Zbiórka Zbiórka dla Andrzeja - zdjęcie główne

Zbiórka dla Andrzeja

0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzena Andrzej - awatar

Marzena Andrzej

Organizator zbiórki

Mam na imię Andrzej, zbieram pieniążki na poprawienie warunków życiowych mojej rodziny. Tak w skrócie, nie jestem ojcem biologicznym moich córek ale kocham je bardzo, pomimo niechęci że strony mojej rodziny. Cztery lata jesteśmy razem, mamy ślub kościelny, kochamy się. Niestety dziewczynki chorują, starsza 12 lat ma torbiel w głowie i padaczkę, leczymy ją u neurologa. Młodszą Basie leczymy u gastrologa w Międzylesiu, imunolog na Kasprzaka, alergolog w Ostrołęce. Ma astmę, alergie, przeszła clostridium dificlle, gdzie ledwo uszła z życiem. Straszne biegunki, odwodnienie. Wydajemy ogromne kwoty na leki i dojazdy do lekarzy specjalistów. Ja mam rentę socjalną, choruje poważnie na kręgosłup, mam ucisk i z tego powodu też wysokie ciśnienie. Na wszystko posiadamy dokumentację medyczną. Cały rok 2017 to były jazdy po lekarzach i pobyty w szpitalach, prywatne wizyty. Nasze życie było jak koszmar. Teraz musimy przestrzegać terminów wizyt, obie córki cały czas biorą potrzebne leki, młodsza załapuje bez przerwy kolejne infekcje, brak odporności, mimo szczepionek typu ismigen i innych. Popadlismy w pętle zadłużenia, jeden kredyt aby zrobić osobny pokoik dziewczynom, potem na leczenie. Mało tego zabrano zasiłek pielęgnacyjny i pięćset plus na straszą córkę. Teraz stawała ponownie na komisji. Ja staram się pomagać jak mogę, ale z pensji ochroniarza, kiedy na dojazd do Warszawy tracę 400 złoty aż 80 km mam do pracy to też szału nie ma. Jeszcze gdyby nie te raty to jakoś byśmy żyli. Banki nam nie chcą skonsolidowac, pytane było gdzie tylko. Teraz zima, węgiel też trzeba kupować. Sytuacja jest poważna. Z nami mieszka moja matka, jest po operacji stawu biodrowego, bardzo słabo chodzi, żona moja też matką się opiekuje. Też mama stawała na komisji, lecz odrzucili pielegnacyjny a w uzasadnieniu, że zdolna do pracy. Ma 76 lat i nawet trzeba ją umyć, bo sama nie da rady. To jak ma pracować, pytam? Mój telefon to 501460074.jestem gotowy pokazać wszystkie zaświadczenia lekarskie, karty. Wszystko co opisałem jest prawdą. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzena Andrzej - awatar

Marzena Andrzej

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij