Zbiórka Mazurski Rejs Socjoterapeutyczny - zdjęcie główne

Mazurski Rejs Socjoterapeutyczny

9 320 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Cześć,

Jesteśmy grupą przyjaciół, zapaleńców, którzy już od kilku lat działają razem na rzecz innych. Po prostu lubimy pomagać i czerpiemy z tego ogromną frajdę.
Postanowiliśmy założyć własna Fundację i realizować cel, jakim jest pomoc dzieciakom, które czują się zagubione w tym świecie. Są to dzieci z Domów dla Dziecka lub dzieci z biedniejszych rodzin, które nie dostrzegają perspektyw, jakie są przed nimi. 

Staramy się im pomóc poprzez pokazanie im naszej pasji, jaką jest żeglarstwo.
W tym roku chcemy zabrać 30 dzieciaków na rejs socjoterapeutyczny, podczas którego będziemy pracowali nad wzmocnieniem ich samooceny i wypracowaniem odpowiednich wzorców do naśladowania. Staramy się im pokazać, że to od nich zależy jaką drogę w życiu obiorą i kim się staną. Żeglarstwo jest jedynie wstępem do ich życiowej przygody. W trakcie rejsu będziemy się starać pokazać im bardzo różne perspektywy, dzięki którym same będą mogły podjąć decyzję, w którą stronę pójść.

Na rejs zabieramy psychologów, socjoterapeutów, terapeutów uzależnień, którzy poprzez zabawy i zajęcia wieczorne pracują z dzieciakami.
Jak widzicie nie chodzi tylko o fajną przygodę i wypoczynek.

Potrzebujemy Waszej pomocy w sfinansowaniu rejsu. To duży projekt, a żeby go zrealizować musimy między innymi wyczarterować jachty, kupić prowiant, śpiwory dla dzieciaków, opłacić porty i dojazd dzieci na obóz.

Cała kadra, która z nami płynie, to wolontariusze, z którymi już od kilku lat współpracowaliśmy przy podobnych projektach w innych Fundacjach.

Na tym rejsie nikt z nas nie zarabia. Całość funduszy przeznaczamy na dzieciaki.
Masz pytania? Chcesz pomóc w innej formie? Napisz lub zadzwoń do nas, z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Tomasz Orszuł - awatar

    Tomasz Orszuł

    19.02.21
    19.02.21

    Warto pomagać

9 320 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marcin W - awatar
Marcin W
3 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3 000
Ozim - awatar
Ozim
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewelina Borzuchowska - awatar
Ewelina Borzuchowska
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kopi - awatar
Kopi
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij