Fundacja Wspierania Rodziny "Bliżej" powstała z potrzeby serca. Chcemy działać dla rodzin, chcemy być bliżej Mam, Rodziców, Dzieci. Chcemy wspierać rodziny w byciu bliżej siebie.

Zbieramy pieniądze na wkład własny do projektów. Do zdobytego dofinansowania musimy dołożyć ok. 10% własnego wkładu finansowego, czyli naszych, fundacyjnych, pieniędzy. W tym potrzebujemy Waszej pomocy!

Zbieramy 1960zł do projektu "Bliżej Rodziców" w Dzielnicy Wesoła. 

Projekt będzie realizowany w Dzielnicy Wesoła, gdzie będziemy prowadzić warsztaty dla rodziców: grupy dla mam, dla ojców, dla rodziców przedszkolaków, a także wydamy bezpłatną broszurę nt. tego, jak radzić sobie z trudnymi emocjami będąc rodzicem. Fundacja otrzymała 15 tysięcy dofinansowania tego projektu!

Wszystkie nasze działania będą bezpłatne dla uczestników.

Od prawie dwóch lat prowadzimy na warszawskiej Woli spotkania dla mam z niemowlakami. Współpracujemy z kawiarnią Szumiś na Muranowie. Uczestniczki doceniają nasze działania, podczas wspólnych warsztatów nabierają pewności siebie i zaufania do swoich umiejętności. Wspieramy mamy w odnalezieniu się w nowej roli, którą przyszło im pełnić. Staramy się tworzyć bezpieczną, życzliwą i otwartą przestrzeń do mówienia nie tylko o tym, co w rodzicielstwie jest piękne, ale także o tym, co trudne.

Będziemy bardzo wdzięczne za każdą złotówkę przekazaną na nasze konto!!!

Jeżeli podobają Ci się nasze działania i chcesz nas wspomóc w inny sposób (lub inny projekt) lub po prostu chcesz nas poznać zapraszamy na nasz Fan Page na Facebooku: https://www.facebook.com/FundacjaBlizej/

Serdecznie dziękujemy! Działamy dla Was!

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Wpłaty - 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Katarzyna Kłosowska - awatar
100
Katarzyna Kłosowska
Przyjaciel Fundacji - awatar
30
Przyjaciel Fundacji

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij