Zbiórka Porzucili mnie, bo byłam chora! - miniaturka zdjęcia

Porzucili mnie, bo byłam chora!

Zbiórka Porzucili mnie, bo byłam chora! - zdjęcie główne

Porzucili mnie, bo byłam chora!

248 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Karolina Kaczorowska - awatar

Karolina Kaczorowska

Organizator zbiórki


Pewnego popołudnia moja pani przyniosła mnie do kliniki weterynaryjnej. Byłam bardzo brudna, zaniedbana, przerażona... 

Pani postawiła mnie w kącie gabinetu, powiedziała, że idzie umyć ręce i wszyła mówiąc, że wraca za minutę.

Wyszła i już nigdy nie wróciła...

Nie byłam warta by mnie kochać. Porzucono mnie chorą...

Porzucona, zdezorientowania Frania długo siedziała w kącie wypatrując swojego człowieka. Cierpiała. Nie tylko z powodu tęsknoty, ale także z powodu licznych chorób skórnych. Nie wiemy jak wyglądało jej życie wcześniej. Jednak podejrzewamy, że do tych wymarzonych nie należało. Frania bardzo się bała, na początku chciała zniknąć, chowała się w każdy kąt nie nawiązując żadnego kontaktu.

Tak było kilka tygodni temu. Dziś Frania małymi kroczkami otwiera się na ludzi i świat. Powoli przyzwyczaja się do towarzystwa psów i kotów.  Poznała pierwsze głaski, spacerki, odważyła się nawet na wizytę u fryzjera i pozwoliła na pierwszą sesję zdjęciową. Jest jeszcze bardzo nieśmiała, ale każdy dzień to nowy sukces. Pod okiem behawiorysty rozkwita i rozpoczyna poszukiwania empatycznego i odpowiedzialnego domu na resztę swoich dni. Frania może mieć 3-4 lata, niebawem zostanie poddana zabiegowi sterylizacji. Szuka kochającego, doświadczonego domu. 

Obowiązuje wizyta przed adopcyjna.  Frania mieszka w domu tymczasowym 60 km od Warszawy. Po przejściu procedury przed adopcyjnej, Rodzina zainteresowana adopcją powinna odwiedzić Franię i nawiązać pierwszą relację przed zminą otoczenia. Frania szuka domu bez dzieci poniżej 7 roku życia. Nie wydajemy psów na łańcuch, Frania nie nadaje się do życia na zewnątrz. Więcej o Frani na www.facebook.com/pg/Fundacja.Animalis/

***Koszty leczenie Frani pokryła Fundacja Mikropsy, za co dziękujemy z całego serca. Podaliście nam pomocną dłoń, kiedy nam zabrakło. Frania zbiera na zabieg sterylizacji i na karmę dobrej jakości.  Mamy pod opieką kilkanaście uratowanych zwierząt. Jest nam obecnie ciężko***

Kim jesteśmy? ANIMALIS to ruch wolontariuszy, działających na rzecz zwierząt i w obronie ich praw. Zaczynaliśmy jako grupa miłośników zwierząt, dziś jako notarialnie powołana do życia Fundacja, będziemy ubiegać się o KRS. Do tego czasu dysponujemy tylko prywatnymi środkami finansowymi. Bardzo, ale to bardzo prosimy Was o pomoc.

Animalis tworzą: Ewa, Marta, Gosia, Paulina i ja:

Nazywam się Karolina, jestem wolontariuszką schroniska dla bezdomnych zwierząt w Józefowie, założycielką ruchu wolontariuszy Animalis, najszczęśliwszą posiadaczką 3 adoptowanych psiaków i wierzę, że możemy uczynić ten świat odrobinę lepszym. Za okazaną pomoc dziękuję Ci kimkolwiek jesteś Dobry Człowieku!  Dziękuję Ci w imieniu zwierząt! #RazemMożemyWięcej

"Nasze życie warte jest tyle, ile dobrego zrobiliśmy dla innych. Warte jest tyle, ile dostało uśmiechów, okrzyków szczęścia, zamerdań ogonem, wymruczanych piosenek i uratowanych nawet malutkich, tycich żyć" Dorota SumińskaWybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    05.01.19
    05.01.19

    ♥️

248 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Karolina Kaczorowska - awatar

Karolina Kaczorowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
53
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ewa Sawicka - awatar
Ewa Sawicka
10
Marta Naglowska - awatar
Marta Naglowska
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Elżbieta Nawrocka - awatar
Elżbieta Nawrocka
50
Aneta Gąsior - awatar
Aneta Gąsior
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij