Zbiórka Pomoc dla Fifiego - zdjęcie główne

Pomoc dla Fifiego

6 238 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Mulawa - awatar

Patrycja Mulawa

Organizator zbiórki

Z rodziną nie tylko na zdjęciach...
Nasz 5-cio letni, do tej pory uśmiechnięty i pełen energii braciszek Filip potrzebuje pomocy. Zbieramy pieniążki, aby umożliwić jemu i jego mamie funkcjonowanie.
Od 4 roku życia drugim domem Filipa stały się pokoje szpitalne. Choruje on na małopłytkowość krwi. Po wielu miesiącach leczenia przeciwciałami i sterydami, 14 maja br. Filip trafił do szpitala, jak podejrzewano, z ostrym zapaleniem jamy ustnej, 40 - stopniową gorączką (która utrzymuje się do dnia dzisiejszego) oraz innymi objawami, które utrudniały Flipowi normalne funkcjonowanie. Po antybiotykoterapii przetransportowano go do szpitala dziecięcego na oddział onkologii, gdzie z wstępnych obserwacji podejrzewano białaczkę, jednak po dwukrotnym badaniu szpiku wykluczono zarówno białaczkę jak i aplazję szpiku. Do chwili obecnej nie zdiagnozowano przyczyn dolegliwości, a stan Filipa z dnia na dzień pogarsza się. Wysypka, opuchlizna całego ciała - powiek, rączek, kostek, brzuszka, ciągłe wymioty. Obecnie Filip jest po kilkukrotnym przetoczeniu krwi, wykryto również agranulocytozę, czyli spadek podstawowych komórek obronnych organizmu. 

Jego organizm jest na tyle słaby, że uniemożliwia mu to załatwianie samodzielnie potrzeb fizjologicznych. Konieczne z tego powodu jest korzystanie z pieluch jednorazowych, podkładów i innych środków do higieny, które dodatkową muszą być przeznaczone dla skóry atopowej, ponieważ na to schorzenie również cierpi. Wszystko to wymaga dużych sum pieniędzy, których nie posiadamy, a dodatkowym utrudnieniem są ciągłe dojazdy z miejsca zamieszkania oddalonego o 130 km. Ponadto planowany jest transport Filipa do kliniki do miasta oddalonego o ponad 300 km od miejsca zamieszkania, gdyż lekarze są bezradni, pomimo serii badań, wydanych już tysięcy złotówek. To będzie wymagało dodatkowych kosztów, ze względu na odległość oraz konieczność zakwaterowania. Do wszystkiego dochodzi cukrzyca mamy Filipa, która również wymaga nakładów pieniężnych. Bez wsparcia finansowego mama Filipa nie będzie w stanie funkcjonować normalnie, a tym samym być przy dziecku. Liczy się dla nas każda złotówka. Bardzo prosimy o pomoc w zebraniu potrzebnych środków i dziękujemy za każdy grosz przeznaczony dla Filipa!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Adrian - awatar

  Adrian

  19.06.2017
  19.06.2017

  Niech wraca do zdrowia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.06.2017
  18.06.2017

  Trzymaj sie maly!

6 238 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Mulawa - awatar

Patrycja Mulawa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 51

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Renata - awatar
Renata
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij