Zbiórka Leczenie bezdomnej kotki!!! - zdjęcie główne

Leczenie bezdomnej kotki!!!

1 296 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Dawidowicz - awatar

Agnieszka Dawidowicz

Organizator zbiórki

Jestem na wakacjach w Czarnogórze. Znalazłam tutaj na ulicy kotkę potrąconą przez auto, która w upale czołgała się po trawie:( Skazana na powolną śmierć w męczarniach. Dzięki pomocy lokalnej wolontariuszki zawiozłam ją do kliniki weterynaryjnej w miejscowości Ulcinj. Jak się okazało po wstępnych badaniach kotka ma częściowo sparaliżowane tylne łapy i nie ma oka! 

Koszt leczenia i rehabilitacji to około 180 euro. Jako, że standardy opieki nad bezdomnymi zwierzętami w Czarnogórze odbiegają dość znacznie od tych, które znamy w Polsce, nie istnieje tutaj żadna oficjalna organizacja do opieki nad kotami:( 

Bardzo proszę o wsparcie! Każdy grosz ma znaczenie! 


    Akcję wspiera Stray Aid Montenegro - www.strayaidmontenegro.wordpress.com

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Małgorzata - awatar

    Małgorzata

    30.03.2019
    30.03.2019

    ❤️❤️❤️❤️

1 296 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Dawidowicz - awatar

Agnieszka Dawidowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 37

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Becia - awatar
Becia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anka - awatar
Anka
50
MICHAŁ SMAGA - awatar
MICHAŁ SMAGA
25
Małgorzata - awatar
Małgorzata
20
Magda M. - awatar
Magda M.
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij