Zbiórka Boski zbiera na zabieg przetoki. - zdjęcie główne

Boski zbiera na zabieg przetoki.

1 650 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Labradory.info - awatar

Labradory.info

Organizator zbiórki

Boski, odkąd trafił do domu tymczasowego, wiedzie sobie spokojne życie seniora. Ma swoje problemy zdrowotne, ale do tej pory nie były to problemy, które trzeba było operować.
Znając życie, powinnyśmy przewidzieć, że nie będzie tak sielsko cały czas.

Boskiemu zaczął puchnąć pyszczek i okazało się, że zrobiła się przetoka, którą trzeba zoperować jak najszybciej.
Przed zabiegiem Boski, miał zrobione wszelkie badania, aby było pewne, że do zabiegu może przystąpić.
12 maja Boski ma planowaną operację i na 12 maja potrzebujemy niecałe 2000 zł.

Oczywiście Boski jest cały czas na diecie, ale nadal potrzebuje schudnąć dość sporo. Dlatego też oprócz spacerów, pływania, zaczął ćwiczyć. 

Staramy się z całych sił, aby nasi seniorzy mieli jak najlepsze warunki, opiekę i zdrowie, bo to w tym wszystkim jest najważniejsze.
Dlatego prosimy o wsparcie na zabieg - mamy dwa dni na zebranie pieniążków. 

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    29.05.2022
    29.05.2022

    Trzymam kciuki

1 650 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Labradory.info - awatar

Labradory.info

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 39

Victoria - awatar
Victoria
20
Bruno - awatar
Bruno
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kasia Kowalczyk - awatar
Kasia Kowalczyk
50
Monika - awatar
Monika
40
BINGO - awatar
BINGO
20
Klaudia Kowalska - awatar
Klaudia Kowalska
50
Monika Lasak - awatar
Monika Lasak
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij