Zbiórka Pomóżcie mi spełnić marzenie! - miniaturka zdjęcia

Pomóżcie mi spełnić marzenie! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżcie mi spełnić marzenie! - zdjęcie główne

Pomóżcie mi spełnić marzenie!

0 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Regina Phalange - awatar

Regina Phalange

Organizator zbiórki

Hej!

Jestem Ola. Moje marzenie związane jest z pewnym dniem, od którego wszystko się zaczęło. Pewnego zimowego dnia nie mogłam wstać z łóżka. Bolało mnie wszystko, a najbardziej życie. Myślałam, że to śnieg i szaruga za oknem, ale nawet pojawiające się słońce nie dawało mi radości. Poszłam na terapię i powoli zaczęłam rozumieć, że nawet w najciemniejszym tunelu zawsze jest jakaś latarka. Zaczęłam pracę na sobą, czasem bardzo bolesną i przykrą, ale z dnia na dzień zauważałam postępny. Kupiłam parę specjalistycznych książek, które pochłonęłam jak najbardziej głodny wiedzy nerd. Uczciwie mogę powiedzieć, że psychologia w moim życiu rozsiadła się przy stole i nie zamierza od niego wstawać.


Potrzebuję dość dużej sumy na rozpoczęcie kursu psychoterapii w Krakowie. Chcę pomagać ludziom i przyczynić się do przełamiania terapeutycznego tabu. Terapia nie jest dla słabych. Terapia jest dla ludzi. Odczuwam nieodpartą chcęć niesienia pomocy, tym których bolą drzazgi przeszłości. Głęboko wierzę, że zawsze znajdzie się wyjście nawet z najbardziej skomplikowanej sytuacji. Ktoś kiedyś bardzo pomógł mnie, teraz moja kolej! Jestem gotowa, silna i bardzo zdeterminowana bo wiem, że warto. 


Jeżeli chcecie pomóc mi zrealizować moje największe marzenie, byłabym bardzo wdzięczna .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Regina Phalange - awatar

Regina Phalange

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij