20
Krystyna Tarchala
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Marcin Oluni i Miluni - awatar
40
Marcin Oluni i Miluni

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij