Zbiórka Mazurski Rejs Socjoterapeutyczny - zdjęcie główne

Mazurski Rejs Socjoterapeutyczny

11 681 zł  z 50 400 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Cześć,

Jesteśmy grupą przyjaciół, zapaleńców, którzy już od kilku lat działają razem na rzecz innych. Po prostu lubimy pomagać i czerpiemy z tego ogromną frajdę.
Postanowiliśmy założyć własna Fundację i realizować cel, jakim jest pomoc dzieciakom, które czują się zagubione w tym świecie. Są to dzieci z Domów dla Dziecka lub dzieci z biedniejszych rodzin, które nie dostrzegają perspektyw, jakie są przed nimi. 

Staramy się im pomóc poprzez pokazanie im naszej pasji, jaką jest żeglarstwo.
W tym roku chcemy zabrać 36 dzieciaków na rejs socjoterapeutyczny, podczas którego będziemy pracowali nad wzmocnieniem ich samooceny i wypracowaniem odpowiednich wzorców do naśladowania. Staramy się im pokazać, że to od nich zależy jaką drogę w życiu obiorą i kim się staną. Żeglarstwo jest jedynie wstępem do ich życiowej przygody. W trakcie rejsu będziemy się starać pokazać im bardzo różne perspektywy, dzięki którym same będą mogły podjąć decyzję, w którą stronę pójść.

Na rejs zabieramy psychologów, socjoterapeutów, terapeutów uzależnień, którzy poprzez zabawy i zajęcia wieczorne pracują z dzieciakami.
Jak widzicie nie chodzi tylko o fajną przygodę i wypoczynek.

Potrzebujemy Waszej pomocy w sfinansowaniu rejsu. To duży projekt, a żeby go zrealizować musimy między innymi wyczarterować jachty, kupić prowiant, śpiwory dla dzieciaków, opłacić porty i dojazd dzieci na obóz.

Cała kadra, która z nami płynie, to wolontariusze, z którymi już od kilku lat współpracowaliśmy przy podobnych projektach w innych Fundacjach.

Na tym rejsie nikt z nas nie zarabia. Całość funduszy przeznaczamy na dzieciaki.
Masz pytania? Chcesz pomóc w innej formie? Napisz lub zadzwoń do nas, z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Tutaj link do filmów z naszego zeszłorocznego rejsu:
TVP3 Olsztyn - https://www.facebook.com/TVP3Olsztyn/videos/347959150033363/
Mazury 24.eu -
https://www.facebook.com/mazury24eu/videos/2167625546710499/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.05.2022
  06.05.2022

  NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. Nie mam co zjeść, chodzę do jadłodajni, nie mam w ogóle środków na podstawowe rzeczy. BŁAGAM O LITOŚĆ NADE MNĄ. https://zbieram.pl/9xkf2ve

 • Tomasz Orszuł - awatar

  Tomasz Orszuł

  19.02.2021
  19.02.2021

  Warto pomagać

11 681 zł  z 50 400 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 46

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Maciej Tront - awatar
Maciej Tront
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Dorota Orlik-Lisek - awatar
Dorota Orlik-Lisek
50
Renata - awatar
Renata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marcin Krzysztof - awatar
Marcin Krzysztof
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Barbara Formella - awatar
Barbara Formella
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij