Jesteśmy małą grupką wolontariuszy, którzy starają się dzielić swoje obowiązki z opieką nad bezdomniakami. Są u nas psiaki które najbardziej zasługują na dobre warunki. Staruszki które całe życie służyły człowiekowi. A na starość,  w chorobie zostały wyrzucone brutalnie,  nawet  miski dla nich nie starczyło...

 Kwota fv do spłaty 1265 zł. Prosimy o pomoc dla psiaczków,  podaruj  chociaż 5 zł a się uzbiera, nikt nie odczuje.

Bardzo dziękujemy wszystkim za wsparcie .

 Doszła jeszcze jedna fv na ten miesiąc na 129 zł, dla  Kamy i Rozalii , oby dwie damy, niestety  póki co muszą dostawać leki  do odwołania lub już na stałe , do kontroli.

Mamy już następną fv na 551 zł. Łącznie potrzeba 1136 zł. Aż tyle i tylko tyle. To cena ich życia. Nasza nadzieja w ludziach dobrej woli. Chcemy im zapewnić starość na jaką zasłużyły.

Bez leków na serce, na padaczkę nie przeżyją, bez leków na kręgosłup i stawy nie będą chodzić , ból zwycięży. Misia ma zanik mięśni, niestety guz uszkodził nerwy, wymaga mocniejszych lekarstw, Rozalka kolejna starsza dama której serduszko zaczęło nie domagać, po dwóch poważnych  operacjach. Dinus ,Myszka, Luna, mała kotka rozjechana na ulicy.  Liczy sie kazda wpłata 2 zł, 5 zł, bedziemy wdzieczne w imieniu tych które nie potrafią mówić , ale my wiemy patrząc w ich oczy, jakie są wdzięczne i szczęsliwe , może po raz pierwszy w  swoim życiu.

Dino  niewidomy zamarzający nad pięknym jeziorem Gopło, Rozalia z mega guzami wyciągnięta ze studni przez strażaków, Kama staruszka, która bała się własnego cienia, Luna zamarzająca w lesie w największe mrozy. Czy Myszka  młoda , potrącona  przez samochód,  pozostawiona koło domu, aby dogorywała w swej psiej bezsilności. Padaczka  odbiera jej normalne życie.  Misia po operacji 5 kg guza. Każdy z nich to inna historia, inni ludzie.

Pozbawione opieki,  szacunku, wyrzucone jak śmieć. Tyle sił, wiary i determinacji w każdym  z nich. Wiemy , że przyjdzie taki dzień że odejdą , ale dziś mogą żyć , żyć bez bólu. Patrzą na nas swoimi oczami i pytając no to jak? zasłużyłem na przysmak??!! < Leki potrzebne  na serce , na kręgosłpu i na stawy. Dają im starość i chorobę bez  bez bólu, starość przy człowieku który każdy dzień ich życia celebruje.  Bo zasłużyły na to już dawno temu. Mamy fv na 585 zł . 

Chcemy je zabezpieczyć na kolejne 2 miesiące.  Nie ma nic piekniejszego jak ich psi uśmiech , wdzięczność. Razem można wiecej , pomóż staruszkom przeżyc kolejny dzień bez bólu. Daj im szanse przeżycia kolejnych dni z wiarą i szacunkiem. Będą ci wdzięczne do końca swoi dni. 

Pieniążki zostana przelane na konto fundacji  udostępniajacej konto.


Aktualności

 • Stowarzyszenie Psi Głos - awatar

  Stowarzyszenie Psi Głos

  22.08.17
  22.08.17

  Kochani mamy już kolejna fv na 551 zł, poprzednia nadal nie spłacona. Każde 2 zł ma swoje miejsce. Nasza nadzieja w ludziach dobrej woli, dajmy im starość na jaką zasłużyły. Bez leków na serce, na padaczkę, nie przeżyją, bez leków na kręgosłup i stawy ich życie wypełni ból, nie będą chodzić. Misia ma zanik mięśni , guz uszkodził nerwy. Rozalka z po dwóch operacjach olbrzymich guzów na listwie mlecznej też potrzebuje leków na serduszko, Dinuś uratowany przed zamarznięciem, Luna, czy malutka koteczka , przejechana na ulicy. staramy się im zapewnić nowe lepsze życie, bez głodu i chłodu . Pomagaj z nami. One czekają. Nie potrafią mówić ,ale ich oczy i zachowanie pokazują jakie są szczęśliwe, Może po raz pierwszy raz w życiu. Jeżeli nie masz możliwości wpłaty , udostępnij, zaproś znajomych. Będziemy wdzięczne za każdy gest dla naszych podopiecznych <3 Wolonatriuszki

  Zdjęcie aktualności 7 257

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.08.17
  29.08.17

  zdrowia pieski!

  • Stowarzyszenie Psi Głos - awatar

   Stowarzyszenie Psi Głos - Organizator zbiórki

   07.09.17
   07.09.17

   Dziękujemy <3

Wpłaty - 30

Aneta Jędrychowska - awatar
10
Aneta Jędrychowska
i.s. - awatar
12
i.s.
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
anonimowy darczyńca - awatar
5
anonimowy darczyńca
Patrycja Szlachta - awatar
10
Patrycja Szlachta
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
8
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij