Jesteśmy małą grupką wolontariuszy, którzy starają się dzielić swoje obowiązki z opieką nad bezdomniakami. Są u nas psiaki które najbardziej zasługują na dobre warunki. Staruszki które całe życie służyły człowiekowi. A na starość,  w chorobie zostały wyrzucone brutalnie,  nawet  miski dla nich nie starczyło...

 Dino  niewidomy zamarzający nad pięknym jeziorem Gopło, Rozalia z mega guzami wyciągnięta ze studni przez strażaków, Kama staruszka, która bała się własnego cienia, Luna zamarzająca w lesie w największe mrozy. Czy Myszka  młoda , potrącona  przez samochód,  pozostawiona koło domu, aby dogorywała w swej psiej bezsilności. Padaczka  odbiera jej normalne życie.  Misia po operacji 5 kg guza. Każdy z nich to inna historia, inni ludzie.

Pozbawione opieki,  szacunku, wyrzucone jak śmieć. Tyle sił, wiary i determinacji w każdym  z nich. Wiemy , że przyjdzie taki dzień że odejdą , ale dziś mogą żyć , żyć bez bólu. Patrzą na nas swoimi oczami i pytając no to jak? zasłużyłem na przysmak??!! < Leki potrzebne  na serce , na kręgosłpu i na stawy. Dają im starość i chorobę bez  bez bólu, starość przy człowieku który każdy dzień ich życia celebruje.  Bo zasłużyły na to już dawno temu. Mamy fv na 585 zł . 

Chcemy je zabezpieczyć na kolejne 2 miesiące.  Nie ma nic piekniejszego jak ich psi uśmiech , wdzięczność. Razem można wiecej , pomóż staruszkom przeżyc kolejny dzień bez bólu. Daj im szanse przeżycia kolejnych dni z wiarą i szacunkiem. Będą ci wdziecznę do końca swoich dni.

Wpłaty - 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Kuba Andryszak - awatar
15
Kuba Andryszak

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij