Zbiórka Porzucili mnie, bo byłam chora! - miniaturka zdjęcia

Porzucili mnie, bo byłam chora! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Porzucili mnie, bo byłam chora! - zdjęcie główne

Porzucili mnie, bo byłam chora!

248 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Kaczorowska - awatar

Karolina Kaczorowska

Organizator zbiórki


Pewnego popołudnia moja pani przyniosła mnie do kliniki weterynaryjnej. Byłam bardzo brudna, zaniedbana, przerażona... 

Pani postawiła mnie w kącie gabinetu, powiedziała, że idzie umyć ręce i wszyła mówiąc, że wraca za minutę.

Wyszła i już nigdy nie wróciła...

Nie byłam warta by mnie kochać. Porzucono mnie chorą...

Porzucona, zdezorientowania Frania długo siedziała w kącie wypatrując swojego człowieka. Cierpiała. Nie tylko z powodu tęsknoty, ale także z powodu licznych chorób skórnych. Nie wiemy jak wyglądało jej życie wcześniej. Jednak podejrzewamy, że do tych wymarzonych nie należało. Frania bardzo się bała, na początku chciała zniknąć, chowała się w każdy kąt nie nawiązując żadnego kontaktu.

Tak było kilka tygodni temu. Dziś Frania małymi kroczkami otwiera się na ludzi i świat. Powoli przyzwyczaja się do towarzystwa psów i kotów.  Poznała pierwsze głaski, spacerki, odważyła się nawet na wizytę u fryzjera i pozwoliła na pierwszą sesję zdjęciową. Jest jeszcze bardzo nieśmiała, ale każdy dzień to nowy sukces. Pod okiem behawiorysty rozkwita i rozpoczyna poszukiwania empatycznego i odpowiedzialnego domu na resztę swoich dni. Frania może mieć 3-4 lata, niebawem zostanie poddana zabiegowi sterylizacji. Szuka kochającego, doświadczonego domu. 

Obowiązuje wizyta przed adopcyjna.  Frania mieszka w domu tymczasowym 60 km od Warszawy. Po przejściu procedury przed adopcyjnej, Rodzina zainteresowana adopcją powinna odwiedzić Franię i nawiązać pierwszą relację przed zminą otoczenia. Frania szuka domu bez dzieci poniżej 7 roku życia. Nie wydajemy psów na łańcuch, Frania nie nadaje się do życia na zewnątrz. Więcej o Frani na www.facebook.com/pg/Fundacja.Animalis/

***Koszty leczenie Frani pokryła Fundacja Mikropsy, za co dziękujemy z całego serca. Podaliście nam pomocną dłoń, kiedy nam zabrakło. Frania zbiera na zabieg sterylizacji i na karmę dobrej jakości.  Mamy pod opieką kilkanaście uratowanych zwierząt. Jest nam obecnie ciężko***

Kim jesteśmy? ANIMALIS to ruch wolontariuszy, działających na rzecz zwierząt i w obronie ich praw. Zaczynaliśmy jako grupa miłośników zwierząt, dziś jako notarialnie powołana do życia Fundacja, będziemy ubiegać się o KRS. Do tego czasu dysponujemy tylko prywatnymi środkami finansowymi. Bardzo, ale to bardzo prosimy Was o pomoc.

Animalis tworzą: Ewa, Marta, Gosia, Paulina i ja:

Nazywam się Karolina, jestem wolontariuszką schroniska dla bezdomnych zwierząt w Józefowie, założycielką ruchu wolontariuszy Animalis, najszczęśliwszą posiadaczką 3 adoptowanych psiaków i wierzę, że możemy uczynić ten świat odrobinę lepszym. Za okazaną pomoc dziękuję Ci kimkolwiek jesteś Dobry Człowieku!  Dziękuję Ci w imieniu zwierząt! #RazemMożemyWięcej

"Nasze życie warte jest tyle, ile dobrego zrobiliśmy dla innych. Warte jest tyle, ile dostało uśmiechów, okrzyków szczęścia, zamerdań ogonem, wymruczanych piosenek i uratowanych nawet malutkich, tycich żyć" Dorota SumińskaWybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    05.01.2019
    05.01.2019

    ♥️

248 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Kaczorowska - awatar

Karolina Kaczorowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
53
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ewa Sawicka - awatar
Ewa Sawicka
10
Marta Naglowska - awatar
Marta Naglowska
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Elżbieta Nawrocka - awatar
Elżbieta Nawrocka
50
Aneta Gąsior - awatar
Aneta Gąsior
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij