Zbiórka Zbiórka dla Andrzeja - zdjęcie główne

Zbiórka dla Andrzeja

0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzena Andrzej - awatar

Marzena Andrzej

Organizator zbiórki

Mam na imię Andrzej, zbieram pieniążki na poprawienie warunków życiowych mojej rodziny. Tak w skrócie, nie jestem ojcem biologicznym moich córek ale kocham je bardzo, pomimo niechęci że strony mojej rodziny. Cztery lata jesteśmy razem, mamy ślub kościelny, kochamy się. Niestety dziewczynki chorują, starsza 12 lat ma torbiel w głowie i padaczkę, leczymy ją u neurologa. Młodszą Basie leczymy u gastrologa w Międzylesiu, imunolog na Kasprzaka, alergolog w Ostrołęce. Ma astmę, alergie, przeszła clostridium dificlle, gdzie ledwo uszła z życiem. Straszne biegunki, odwodnienie. Wydajemy ogromne kwoty na leki i dojazdy do lekarzy specjalistów. Ja mam rentę socjalną, choruje poważnie na kręgosłup, mam ucisk i z tego powodu też wysokie ciśnienie. Na wszystko posiadamy dokumentację medyczną. Cały rok 2017 to były jazdy po lekarzach i pobyty w szpitalach, prywatne wizyty. Nasze życie było jak koszmar. Teraz musimy przestrzegać terminów wizyt, obie córki cały czas biorą potrzebne leki, młodsza załapuje bez przerwy kolejne infekcje, brak odporności, mimo szczepionek typu ismigen i innych. Popadlismy w pętle zadłużenia, jeden kredyt aby zrobić osobny pokoik dziewczynom, potem na leczenie. Mało tego zabrano zasiłek pielęgnacyjny i pięćset plus na straszą córkę. Teraz stawała ponownie na komisji. Ja staram się pomagać jak mogę, ale z pensji ochroniarza, kiedy na dojazd do Warszawy tracę 400 złoty aż 80 km mam do pracy to też szału nie ma. Jeszcze gdyby nie te raty to jakoś byśmy żyli. Banki nam nie chcą skonsolidowac, pytane było gdzie tylko. Teraz zima, węgiel też trzeba kupować. Sytuacja jest poważna. Z nami mieszka moja matka, jest po operacji stawu biodrowego, bardzo słabo chodzi, żona moja też matką się opiekuje. Też mama stawała na komisji, lecz odrzucili pielegnacyjny a w uzasadnieniu, że zdolna do pracy. Ma 76 lat i nawet trzeba ją umyć, bo sama nie da rady. To jak ma pracować, pytam? Mój telefon to 501460074.jestem gotowy pokazać wszystkie zaświadczenia lekarskie, karty. Wszystko co opisałem jest prawdą. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzena Andrzej - awatar

Marzena Andrzej

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij